Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5000
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 07 شهریور 1399 - 12:43 |

فال روزانه: ۷ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۷ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با موقعیت‌های زیادی برای شادی و تفریح روبرو خواهید شد، اما این سال را بدون مشکل و دردسر نیز به پایان نخواهید رساند و مشکلاتی سر راه‌تان قرار می‌گیرد. زمستان امسال را بدون هیچ بیماری و عارضه‌ای پشت سر خواهید گذاشت و سرتان در اردیبهشت سال آینده حسابی شلوغ می‌شود، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که از پس انجام کارها بر خواهید آمد. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید بیشتر از همیشه به فکر خودتان باشید و با فراگیری مهارت‌های جدید، شرایط را برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر فراهم کنید.

متولدین فروردین

مطمئن باشید که به لحاظ سلامت و شادابی در طول روز چیزی کم‌و‌کسر نخواهید داشت. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار دوستان قدیمی خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. اشتباهی که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مرتکب شده را ببخشید. بی‌گدار به آب نزنید و ایده‌های خود را قبل از اجرا دوباره بررسی نمایید.

متولدین اردیبهشت

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. با اعضای خانواده برای بهتر کردن اوضاع منزل همکاری کنید. فردی عاشق شما شده و امروز عشق بی‌پایانش را به شما ابراز خواهد کرد. نگرانی‌های کاری را کنار بگذارید و بیشتر به فکر دوستان و اعضای منزل باشید. زندگی را سخت‌نگیرید و با فرازوفرودهای زندگی کنار بیایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوشی از عشق دیرین‌تان را زنده می‌کند.

متولدین خرداد

در آینده‌ای نزدیک رهسپار سفری خواهید شد و در این سفر حسابی به شما خوش می‌گذرد. ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایده‌های بکری برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. اعتماد بیش‌ا‌ز‌حد به اطرافیان را کنار بگذارید. امروز اگر مواظب نباشید، کارها سرموقع انجام نمی‌شود و از کارهای‌تان حسابی عقب می‌افتید. اعضای خانواده در منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بهتر است که بیشتر مواظب باشید.

متولدین تیر

اجازه‌ ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. آهنگ سفر کرده‌اید و می‌خواهید مسافرت کنید، اما خطرهای زیادی در این سفر شما را تهدید می‌کند. خطرهای این سفر را به جان بخرید و مطمئن باشید سفری که امروز انجام می‌دهید، در درازمدت فایده‌های زیادی برای شما به دنبال دارد.

متولدین مرداد

بیماری مزمن و قدیمی دارید و امروز این بیماری عود کرده و درد و ناراحتی را تحمل می‌کنید. در این شرایط به خودتان سخت‌نگیرید و با استراحت و عمل به دستورات پزشک، چاره‌ای برای التیام این بیماری بردارید. کارهایی که نیاز به فعالیت شدید جسمی دارند را کنار بگذارید و به خودتان استراحت دهید. مواظب حساب‌و‌کتاب‌های زندگی‌تان باشید و ولخرجی نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با شما صادق نیست و بهتر است که بیشتر حواس‌تان را به رفتار وی جمع کنید. مشکلی که با آن روبرو شوده‌اید را با مهارت و ذکاوت پشت‌سر بگذارید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید.

متولدین شهریور

کمی از کار فاصله بگیرید و با استراحت، نیروی تحلیل‌رفته‌تان را جبران کنید. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. بین شما و عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای کوچک ایجاد شده و از همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلخور هستید، امروز فرصت خوبی است که این مشاجره را ختم به خیر کنید و اجازه ندهید در آینده مشکلات کوچک، آغازگر مشاجره‌ میان شما و عشق‌زندگی‌تان باشند. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد. روزی سرشار از عشق و شادکامی را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین مهر

ذهن‌تان را مشغول مشکلات کاری نکنید و امروز به خودتان استراحت دهید. کارهای زیادی دارید، اما انرژی لازم برای انجام کارها در طول روز را بدست خواهید آورد. کارهای ناتمام را به پایان برسانید. امروز با فردی ملاقات می‌کنید که مدت‌ها پیش میان شما و این فرد دلخوری وجود داشته است، این دلخوری را فراموش کنید و با این فرد از در دوستی وارد شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است و روزی سرشار از محبت را در کنار عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین آبان

انسان مهربان و ساده‌دلی هستید و حرف‌دل‌تان را رک و بی‌پرده به زبان می‌آورید، این روحیه امروز کار دست‌تان می‌دهد و فردی از صحبت‌های بی‌پرده شما ناراحت خواهد شد. این رویکرد را تغییر دهید و از امروز به خودتان قول بدهید که در کنار صداقت، حرف‌های خود را بی‌پرده و رک مطرح نکنید تا کسی از لحن گفتار شما ناراحت نشود. امروز با فرد باتجربه و دنیا دیده‌اید ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های ایشان را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل نمایید.

متولدین آذر

یکی از دوستان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید. دوستان و آشنایان برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو هستید به کمک‌تان می‌آیند. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود، این اختلاف نظر را به مشاجره‌ای بزرگ تبدیل نکنید و چشم‌تان را به روی آن ببندید. امروز اطرافیان از شما برای زحمت‌هایی که می‌کشید قدردانی خواهند کرد.

متولدین دی

اهل شوخی و خنده هستید و با این رفتار زمینه نشاط و سرگرمی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کنید. امروز عشق‌زندگی‌تان دلتنگ شوخی‌های شما است و دلش هوای شما را کرده، در نتیجه فرصتی از روز را به بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و با شوخی و خنده، شادابی و نشاط را به وی هدیه دهید. مشکلی در محل کار یا منزل سد راه شما شده و این وضعیت زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده است. در نتیجه امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و ممکن است که با چیزهای کوچک و پیش‌پاافتاده دعوا راه بیاندازید. در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب رفتار خود باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید.

متولدین بهمن

فراموش کرده‌اید که زندگی در کنار شادی، غم‌های زیادی هم دارد و باید پذیرای غم و شادی باشید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید، امروز به شما بازپس داده می‌شود. خبری خوشحال‌کننده به دست شما میرسد. برای رسیدن به موفقیت با افراد خلاق و نوآور ارتباط بیشتری داشته باشید. در صحبت با اطرافیان رازنگه‌دار باشید و اسرار زندگی خود را پیش هر کس و ناکسی فاش نکنید. دشمنی دارید و این دشمن می‌خواهد امروز به هر ترتیب که شده رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان را خراب کند، اجازه چنین عمل شرورانه‌ای را به این فرد ندهید و حقش را کف دستش بگذارید.

متولدین اسفند

کارها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. ایده‌ بکری به ذهن‌تان رسیده، این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. حتی برای لحظه‌ای طاقت دوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را ندارید. به خودتان وعده داده‌اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می‌شود و شرایطی برای استراحت پیدا نمی‌کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.