پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸     

شعار های ضد سعید معروف در تبریز

شعار های ضد سعید معروف در تبریز

بازی تیم های شهرداری تبریز و پیکان تهران با شعار هایی بر علیه سعید معروف همراه بود هواداران تیم شهرداری تبریز و هواداران تیم شهرداری اورمیه که برای تماشای این بازی به تبریز رفته بودن...


هواداران اورمیه ای حاضر در تبریز که به تماشای بازی شهرداری تبریز و پیکان به این شهر سفر کرده بودند،به همراه هواداران تیم شهرداری تبریزعلیه کاپیتان سابق شهرداری ارومیه و تیم ملی والیبال شعار دادند.

عاشقان والیبال در پایتخت والیبال آسیا  برای اظهار گله و شکایت از سعید معروف به خاطر رفتارهای زشت و زننده این بازیکن در هنگام بازی خانگی مقابل تیم سابق و شهر خود با پیراهن پیکان تهران حتی تا نیم فصل هم صبر نکردند و خودشان را به تبریز رسانده اند و همراه با هواداران تبریزی مشغول شعار دادن علیه او شدند. 

 

سعید معروف  کاپیتان تیم ملی و که فصل قبل درتیم شهرداری اورمیه تیم شهر خود بازی می کرد، این فصل به تیم پیکان تهران پیوسته است، این بازیکن در اولین بازی این فصل که مقابل شهرداری اورمیه و پیکان تبریز برگزار شد با واکنش های تحریک آمیز هنگام امتیاز گیری از تیم شهر خود باعث اعصبانیت و خشم هواداران دوآتیشه والیبال اورمیه شد خشمی که مانند آتش زیر خاکستر شعله ور است .

 

حرکت های سعید معروف به اندازه ای زننده بود که بسیاری از رسانه های محلی و کشوری به این حرکت ها واکنش نشان دادند و آن را دور از رفتار حرفه ای و اخلاق ورزشی خطاب کردند.

 


اشتراک گذاری
یاور خیری
مدیر مسئول پایگاه خبری، مجله آنلاین اورمیه

نظرات ارسال شده

ارسال نظر

اخبار والیبال

تبلیغات

محصولات تصادفی