Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5025
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 09 شهریور 1399 - 15:02 |

فال روزانه: ۹ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۹ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی پرکاری را آغاز کرده‌اید و در سال تولدتان کار‌های نیمه‌تمام زیادی را باید به پایان برسانید. در این سال دیدگاه‌تان نسبت به دوستان و آشنایان تغییر پیدا می‌کند، این اتفاق را به فال نیک بگیرید، اما اجازه ندهید رابطه دیرینه‌ای که با اطرافیان دارید، از بین برود. در سال تولدتان فرصت‌های بیشتری برای افزایش دانش و مهارت پیدا می‌کنید، از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید. مدت زیادی است که ایده‌ای جاه‌طلبانه برای افزایش درآمد دارید، دی ماه امسال زمان مناسبی است تا به این ایده جامه عمل بپوشانید. در اردیبهشت سال آینده با اتفاق غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد، این اتفاق را با ذکاوت و هوشیاری به نفع خود تمام کنید. مرداد سال آینده زمان استراحت شما است و در این ماه‌ها فرصتی دست می‌دهد تا به استراحت بپردازید و در کنار دوستان و آشنایان حسابی تفریح کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی بگیرید و این سال را به الگویی از تلاش و موفقیت درمیان سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

انسان خنده‌رویی هستید و از این روحیه برای رویارویی با مشکلات کمک بگیرید. برای افزایش درآمد، پول خود را در کاری مطمئن و حساب‌شده سرمایه‌گذاری نمایید. میان شما و یکی از اعضای خانواده امروز مشاجره‌ای در می‌گیرد. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید. یکی از دوستان که مدتی است دلتنگ او هستید، امروز سرزده به دیدارتان می‌آید.

متولدین اردیبهشت

مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به لحاظ مالی افزایش درآمدی را تجربه می‌کنید. بر این باور هستید که اعضای خانواده پشتیبان شما نیستند و هوای‌تان را ندارند، اما امروز به مشکلی بر می‌خورید و اهل منزل همه‌جانبه از شما برای حل این مشکل پشتیبانی می‌کنند، از اتفاق امروز درس بگیرید و در آینده شما نیز از هر فرصتی برای حمایت و پشتیبانی از اعضای خانواده استفاده کنید. قدر زمان را نمی‌دانید و اجازه می‌دهید لحظه‌های باارزش زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم شما گذر کند، قبل از اینکه این وضعیت شما را از هم‌قطاران‌تان عقب بیاندازد، اهمیت بیشتری برای گذرزمان قائل شوید و هر روز را بهتر از دیروز پشت‌سر بگذارید.

متولدین خرداد

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و امروز بیشتر از همیشه صبر پیشه نمایید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید، امروز به شما بازپس داده می‌شود. خبری خوش و فرخنده به دست‌تان خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم می‌کند. شخصیت جذابی دارید و امروز به لطف این روحیه، دوستان تازه‌ای پیدا خواهید کرد. امروز توجه ویژه و خاص همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دریافت خواهید کرد.

متولدین تیر

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. فردی که از او پول قرض‌کرده‌اید امروز درخواست می‌کند که پول وی را پرداخت کنید. یکی از اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما رسیدگی می‌کند.

متولدین مرداد

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای در کمین شما است. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. از هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نشوید. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید. عازم سفر هستید، اما در آخرین لحظه این سفر به آینده موکول می‌شود. سفره دل‌تان را پیش اعضای خانواده باز کنید و بار غصه‌های خود را زمین بگذارید.

متولدین شهریور

نگرانی سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. هزینه‌های زندگی شما سربه‌فلک گذاشته و حساب‌و‌کتاب خرج‌های‌تان از دست شما دررفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج‌ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه‌های زندگی کمر شما را خم کند. اعضای خانواده امروز وقت شما را حسابی می‌گیرند. فرصت مناسبی برای عشق و عاشقی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد.

متولدین مهر

دزدی در کمین مال شما نشسته و امروز اگر چشم چپ کنید، اموال‌تان به سرقت می‌رود. کار‌های زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کار‌ها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید. احتمال دارد که پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل بیمار شود، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب بزرگ‌تر‌های خانواده باشید.

متولدین آبان

اجازه ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. یکی از دوستان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. امروز صدای ساز عشق را در گوش خود می‌شنوید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید. این روز عاشقانه را به تنهایی به پایان نرسانید و دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و خودتان را مهمان عشقی آتشین و بی‌پایان کنید. به فکر انجام کار مهمی افتاده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید برای انجام این کار مهارت ندارید و بهتر است که قبل از بدست آوردن مهارت کافی، فکر این کار را از سرتان بیرون کنید.

متولدین آذر

برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. اختلاف‌نظر‌های زیادی را در میان اهل منزل مشاهده می‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت نفاق و دوری میان اهل منزل ایجاد کند. یکی از اطرافیان شدیدا نیازمند کمک شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های خاصی برای شما ترتیب داده و قصد دارد حسابی شگفت‌زده‌تان کند.

متولدین دی

کودک درون‌تان امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی می‌افتید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مجبور می‌شوید خرج غیرمنتظره‌ای را انجام دهید، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی، اندوخته‌ای را برای خرج‌های غیرمنتظره کنار بگذارید. عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که امروز بیشتر از همیشه دوستش دارید. بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید چرا که احتمال دارد سند یا چیز مهمی را فراموش کنید.

متولدین بهمن

اتفاق ناگواری در پیش‌روی شما قرار دارد و به صلاح است که امروز بیشتر از همیشه حواس تان را جمع کنید. از سلامت خود غافل نشوید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. روزی عاشقانه انتظار شما را می‌کشد. جویای حال دوستان و آشنایان نیستید و ادامه این رویکرد میان شما و اطرافیان فاصله ایجاد خواهد کرد.

متولدین اسفند

کینه‌توزی را کنار بگذارید و قلب‌تان را پذیرای عشق و محبت کنید. بیش‌از‌حد به دغدغه‌های مالی فکر نکنید. امکان دارد که حرف ناپسندی از دهان شما خارج شود و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. عشق بی‌پایانی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، امروز این عشق را نثار ایشان کنید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و دوستی را تجربه نمایید. اجازه ندهید کسالت و خستگی به شما غلبه کند و روز را با انرژی و نشاط به پایان برسانید. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، به صلاح‌تان نیست که به این مشاجره دامن بزنید و با گذشت و فروتنی به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که انسان بخشنده‌ای هستید و از این مشاجره چیزی به دل نگرفته‌اید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.