Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 2579
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 08 فروردین 1399 - 11:11 |

فال روزانه: ۸ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۸ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. بخت و اقبال چندانی در سال‌های زندگی‌تان نداشته‌اید اما در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، سایه بخت و اقبال بر سر شما می‌افتد و در این سال فرصت‌های زیادی را برای افزایش مهارت و درآمد پیدا خواهید کرد. در طول سالی که با تولدتان شروع‌کرده‌اید با مشکلاتی نیز مواجه خواهید شد، اما برای این مشکلات نیازی نیست از کسی کمک بگیرید و مطمئن باشید که به تنهایی از عهده حل این مشکلات برخواهید آمد. موفقیت‌های شما در ماه‌های تیر و مرداد امسال به اوج می‌رسد و در این ماه‌ها بیشتر از همیشه به فکر شکار فرصت‌ها باشید. مهر ماه امسال شرایطی برای عاشقی پیدا می‌کنید و در این ماه تا می‌توانید استراحت کنید. از کنار فرصت‌هایی که در سال تولدتان با آنها روبرو می‌شوید به راحتی گذر نکنید و این فرصت‌ها را به شرایطی موفقیت‌آمیز تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

مشکلات را به تنهایی تحمل نکنید و بار مشکلات خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. بیشتر از همیشه به فکر تامین رفاه و آسایش اعضای خانواده باشید. آزادی عمل و انتخاب بیشتری در اختیار اعضای خانواده قرار دهید. امروز سودی را در کسب‌و‌کار خود تجربه خواهید کرد. صبر و حوصله بیشتری به‌خرج دهید و سنگ‌صبور اهل منزل باشید. فرصتی برای ابراز عشق‌و‌محبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید. به کمک هوش و ذکاوت سرشاری که دارید، یک سروگردن بالاتر از دیگران قرار بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را از لذت بودن در کنار خودتان محروم نکنید.

متولدین اردیبهشت

با کمک بیش‌ا‌ز‌حد به اطرافیان خودتان را خسته و افسرده نکنید. امروز قرار است پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان شود، اما از پول خبری نیست و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال خوبی ندارد و بیمار است. کارهای زیادی دارید، اما انرژی لازم برای انجام کارها در طول روز را بدست خواهید آورد. کارهای ناتمام را به پایان برسانید. فرصتی مهیا می‌شود تا با انجام کارهای خیر و مذهبی، به لحاظ روحی آرامش پیدا کنید.

متولدین خرداد

فردی دنیاد‌یده و باتجربه امروز کوله‌بار تجربه‌هایش را به شما منتقل می‌کند. نگرانی‌های‌ مالی‌تان به پایان می‌رسد و امروز پولی به دست‌ شما خواهد رسید. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان قدیمی بنشینید و حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری که مورد تایید شما است، زمینه شادی و خوشحال‌تان را فراهم می‌کند. تصمیم‌های احساسی را کنار بگذارید و برای تصمیم‌های مهم زندگی خود از عقل و منطق کمک بگیرید.

متولدین تیر

امروز حسابی بر اعصاب‌تان مسلط باشید و با کسی دعوا راه نیاندازید. کوته‌فکری را کنار بگذارید و افق‌های دیدتان را گسترش دهید. احتمال ضرر شما در کارهای مالی بسیار است. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آنها هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز محبت‌‌های شما را بدون پاسخ نخواهد گذاشت. امروز احتمال موفقیت شما در انجام کارها بیشتر از همیشه‌ است. از حواس‌پرتی و سهل‌انگاری برحذر باشید و با تمرکز بیشتری کارهای امروز را انجام دهید.

متولدین مرداد

روزی همراه با شادی و تفریح در انتظار شما است. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد و موفقیت مهمی می‌رسد. سپاسگذار لطف و محبت بدون چشم‌داشت همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. امروز کار زیادی ندارید و فرصت بیشتری برای حضور در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند از چیزی که فکر می‌کنید بیشتر شما را دوست دارد.

متولدین شهریور

فرد مهم و سرشناسی امروز سر راه شما قرار می‌گیرد و آشنایی با این فرد زمینه موفقیت‌های شما را فراهم می‌کند. اجازه ندهید عصبانیت و ناراحتی روز شما را خراب کند. ایده‌های جدید و سودآوری به ذهن‌تان می‌رسد. روز شلوغی را در پیش دارید و فرصت سر خاراندن پیدا نمی‌کنید. احساس می‌کنید که از همیشه‌ عاشق‌تر شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید.

متولدین مهر

برای حل مشکلات سرعت‌عمل بیشتری داشته باشید. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. خسته و کسل هستید، اما دوستان و آشنایان زمینه شادی و نشاط شما را فراهم می‌کنند. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان کار و تلاش می‌گذرد. تنهایی را به حضور در جمع ترجیح می‌دهید و امروز شرایطی دست می‌دهد تا حسابی با خودتان خلوت کنید.

متولدین آبان

روحیه‌تان را با انجام کارهای سرگرم‌کننده حفظ نمایید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. به هر قیمتی که شده به ایده‌ای که به ذهن‌تان خطور کرده جامه‌ عمل بپوشانید. اعضای خانواده امروز وقت شما را حسابی می‌گیرند. روز را با احساسی لطیف و عاشقانه آغاز کرده‌اید و لحظه‌های سرشار از عاشقی را تجربه می‌کنید. امروز شرایطی دست می‌دهد تا پای صحبت یکی از همکاران یا همسایه‌ها بنشینید. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. شرایطی برای هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید.

متولدین آذر

اجازه ندهید حجم زیاد کارهای امروز شما را نگران و مضطرب کند. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که مسئولیت‌پذیری بیش‌از‌حد در خصوص اعضای خانواده چیزی به غیر از نگرانی برای شما به دنبال ندارد. برای افزایش درآمد به فکر ایده‌های جدید و خلاقانه‌ای باشید. شرایطی مهیا می‌شود تا بدهی‌تان را پرداخت نمایید و از دِین مردم بیرون بیایید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که انتظاراتش را کاهش دهد.

متولدین دی

قرار است فرصتی را در کنار دوستان قدیمی باشید، اما احتمال ولخرجی‌ شما در این دورهمی وجود دارد. از تغییرات مهم هراسی نداشته باشید. عزم و اراده‌ راسخ خود را به اطرافیان ثابت کنید و به الگویی از موفقیت و خودساختگی برای دیگران تبدیل شوید. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. اوضاع در محل‌کار یا منزل بر وفق مراد شما خواهد بود. روحیه‌ای همراه با شادی و نشاط را تا پایان روز تجربه می‌کنید. نگرانی‌ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید. بار غصه‌های خود را با گفتگو با همسر یا عشق‌زندگی‌تان زمین بگذارید.

متولدین بهمن

تصمیم مهمی را امروز باید اتخاذ کنید و این وضعیت شما را مضطرب و نگران کرده‌است. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. خودتان را بیش‌از‌حد وقف پاسخگویی به نیازهای اطرافیان نکنید. احساسات خود را کنترل کنید و از روابط پنهانی و بی‌ثمر دوری بگیرید. همکاران در محل‌کار یا اعضای منزل امروز برای انجام کارها به کمک‌تان می‌آیند. به خاطر داشته باشید که آرامش کلید موفقیت است و قضاوت‌های عجولانه را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های عاشقانه‌ای را در ذهن شما ماندگار خواهد کرد.

متولدین اسفند

امروز بیمار می‌شوید و برای بهبودی باید حسابی استراحت کنید. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد. کمک‌های اطرافیان یا اعضای منزل را بدون پاسخ نگذارید. کارها را در موعد مقرر انجام دهید و کارهای مهم را به فردا واگذار نکنید. عشق‌زندگی‌تان امروز قصد دارد تا تمام ناراحتی‌های روزانه را با عشق و محبت از تن شما بیرون کند.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.