Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 836
  پرینتخانه » آخرین اخبار, ورزشی, ویژه, یادداشت تاریخ انتشار : 07 دی 1398 - 14:11 |
یادداشت یاور خیری:

نود منهای یک یا هشتاد نه منهای نود!؟ کدام یک بهتر است!؟

✍️یاور خیری
نود منهای یک یا هشتاد نه منهای نود!؟ کدام یک بهتر است!؟

در روز های گذشته خبر جدایی بیاتلو مربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه خبر داغ رسانه ها شد.

تیم فوتبالی که با رفتار های غیر حرفه ای و فرد محور مدیرعامل آن از اولین روز حضورش در عرصه ورزش شهر اورمیه ابزار دست سیاسیون شد! و هیچ گاه نتوانسته روی خوش بی حاشیگی را لمس کند.

این رفتار های غیر حرفه ای از نام باشگاه که اسم مدرسه فوتبال شخص مدیرعامل این تیم است گرفته تا آوردن اسم این نماینده آن نماینده و فرد سیاسی و ستایش تمجید از آنها در مصاحبه های آقای مدیر عامل ادامه دارد!

سیاسی کاری از سوی مدیر عامل و کادر فنی این تیم فوتبال در حالی صورت می‌گیرد که نتیجه ورود سیاستمداران به حوزه ورزش و استفاده ابزاری و سیاسی از آن را در این شهر همگان در نابودی تیم والیبال اورمیه که قطب والیبال کشور و پایتخت این ورزش در آسیا است را با گوشت و پوست و استخوان خود تجربه کرده اند.

مدیر عامل ۹۰ اورمیه همیشه عوامل بحران های ایجاد شده برای تیم را در رفتار دیگران جستجو کرده اما تا به امروز هیچ گاه به واکنش های غیر حرفه ای خود در مواجه با رسانه ها و موضع گیری های غیر اصولی خود و همچنین وصل کردن خود به طبع آن تیم ۹۰ اورمیه به جریانهای سیاسی و نمایندگان این شهر که باعث سیاسی شدن یک باشگاه نو پا و جوان فوتبال که امروز مالکان اصلی آن مردم و هواداران اورمیه ای هستند اشاره ای نکرده است.

در میان خبر جدایی مربی این تیم و مانور رسانه ای گسترده و سپس ورود قهرمانهای سیاسی ماجرا برای نجات آن آخرین پرده از سری شوی‌های این آقایان بود که باز رنگ و بوی سیاست به خود گرفت.

شوی که در آن تمام ابعاد ماجرا حساب و کتاب شده بود به جز دل و احساس پاک هواداران فوتبال که در گرما و سرما پای سکوهای بتنی به عشق رشد فوتبال این شهر گلو پاره می کنند با باخت تیم اشک می زند و با برد آن لبخند بر لبشان می‌نشیند.

کلام آخر آقای مدیرعامل! مردم اورمیه و هواداران پر عشق فوتبال این شهر عروسک خیمه شب بازی چند نفر سیاستمدار این شهر نیستند که هر وقت دلتان خواست با روح و روان آنها بازی کنید!
یا مسیر و رفتارهای آماتور خود را تغییر دهید یا کار را به کاردان بسپارید تا این تیم روی خوش حرفه ای گری را به خود ببیند چرا که مسیری که در پیش گرفته اید پایانی جز فروپاشی این تیم فوتبال خوش آتیه را نخواهد داشت.

به بیان بهتر نود منهای یک یا هشتاد و نه منهای نود!؟ کدام یک بهتر است!؟

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.