Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3923
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 08 تیر 1399 - 9:28 |

فال روزانه: ۸ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۸ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های عمرتان به لحاظ مالی با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اید، اما در سال تولدتان ورق بر می‌گردد و در این سال مشکلات مالی شما خاتمه پیدا می‌کند. ماه تیر که با تولدتان آغاز کرده‌اید، زمان بخت و اقبال شما است و در این ماه فرصت‌ها را غنیمت بدانید. تابستان را با هم‌نشینی با دوستان و آشنایان سپری کنید و دامنه کارهای‌تان را گسترش دهید. مهر ماه امسال مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرافیان در می‌گیرد، در این شرایط کنترل اعصاب خود را حفظ کنید و با مردم‌داری و گذشت، این مشاجره را ختم به خیر کنید. در بهمن امسال با مشکلی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به تنهایی از پس حل این مشکل بر می‌آیید. اسفند امسال زمانی است که تلاش‌های‌تان به بار بنشیند و با موفقیت چشمگیری روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با مهربانی و تلاش به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای زندگی کنید تا به یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان تبدیل شود.

متولدین فروردین

به اطرافیان قول‌هایی ندهید که بعدا از انجام این قول‌ها ناتوان باشید. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و کردار خود باشید چرا که احتمال مشاجره میان شما و اطرافیان زیاد است. چشم از اموال و دارایی‌های خود بر ندارید چرا که احتمال دارد در معاملات امروز ضرر کنید. پیام بسیار مهمی امروز به دست شما می‌رسد و این خبر شادی شما و اعضای خانواده را به دنبال دارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و بهتر است که دست از پا خطا نکنید.

متولدین اردیبهشت

با انرژی و اعتمادبه‌نفس از خواب بلند شده‌اید، به لطف این روحیه مشکلات را از سر راه بردارید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه می‌یابد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در کمک و یاری با شما وارد می‌شود و برای حل مشکلات‌تان آستین بالا می‌زند. انسان باهوش و زیرکی هستید، امروز زمان مناسبی است تا از این هوش و استعداد نهایت استفاده را ببرید. شک و تردیدی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را با ایشان درمیان بگذارید و به این احساس خاتمه دهید.

متولدین خرداد

با نگرانی و اضطراب از رختخواب بلند شده‌اید و حسابی مضطرب هستید. به خاطر داشته باشید که راه افزایش پول و ثروت از میان صرفه‌جویی و پس‌انداز می‌گذرد. برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ای کامل و جامع طرح بریزید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در منزل بنشینید و با استراحت و تفریح، انرژی کسب کنید. مدتی است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از شما دوری می‌کند، اما امروز ورق بر می‌گردد و طعم عشق و محبت را خواهید چشید.

متولدین تیر

منفی‌بافی را کنار بگذارید و نیمه پر لیوان را ببینید. مدتی است پولی به کسی قرض داده‌اید، امروز این قرض ادا می‌شود و به لحاظ مالی شرایط بهتری را تجربه می‌کنید. اعضای خانواده از ولخرجی‌های شما به تنگ‌آمده‌اند و ادامه این وضعیت به نفع شما نیست. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز درخواست‌های بی‌جایی از شما دارد و شما را حسابی تحت‌فشار قرار می‌دهد. به خاطر داشته باشید که پشت‌گوش انداختن کار‌ها گره‌ای از مشکلات‌تان حل نمی‌کند.

متولدین مرداد

خبر فرخنده‌ای در راه است. وقتی را برای اعضای خانواده کنار بگذارید و به آن‌ها ثابت کنید که به فکرشان هستید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. با شرکت در کار‌های خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. خاطره‌های خوش گذشته امروز در ذهن شما زنده می‌شود و یادی از لحظه‌های شاد قدیم می‌کنید.

متولدین شهریور

از در مشاجره و دلخوری با اطرافیان وارد نشوید و به خاطر داشته باشید که محبت، محبت می‌آورد. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان خانواده امروز پند و اندرزی را با شما درمیان می‌گذارد، این نصیحت را در زندگی به کار گیرید و به این فرد ثابت کنید که قدر نصیحت‌های ایشان را می‌دانید. غصه‌ای که به جان شما نشسته، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود. وقت خود را با رفاقت‌های بی‌جا تلف نکنید. یکی از دوستان قدیمی که مدتی است از وی خبری ندارید امروز به دیدارتان می‌آید. ایده‌ای بکر به ذهن‌تان می‌رسد، این ایده را جدی بگیرید و شرایط را برای موفقیت‌های بیشتر فراهم کنید.

متولدین مهر

کمی به خودتان استراحت بدهید و با انجام تفریح‌های موردعلاقه به آرامش برسید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. قرار است به همراه دوستان و آشنایان دورهم جمع‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید، این موقعیت را مغتنم بدانید و تا می‌توانید با رفقا و دوستان قدیمی خوش بگذرانید. روابط پنهانی که با فردی دارید کنار بگذارید و بیشتر به فکر آبروی خود باشید. دور شایعه پراکنی و سخن‌های بی‌اساس را خط بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حوصله کار ندارد و بهتر است که به وی سخت‌نگیرید و اجازه دهید استراحت کند. بیماری به جان یکی از دوستان یا اعضای خانواده افتاده است، این فرد را در شرایط سخت تنها نگذارید.

متولدین آبان

لحظه‌هایی سرشار از خوشی و شادکامی انتظار شما را می‌کشد. یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و زمینه افزایش درآمد‌تان را فراهم می‌کند. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید با اعضای خانواده مشورت کنید. همسر یا عشق‌زندگی تان بیمار است و به پرستاری شما نیاز دارد. غم اشتباه‌های گذشته را نخورید و از این اشتباهات درس بگیرید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های دلخواه‌تان مشغول شوید. اجازه ندهید تنبلی و کسالت بر شما غلبه کند و کار‌های مهم را به آینده واگذار نکنید.

متولدین آذر

از آنجایی که روحیه‌ای حساس دارید، از حاشیه‌های زندگی دوری کنید و به خودتان سخت نگیرید. همفکری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات با وی مشورت کنید. یکی از اعضای خانواده یا آشنایان به کمک شما نیاز دارد.

متولدین دی

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. آینده خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین کنید. یکی از آشنایان به موفقیت چشمگیری رسیده و این موفقیت زمینه خوشحالی شما را فراهم خواهد کرد. آرزویی که مدت‌ها است به آن فکر می‌کنید امروز برآورده می‌شود. کار‌های زیادی دارید، اما وقت کافی برای انجام این کار‌ها فراهم نمی‌شود. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین روز‌های زندگی شما تبدیل می‌کند. پندواندرز‌های اطرافیان را آویزه گوش کنید.

متولدین بهمن

خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. مهمانی بزرگی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حساب به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. یکی از اطرافیان نقشه‌های شومی کشیده تا فاصله‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند.

متولدین اسفند

برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کار‌های خلاقانه مشغول شوید. اتفاق جالب و سرگرم‌کننده‌ای انتظار شما را می‌کشد. عشقی سوزان و آتشین به جان شما می‌افتد. روحیه‌ای خونگرم و مردم‌دار دارید، به لطف این روحیه، دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در اولین فرصت وقتی برای هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید. پرحرفی را کنار بگذارید و از امروز کم و گزیده سخن بگویید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.