Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 5004
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 08 شهریور 1399 - 14:53 |

فال روزانه: ۸ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۸ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید اوضاع بر وفق مرادتان خواهد بود و با یکی از بهترین سال‌های عمرتان طرف هستید. در این سال از چیزی نترسید و اهداف جاه‌طلبانه‌ای که مدت‌های زیادی است در سر دارید را دنبال کنید. در ماه آبان یکی از اطرافیان مشکلی برای شما ایجاد می‌کند، اما این فرد در نهایت به هدف خود نخواهد رسید. در زمستان امسال بیماری یا حادثه‌ای در کمین شما نشسته، در نتیجه شرط عقل است که بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید. در ماه‌های اردیبهشت و خرداد سال آینده با فرد یا افرادی روبرو می‌شوید که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و نصیحت‌های این افراد را آویزه گوش کنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید هدف‌های‌تان را به گونه‌ای دنبال کنید تا این سال به چراغ راهی برای سال‌های دیگر عمر شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

امروز زمان مناسبی است تا با شرکت در کار‌های انسان‌دوستانه، به آرامش ذهنی و قلبی برسید. با فرصت چشم‌گیر و وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید، اما قبل از اینکه پول و ثروت خود که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را برای انجام این کار سرمایه‌گذاری کنید، با افرادی که سابقه و تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و پول خود را در کاری سرمایه‌گذاری کنید که سود تضمین‌شده‌ای داشته باشد. یکی از آشنایان به موفقیت چشمگیری رسیده و این موفقیت زمینه خوشحالی شما را فراهم خواهد کرد. آرزویی که مدت‌ها است به آن فکر می‌کنید امروز برآورده می‌شود. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آن‌ها را فراهم کرده‌است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. انتظار دارید پولی به دست شما برسد، اما این اتفاق نمی‌افتد و وضعیت مالی خوبی را تجربه نمی‌کنید. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و اعضای خانواده همیشه روی شما حساب باز می‌کنند. انسان جذابی هستید و مهره‌مار دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان به‌سرعت مجذوب شما شوند. در نتیجه مواظب باشید که در دام هوا و هوس گرفتار نشوید و جذابیت بیش‌از‌حد، کار دست‌تان ندهد. دوستی که مدتی است از وی خبر ندارید، امروز سرزده به دیدن شما می‌آید. کار ناپسندی را انجام داده‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را ناراحت کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت زمینه مشاجره و دلخوری را میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، دل عشق‌زندگی‌تان را بدست آورید و پشیمانی خود را از انجام این کار به عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید.

متولدین خرداد

بیش‌از‌حد خودتان را تحت‌فشار نگذارید. فرصتی برای افزایش درآمد دارید، اما قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، جوانب این کار را حسابی بررسی نمایید. بخت با شما یار است و امروز به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از دنده چپ بلند شده و اصلا حوصله شما را ندارد. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید.

متولدین تیر

به خاطر داشته باشید که پرخوری و مصرف خوراکی‌های ناسالم سلامت شما را به خطر خواهد انداخت. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشق‌بی‌پایانش را به پای شما می‌ریزد. خریدی دلچسب و خوشایند را تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

روز سختی را در پیش دارید و کار‌های زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کار‌ها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. اختلاف‌ها را کنار بگذارید و عاشقانه همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دوست بدارید.

متولدین شهریور

امروز مواظب اعصاب خود باشید و از کوره در نروید. حتی برای لحظه‌ای طاقت دوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را ندارید. به فکر خرید کالایی افتاده‌اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می‌کنید کمال استفاده را ببرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان قدیمی لحظه‌های خوشی را تجربه نمایید.

متولدین مهر

امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. انسان یک‌دنده‌ای هستید و این رفتار امروز زمینه دلخوری میان شما و یکی از اعضای خانواده را فراهم می‌کند. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند. پس از مدت‌ها امروز فرصت پیدا می‌کنید تا حسابی بخوابید و استراحت کنید.

متولدین آبان

برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرود‌های زیادی دارد. حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. صداقت بیشتری در رفتار و گفتار به خرج دهید. فردی قصد دخالت میان شما و عشق‌زندگی‌تان را دارد.

متولدین آذر

نگرانی‌های بی‌مورد و کم‌اهمیت را کنار بگذارید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. زمینه شادی و نشاط اعضای خانواده را فراهم کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تنها بگذارید وبیش‌از‌حد به ایشان سخت نگیرید. یکی از همکاران یا اعضای منزل سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و مجبور می‌شوید زمان زیادی را به صحبت‌های این فرد گوش فرا دهید.

متولدین دی

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای در کمین شما است. ولخرجی را کنار بگذارید و به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید. اعضای خانواده و فامیل خبری از شما ندارند و حسابی دلتنگ‌تان شده‌اند، امروز فرصتی دست می‌دهد تا سری به آن‌ها بزنید و با حضور در کنار اعضای فامیل لحظه‌های خوشی را تجربه کنید. روزی عاشقانه و سرشار از محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. شناخت کافی از توانایی‌های خود ندارید و نقاط ضعف و قدرت خود را نمی‌شناسید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت وقتی را برای بررسی توانایی‌های خود کنار بگذارید و نقاط ضعف‌تان را تقویت کنید.

متولدین بهمن

روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. پدر یا مادر یا یکی از اهل منزل در بستر بیماری افتاده و مجبور شده‌اید وقت و هزینه گزافی را برای بهبود ایشان خرج کنید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سلامتی این عزیز، از هر چیز دیگری در دنیا مهم‌تر است. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مجبور می‌شوید خرج غیرمنتظره‌ای را انجام دهید، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده با پس‌انداز و صرفه‌جویی، اندوخته‌ای را برای خرج‌های غیرمنتظره کنار بگذارید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز فرصتی پیدا می‌کند که به شما ثابت کند فرشته‌ای تمام‌عیار است.

متولدین اسفند

انرژی و نشاط خود را از دست داده‌اید و احساس خستگی و کوفتگی می‌کنید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که انرژی خود را به دلیل بیماری از دست نداده‌اید و حجم زیاد کار‌ها و روزمرگی‌های زندگی حسابی شما را خسته کرده‌است، در نتیجه امروز فرصتی را به استراحت اختصاص دهید و انرژی لازم برای روز‌های آینده را بدست آورید. یکی از آشنایان امروز نیازمند پول است و برای حل مشکلات مالی که با آن‌ها دست به گریبان شده از شما درخواست کمک دارد، اما ایشان فرد بدحسابی است و اگر پولی به وی بدهید، بعید به‌نظر می‌رسد که روی پول‌تان را ببینید. در نتیجه اگر قصد کمک به این فرد دارید، حتما تضمین کافی را در قبال پرداخت پول از ایشان دریافت نمایید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.