Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6552
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 08 آذر 1399 - 9:48 |

فال روزانه: ۸ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۸ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سال بسیار حساسی را با تولدتان آغاز کرده‌اید و در این سال فرصتی فراهم می‌شود تا به یکی از رویا‌های دیرینه‌تان جامه عمل بپوشانید. این فرصت را به هر قیمتی که شده از دست ندهید و زندگی خود را متحول کنید. در این سال بیشتر از همیشه به فکر تغییر رفتار‌های ناپسند خود باشید و عادت‌های بد را کنار بگذارید. در سال تولدتان برای رسیدن به موفقیت تنها نخواهید بود و دوستان و آشنایان شما را لحظه‌ای حال خود وا نمی‌گذارند و در تمام لحظات یار و یاور شما هستند. به لحاظ مالی نیز در این سال پول‌های زیادی به دست شما می‌رسد، اما این پول‌ها مانند ریگ بیابان از کف شما می‌رود و با ثروت ماندگاری روبرو نخواهید بود. اجازه ندهید مشکلات در سال تولدتان بر شما غلبه کند و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز و فرود‌های زیادی دارد. ماه‌های سال تولدتان را با کار و تلاش بیشتر یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و تابستان سال آینده که از راه رسید، استراحت کنید. مهر ماه سالی که از راه می‌رسد مهم‌ترین ماه سال تولدتان است و در این ماه به دستاوردی چشمگیر خواهید رسید. دوستان و آشنایان را در شادی‌های این موفقیت سهیم کنید و در کنار اعضای خانواده لحظه‌هایی سرشار از شادکامی را تجربه نمایید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با برنامه‌ریزی ادامه دهید و این سال را به سالی خاطره‌انگیز در میان سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

آرامش خود را حفظ کنید و روز را بدون نگرانی و استرس به پایان برسانید. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند و در ابتدا از حضور این مهمان ناراحت می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مهمان خبر‌های خوشی با خود به همراه آورده و زمینه شادی و نشاط شما و دیگر افراد خانواده را فراهم می‌کند. حرف‌ها و نظرات خود را دائم تغییر می‌دهید و کسی روی حرف شما حساب باز نمی‌کند. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان شما را جدی نگیرند و اهمیتی برای نظرهای‌تان قائل نشوند، در نتیجه از امروز به گونه‌ای صحبت کنید که تغییری در حرف‌های‌تان ایجاد نشود و به اطرافیان ثابت کنید که در هر شرایطی سر حرف‌های‌تان هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد. قبل از اینکه مشکلی که به آن برخورد کرده‌اید دردسر‌های زیادی برای شما درست کند، این مشکل را امروز حل کنید. امروز از بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان احساس رضایت کامل خواهید داشت.

متولدین اردیبهشت

مشکلات را به تنهایی تحمل نکنید و بار مشکلات خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. شرایطی را برای رفاه و آسایش بیشتر اعضای منزل فراهم نمایید. پولی به دست‌تان می‌رسد، اما بهتر است قسمتی از آن را برای کار‌های خیریه کنار بگذارید. یکی از اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است. به دلیل کار پسندیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز مورد توجه دوستان و آشنایان قرار می‌گیرید. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده و مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاورد‌های چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

متولدین خرداد

پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. شادی و نشاط خود را با اعضای خانواده و پدر و مادر به اشتراک بگذارید. زندگی را به اطرافیان سخت نگیرید و به دوستان و آشنایان ثابت کنید که هوای‌شان را دارید. انسان عاشق‌پیشه‌ای هستید و تاکنون عشق‌های زیادی را تجربه کرده‌اید، ادامه این رویکرد چیزی به غیر از تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز عاشق‌پیشگی را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار و همیشگی باشید. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید.

متولدین تیر

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. نصیحت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را آویزه گوش نمایید. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آن‌ها هستید. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. یکی از دوستان و آشنایان امروز به کمک شما می‌آید و شما را از مخمصه‌ای که در آن گرفتار هستید نجات می‌دهد.

متولدین مرداد

فرد دنیادیده‌ای امروز نصیحت‌هایی را با شما درمیان می‌گذارد، این نصیحت‌ها را به کار ببندید و زندگی راحت‌تری را تجربه کنید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آن‌ها دلجویی نمایید. اجازه ندهید اختلاف‌نظر میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بالا بگیرد.

متولدین شهریور

امروز از همیشه سرحال‌تر به نظر می‌رسید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند. آگاهی و دانشی که دارید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.

متولدین مهر

بیماری مزمنی که دارید امروز رو به بهبودی خواهد گذاشت. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. زندگی را جدی نمی‌گیرید و کار‌های مهم را با سهل‌انگاری انجام می‌دهید، ادامه این رویکرد چیزی غیر از شکست و سرخوردگی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز رویکردی جدی به زندگی داشته باشید و به اطرافیان ثابت نمایید که با زندگی شوخی ندارید. احتمال آشنایی شما با یاری خوش‌قدوبالا وجود دارد، این آشنایی زمینه عشقی سوزان و آتشین را فراهم خواهد کرد. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و بدانید که با عشقی جاودان و ماندگار سروکار خواهید داشت. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید.

متولدین آبان

مواظب سلامتی‌تان باشید و با خوردن خوراکی‌های سالم و مفید، سلامت‌تان را تضمین نمایید. امروز سود قابل‌ملاحظه‌ای در معاملات خواهید داشت، از معامله پرسودی که انجام داده‌اید درس بگیرید و در آینده نیز شرایط سود و درآمد بیشتر را مهیا کنید. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد مهمی خواهد رسید و شما به وی افتخار می‌کنید. بار نگرانی‌ها را به تنهایی به دوش نکشید و غصه‌های خود را با یکی از دوستان صمیمی‌تان درمیان بگذارید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد و برای حل این مشاجره باید پادرمیانی کنید. در محبت و علاقه عشق‌زندگی‌تان شک دارید و فکر می‌کنید که مانند گذشته شما را دوست ندارد، اما امروز اتفاقی می‌افتد و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

متولدین آذر

نسبت به روز‌های گذشته امروز احساس بهتری دارید و از نشاط و شادابی زیادی برخوردار هستید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. خبری خوشحال‌کننده امروز به دست شما خواهد رسید. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امور شخصی شما می‌کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی غرق در کار است و شما را فراموش می‌کند، از این رفتار ایشان ناراحتی به دل نگیرید و مطمئن باشید در اولین فرصت که سر عشق‌زندگی‌تان خلوت شد، توجه بیشتری به شما معطوف می‌کند.

متولدین دی

دوست قدیمی که مدت‌های زیادی است خبری از او نبود، امروز به دیدارتان می‌آید. اطلاعات شخصی خود را با هر کس و ناکسی درمیان نگذارید. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد. مدتی است که خبری از پدر، مادر یا بزرگان فامیل ندارید و سری به آن‌ها نزده‌اید، این رفتار زمینه دلخوری آن‌ها را فراهم کرده‌است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و سری به پدر، مادر یا بزرگان فامیل بزنید و به فکر دلجویی از آن‌ها باشید.

متولدین بهمن

فکر‌های ناراحت کننده‌ای به ذهن شما می‌رسد، اما نگذارید این فکر‌ها روزتان را خراب کند. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد یکی از کالا‌های باارزش خود را گم کنید. دلباخته دلداری هستید، اما این عشق یک‌طرفه است و از چنین عشقی تنها سوزوگدازعاشقی نصیب‌تان خواهد شد. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید.

متولدین اسفند

برای رسیدن به موفقیت باید زندگی را جدی بگیرید و با اراده محکم مشکلات را پشت‌سر بگذارید. نظر خود را به اطرافیان اعمال می‌کنید و با زورگویی حرف خود را به کرسی می‌نشانید. این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از شما دل خوشی ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زورگویی را کنار بگذارید و پذیرای نظر اطرافیان باشید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. مدتی است که سری به دوستان قدیمی نزده‌اید و حسابی دلتنگ‌شان هستید، امروز زمان مناسبی است تا با رفقای قدیمی دیداری تازه کنید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده نمایید. مشکلی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد و اگر زود به فکر حل این مشکل نیافتید، ادامه پیدا می‌کند. فرصتی برای مشورت با فردی با تجربه فراهم می‌شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.