Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4482
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 09 مرداد 1399 - 8:49 |

فال روزانه: ۹ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۹ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فرصت‌های زیادی برای مسافرت و تفریح روبرو می‌شوید و شرایطی برای افزایش درآمد پیدا می‌کنید. در مهر امسال مشکل یا مشاجره‌ای پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مشکل راحت‌تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید حل می‌شود. در آبان ماه سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید، میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد می‌شود، برای حل اختلاف پادرمیانی کنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای برقراری صلح و صفا در میان اعضای خانواده انجام دهید. دی ماه امسال زمان بسیار حساسی برای شما است و در این ماه احتمال کسالت و بیماری وجود دارد، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین خود باشید. دی ماه امسال فرصتی برای شادی و تفریح پیدا می‌کنید و در ماه اسفند با موقعیتی غیرمترقبه از جانب دوستان و آشنایان روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با خوشی به پایان برسانید و خاطره این سال را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین فروردین

برای درمان بیماری‌ها حتما به پزشک مراجعه کنید و از خوددرمانی پرهیز نمایید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. با محبت و انسان‌دوستی، دامنه دوستان‌تان را افزایش دهید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان دلخوری ایجاد شود. تصمیم‌های عجولانه نگیرید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. کاری نکنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رفتار شما مشکوک شود.

متولدین اردیبهشت

امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. لحظه‌ای از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید. با فرد مهمی قرار ملاقات دارید و باید حتما به دیدار این فرد بروید، اما مشکلی برای‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد. در نتیجه از این فرد عذرخواهی کنید و این قرار مهم را به آینده موکول نمایید.

متولدین خرداد

به خاطر داشته باشید که زندگی همیشه فراز و فرود‌های خاص خودش را دارد و اجازه ندهید، مشکلات روزمره، روز شما را خراب کند. مدتی است پولی به کسی قرض داده‌اید، امروز این قرض ادا می‌شود و به لحاظ مالی شرایط بهتری را تجربه می‌کنید. یکی از اعضای خانواده گرفتار بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. فردی که وی را دشمن خود تصور می‌کنید، امروز از در دوستی با شما وارد می‌شود. از حواس‌پرتی و سهل‌انگاری برحذر باشید و با تمرکز بیشتری کار‌های امروز را انجام دهید.

متولدین تیر

انسان احساساتی هستید و زود تحت‌تاثیر قرار می‌گیرید، این روحیه را کنار بگذارید و واقعیت‌های زندگی را بپذیرید. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از کالا‌های باارزش شما به سرقت برود. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. عشق بی‌پایانی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، امروز این عشق را نثار ایشان کنید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و دوستی را تجربه نمایید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید.

متولدین مرداد

بیش‌از‌حد خودتان را برای اشتباه‌های گذشته سرزنش نکنید. احتمال دارد که در معامله‌ای ضرر کنید. کدورت‌های زیادی میان اعضای خانواده وجود دارد، اجازه ندهید این کدورت‌ها شما را از هدف‌های‌تان دور کند. احتمال آشنایی شما با یاری خوش‌قدوبالا وجود دارد، این آشنایی زمینه عشقی سوزان و آتشین را فراهم خواهد کرد. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و بدانید که با عشقی جاودان و ماندگار سروکار خواهید داشت. عازم سفری غیرمنتظره هستید و در این سفر اصلا به شما خوش نخواهد گذشت، در نتیجه به صلاح شما است که تا جای ممکن است سفر را به آینده موکول کنید.

متولدین شهریور

به تلاش‌های‌تان ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. امروز به این نتیجه می‌رسید که توقع‌های بی‌جایی از یکی از اعضای خانواده دارید. با اتفاق فرخنده‌ای در رابطه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان روبرو خواهید شد. فرصتی برای مسافرت در پیش دارید.

متولدین مهر

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. پولی برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید و به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستید، به صلاح شما نیست که این پول را به گردش نیاندازید و در اولین فرصت پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه‌تان را به گردش بیاندازید و مطمئن باشید که از این سرمایه‌گذاری، سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. با تقدیم هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید.

متولدین آبان

لج‌بازی و یک‌دنده بودن را کنار بگذارید و تعامل بهتری با اطرافیان داشته باشید. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. غصه گذشته‌ها را نخورید و مطمئن باشید که آینده شادی و شادکامی را برای شما رقم خواهد زد. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد. نصیحت‌های فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد را گوش کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین آذر

یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و زمینه افزایش درآمد‌تان را فراهم می‌کند. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا کار جدید و خلاقانه‌ای را انجام دهید. فکر‌های نگران‌کننده‌ای امروز به ذهن‌تان خطور می‌کند، اما اجازه ندهید این افکار روزتان را خراب کند.

متولدین دی

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. قصد عقد قرارداد مالی جدیدی دارید، اما آن‌گونه که انتظار دارید از این قرارداد سود نخواهید کرد. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. امروز به خودتان وعده داده‌اید که اوقات فراغت خود را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید، اما این وعده محقق نخواهد شد و کار‌های غیرمنتظره‌ای در سر راه شما قرار می‌گیرد و مجبور خواهید شد به جای انجام کار‌های دلخواه‌تان، این کار‌های غیرمنتظره را به پایان برسانید. فردی قصد دخالت میان شما و عشق‌زندگی‌تان را دارد.

متولدین بهمن

امروز سالم و سرحال از بستر بلند شده‌اید و روز خوبی را در پیش دارید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و انتظارات‌شان را برآورده کنید. به لحاظ مالی روز بسیار حساسی را در پیش‌رو دارید و به مشکل مالی برخورد خواهید کرد، اما برای حل این مشکل روی کمک دیگران نمی‌توانید حساب‌باز کنید. در عوض از هوش و تدبیر خود کمک بگیرید و راهی هوشمندانه را برای حل این مشکل مالی به کار ببندید. کار ناپسندی انجام داده‌اید و اعضای خانواده امروز متوجه این کار می‌شوند و شما را به باد سرزنش می‌گیرند. احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار عشقی ناگهانی و غیرمنتظره شوید.

متولدین اسفند

فردی دنیاد‌یده و باتجربه امروز کوله‌بار تجربه‌هایش را به شما منتقل می‌کند. روز خوبی را برای افزایش درآمد در پیش دارید به شرط اینکه به فکر شکار لحظه‌های پرمنفعت باشید. سری به دوستان و آشنایان بزنید و با هم‌صحبتی با رفقای قدیمی، افکار منفی را از ذهن‌تان دور کنید. امروز عشقی بی‌پایان در سینه نهفته دارید و از خواب که بلند شده‌اید، دنیا را عاشقانه‌تر از همیشه می‌بیند، این روحیه را به فال نیک بگیرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق و محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. کار مهمی که آغاز کرده‌اید را به هر قیمتی که شده به پایان برسانید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.