Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5458
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 08 مهر 1399 - 14:33 |

فال روزانه: ۸ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۸ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید و مشکلات را به کمک اطرافیان پشت سر بگذارید. آبان ماه امسال را بدون مشکل مالی پشت سر خواهید گذاشت، اما مواظب هزینه‌های‌تان باشید و ولخرجی نکنید. دی ماه امسال زمان حساسی برای شما است و در این ماه با تغییر مهمی در زندگی روبرو خواهید شد. بهار سالی که از راه می‌رسد زمان عاشقی شما است و در این فصل طعم عشقی شیرین و پرحرارت را می‌چشید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فراز و فرود‌های زیادی روبرو خواهید شد، اما در نهایت این سال را با خوشی و شادکامی به پایان می‌رسانید.

متولدین فروردین

حال‌و‌روز خوشی ندارید و ناخو‌ش‌احوال و بیمار هستید، اما اجازه ندهید که بیماری شما را از پا در بیاورد و امروز به هر قیمتی که شده انرژی بیشتری پیدا کنید و از بستر بیماری بلند شوید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. امروز از حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده یا همکاران برخوردار می‌شوید. مشکلی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد و اگر زود به فکر حل این مشکل نیافتید، ادامه پیدا می‌کند.

متولدین اردیبهشت

حال‌و‌روز خوشی ندارید و ناخو‌ش‌احوال و بیمار هستید، اما اجازه ندهید که بیماری شما را از پا در بیاورد و امروز به هر قیمتی که شده انرژی بیشتری پیدا کنید و از بستر بیماری بلند شوید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. امروز از حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده یا همکاران برخوردار می‌شوید. مشکلی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد و اگر زود به فکر حل این مشکل نیافتید، ادامه پیدا می‌کند.

متولدین خرداد

امروز بیمار می‌شوید و برای بهبودی باید حسابی استراحت کنید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. جادوی عشق و محبت را دست‌کم نگیرید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید. کار مهمی که به فکر انجام آن هستید را امروز عملی کنید. یکی از دوستان قدیمی که خاطره‌های خوشی از رفاقت با ایشان دارید امروز به دیدارتان می‌آید و فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار این دوست قدیمی بنشیند و از روز‌های خوش گذشته بگویید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در محبت و صفا با شما وارد می‌شود و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد.

متولدین تیر

روز حساسی را در پیش دارید و به صلاح‌تان است که بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی وجود دارد که مرتکب اشتباه بزرگی شوید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. بزرگان فامیل علاقه زیادی به شما دارند و در لحظه‌های سخت زندگی پشتیبان‌تان بوده‌اند، امروز به ریش‌سفید‌های خانواده ثابت کنید که قدر محبت و حمایت‌های آن‌ها را می‌دانید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را برای رفاه و آسایش آن‌ها انجام خواهید داد. مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با کمک دوستان و آشنایان حل کنید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید. با انجام کار‌های خلاقانه به آرامش برسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که یار و یاور شما در حل

متولدین مرداد

عازم سفری هستید، اما در این سفر به شما خوش نمی‌گذرد و بهتر است که مسافرت را به آینده موکول نمایید. کار‌های مالی را با دقت بیشتری انجام دهید و امروز بیشتر از همیشه مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید و به اطرافیان ثابت کنید که در کار‌ها وقت‌شناس و مصمم هستید. برای اطرافیان اهمیت بیشتری قائل شوید و به آن‌ها محبت کنید.

متولدین شهریور

انرژی و سلامت لازم را برای انجام کار‌ها در طول روز حفظ خواهید کرد. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار دوستان قدیمی خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. فردی که مدت‌ها پیش از شما پولی قرض کرده، امروز قرض خود را ادا می‌کند و اوضاع مالی‌تان بهبود می‌یابد. خبر فرخنده‌ای از جانب یکی از دوستان به دست شما خواهد رسید. محبت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم گرفته‌اید و عشق متقابلی به ایشان ندارید، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را دوست دارد و عشق‌بی‌پایانش را نثارتان خواهد کرد.

متولدین مهر

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. خرید ضروری برای منزل یا محل‌کار باید انجام دهید و این خرید وضعیت مالی‌تان را ضعیف خواهد کرد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده پول قابل‌ملاحظه‌ای به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده امروز محبت زیادی به شما خواهند داشت و پشتیبان خوبی برای عبور از مشکلات هستند. این وضعیت را به فال نیک بگیرید و با خیال‌راحت روی پشتیبانی اهل منزل حساب باز کنید. کینه‌توزی را کنار بگذارید و از در بخشش و گذشت با اطرافیان وارد شوید. مدتی است که دستی به سروروی‌تان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که انتظاراتش را کاهش دهد.

متولدین آبان

پولی که مدت‌ها است اندوخته‌اید امروز برای حل مشکلی به کمک‌تان می‌آید. با کمک روحیه‌ای شوخ و خوش‌مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشق‌بی‌پایانش را به پای شما می‌ریزد. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما از آنجایی که انسان احساساتی هستید، بیشتر حواس‌تان را جمع کنید و با عقل و منطق تصمیم بگیرید. رسیدگی بیش‌ازحد به اعضای خانواده را کنار بگذارید و کمی به فکر خودتان باشید.

متولدین آذر

کار‌های زیادی برای انجام‌دادن دارید، اما خسته نخواهید شد. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان خواهد رسید، اما بیشتر این پول را باید خرج زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. اجازه ندهید عادت‌های ناپسند شما زمینه ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند. کار‌ها را در زمان مقرر انجام نمی‌دهید و برای انجام کار‌های مهم امروز‌و‌فردا می‌کنید، ادامه این وضعیت اصلا به نفع شما نیست و به خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت با انجام‌دادن به‌موقع کار‌ها و زمان‌بندی دقیق هموار می‌شود. امروز از آن روز‌ها است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت می‌کند قدردان عشق و محبت‌های بی‌دریغ شما است.

متولدین دی

روز سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید، از این انرژی برای کمک به دوستان و آشنایان بهره بگیرید. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود. فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. امروز صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید که عشق و محبت در هوا موج می‌زند و از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به فرصت مناسبی برای تقدیم عشق بی‌پایان خود به همسر یا عشق‌زندگی‌تان تبدیل نمایید. به جلسه‌کاری یا مراسم مهمی دعوت هستید، در این مراسم نکته‌های بسیار جالبی برای افزایش مهارت‌های شما مطرح می‌شود، این نکته‌ها را در گوشه‌ای یادداشت کنید و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر از نکته‌هایی که امروز فرا گرفته‌اید کمک بگیرید. اطرافیان امروز با انجام کاری، زمینه شادی و دلخوشی شما را فراهم می‌کنند. به افراد ناشناس اطمینان نکنید و بیشتر مواظب باشید.

متولدین بهمن

فضولی‌های بیش‌ا‌ز‌حد و نابجا را کنار بگذارید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. هدیه‌ای برای عشق‌زندگی‌تان بخرید و محبت خود را به ایشان ابراز کنید. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید.

متولدین اسفند

به لحاظ مالی روز بسیار حساسی را در پیش دارید و اگر امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. بر سر دوراهی گیر کرده‌اید و تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید، برای چنین تصمیم مهمی با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، مشورت کنید. دوستان و رفقای بسیار خوبی دارید و همیشه در مشکلات و سختی‌ها دست شما را گرفته‌اند، قدر این دوستان خوب را بدانید و به آن‌ها ثابت کنید که در شرایط سخت و دشوار، دوستان قدیمی‌تان را تنها نخواهید گذاشت. امروز به شما ثابت می‌شود که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که انتظارش را دارید بیشتر خاطر شما را می‌خواهد. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.