Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4455
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 07 مرداد 1399 - 16:12 |

فال روزانه: ۷ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۷ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اتفاق‌های فرخنده‌ای در سال تولدتان انتظار شما را می‌کشد و در این سال در مرکز توجه دوستان و آشنایان قرار خواهید گرفت. مدت زیادی است که انجام کار بسیار مهمی ذهن شما را به خود مشغول کرده است، در مهر و آبان امسال فرصتی برای انجام این کار دست می‌دهد. بهمن امسال یکی از دوستان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند و اسفند و فروردین با شرایطی برای تفریح و سرگرمی روبرو خواهید شد. سال تولدتان را به گونه‌ای به پایان برسانید تا در انتهای این سال دوستان بیشتری پیدا کرده باشید و موفقیت‌های‌تان دوچندان شود.

متولدین فروردین

از اعتمادبه‌نفس و انرژی سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. قرار است به همراه دوستان دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید، اما از آنجایی که احتمال ولخرجی شما در این دورهمی زیاد است، بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید. امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با کمک دوستان و آشنایان حل کنید.

متولدین اردیبهشت

خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. اعضای خانواده امروز شما را ناراحت و دلخور خواهند کرد. احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آن‌ها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. قرار است تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های شخصی مشغول شوید و کمی با خودتان خلوت کنید، اما ممکن است فرد یا افرادی مزاحم شما شوند، در نتیجه شرایط ایجاد هرگونه مزاحمتی را از بین ببرید و اجازه ندهید اطرافیان با درخواست‌های بی‌اهمیت، روز شما را خراب کنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از همیشه بیشتر به فکر شما است.

متولدین خرداد

دستورات پزشکی را نادیده می‌گیرید و با رفتار‌های پرخطر، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، توجه ویژه‌ای به دستورات پزشکی داشته باشید و به گونه‌ای زندگی کنید که وجود نازنین‌تان نیازمند پزشک و طبیب نباشد. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید.

متولدین تیر

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. فرصتی را برای خرید و تفریح در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید. خودتان را غرق کار کرده‌اید و حالی از اعضای خانواده نمی‌پرسید، از امروز وقت بیشتری برای اهل منزل کنار بگذارید و بیشتر از گذشته احوال‌پرس اعضای خانواده باشید. عازم سفر هستید، اما احتمال زیادی وجود دارد که لوازم مورد نیاز سفر را فراموش کنید، در نتیجه قبل از اینکه بار سفر ببندید، یک بار دیگر تمام لوازم موردنیاز را بررسی کنید و مواظب باشید که چیزی را از قلم نیاندازید.

متولدین مرداد

ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. یکی از آشنایان واقعیتی را از شما پنهان کرده و این وضعیت شما را دلخور و ناراحت خواهد کرد. همسر یا عشق‌زند‌گی‌تان عشق بی‌پایانی به شما دارد و این عشق را امروز با رفتار و گفتار ثابت می‌کند. کار‌های امروز آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند، اما بیش‌از‌حد سخت نگیرید و مطمئن باشید در روز‌های آینده کار‌ها راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام خواهد شد. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت.

متولدین شهریور

امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای بهبود روحیه‌تان در نظر گرفته‌است. تغییری در زندگی شما صورت می‌گیرد، به نفع شما است که از این تغییر استقبال کنید و مطمئن باشید که از این تغییر سودی به شما می‌رسد. امروز بخت با شما یار است و اگر دست به خاکستر بزنید، طلا خواهد شد، چنین فرصتی را هرگز از دست ندهید و کار‌های دشواری که مدت‌ها است به فکر انجام آن‌ها هستید را به پایان برسانید و روزی سرشار از دستاورد‌های مفید و چشمگیر را تجربه کنید. خطری در کمین است و بیشتر از همیشه مواظب سلامت خود و اعضای خانواده باشید.

متولدین مهر

پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به محبت و توجه شما نیاز دارد.

متولدین آبان

دست اطرافیان را از اداره امور زندگی‌تان را کوتاه کنید. روحیه پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نقشه‌های عاشقانه‌ای برای شما در سر دارد و می‌خواهد شما را مهمان عشقی گرم و آتشین کند. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و شب و روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه نمایید. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین آذر

انسان کینه‌جویی هستید و اجازه داده‌اید نفرت و تنفر جای عشق و محبت را در دل شما بگیرد، ادامه این رویکرد شما را به فرد انتقام‌جویی تبدیل خواهد کرد و کسی به نشست و‌برخاست با شما علاقه نشان نخواهد داد، در نتیجه از امروز کینه‌جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند. فرصت‌هایی که امروز پیش‌روی شما قرار می‌گیرد را از دست ندهید. احساسات خود را با اطرافیان درمیان نگذارید و رازداری پیشه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را آغاز نکرده و امروز حسابی بهانه می‌گیرد.

متولدین دی

امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه‌های گران‌بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال دارد ناخواسته کاری ناشایست انجام دهید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. در معامله‌ها با افزایش سود روبرو خواهید شد. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین بهمن

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، اما جایی برای نگرانی نیست و از این تصمیم پشیمان نخواهید شد. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان قدیمی بنشینید و حسابی خوش بگذرانید. انسان جذابی هستید و مهره‌مار دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان به‌سرعت مجذوب شما شوند. در نتیجه مواظب باشید که در دام هوا و هوس گرفتار نشوید و جذابیت بیش‌از‌حد، کار دست‌تان ندهد. اطلاعات کاری و حرفه‌ای خود را با غریبه‌ها درمیان نگذارید.

متولدین اسفند

غم و غصه‌ها را دور بریزید و اجازه ندهید فکر به مشکلات و ناراحتی‌ها، روزتان را خراب کند. فرصتی پیدا می‌کنید تا حالی از رفقای قدیمی بپرسید. کار‌های امروز همان‌گونه که انتظارش را دارید انجام می‌شود. کدورتی میان اعضای خانواده وجود دارد و بهتر است که برای حل این کدورت آستین بالا بزنید. تند و بی‌پرده سخن می‌گویید و به‌رغم این که حرف‌های منطقی و درستی می‌زنید، اما لحن کلام تندی که دارید زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده است. در نتیجه از امروز با ملایمت بیشتری صحبت کنید و چیزی نگویید که بعد‌ها از گفتن آن پشیمان شوید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.