Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3416
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 07 خرداد 1399 - 15:52 |

فال روزانه: ۷ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۷ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۷ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! همراه با رسیدن روز تولدتان فرصت اقتصادی فوق العاده‌ای برایتان به وجود خواهد آمد که می‌تواند اثرات بسیاری روی زندگیتان بگذارد. برای این که بهترین بهره ممکن را از این موقعیت ببرید باید برای واکنش نشان دادن نسبت به آن تا اواخر خرداد ماه صبر کنید. فعلا از زندگیتان لذت ببرید و در روز‌های ماه تولدتان تا می‌توانید خوش بگذرانید. نگرانی‌هایی که ذهنتان را مغشوش کرده اند را کنار بگذارید تا بتوانید ذهنتان را روی مسائل کاری و حرفه ایتان که در حال حاضر به توجه و رسیدگی شما نیاز ویژه‌ای دارند متمرکز کنید. ممکن است همین روز‌ها رابطه عاطفی تازه‌ای را شروع کنید، ولی متاسفانه یا خوشبختانه این رابطه عمر چندانی نخواهد داشت و بهتر است برای نگه داشتن آن پافشاری نکنید چرا که بهر حال دیر یا زود محکوم به فنا خواهد بود. ذهنتان را روز کارتان متمرکز کنید تا بتوانید تا پیایان سال به نتایجی شگفت انگیز برسید.

متولدین فروردین

این اواخر نسبت به رویاهایتان دچار شک و تردید شده اید، ولی حالا وقت آن است که بار دیگر خودتان را باور کرده و با اعتماد به نفس به سوی رسیدن به خواسته هایتان پیش بروید. روابطتان به وضعیتی رسیده اند که برایتان بسیار آشناست و احساس می‌کنید که قبلا هم به چنین مرحله‌ای رسیده بودید. مسئله‌ای که پیش از این حل شده بود و فکر می‌کردید دیگر برایتان مشکلی ایجاد نخواهد کرد دوباره سر باز کرده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. خوشبختانه حالا شما آمادگی بیشتری برای مقابله با این مشکل دارید و تجربه کافی برای حل کردن آن، ولی این بار برای همیشه، را خواهید داشت. فقط باید در نظر داشته باشید که پیش از برداشتن هر قدمی خوب به آن فکر کنید.

متولدین اردیبهشت

خوشحال باشید! موانعی که در سر راه رسیدن شما به اهدافتان قرار داشته اند امروز رو به حل شدن پیش خواهند رفت. برای شما اردیبهشتی‌هایی که عاشق ثبات و مداومت هستید رابطه‌ای که از آزمون گذشت زمان سربلند بیرون آمده باشد از ارزشی فوق العاده برخوردار است. این چند ماه اخیر اوضاع کمی تغییر کرده است و شما در حسرت این هستید که به وضعیت سابق بازگردید، ولی پیش از آن که بتوانید به ثباتی که آرزویش را دارید برسید باید این دوره را با موفقیت گذرانده و ببینید چه کار‌هایی برای رسیدن به این خواسته خود باید بکنید. از هر اقدامی که از روی خشم و عصبانیت است اجتناب کنید، چرا که تنها رسیدن شما به خواسته تان را به نعویق خواهد انداخت.

متولدین خرداد

شما با این که برای رسیدن به حمایتی که برایتان از اهمیتی ویژه برخوردار است با دیگران راه بیایید مشکلی ندارید، ولی گاهی اوضاع آنقدر پیچیده می‌شود که نمی‌دانید چه سیاستی را باید در پیش بگیرید. شاید فکر می‌کردید که در وضعیت خوبی به سر می‌برید و هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند، ولی امروز ناگهان با چالشی مواجه شده اید که مستلزم این است که دل به دریا زده و ریسک کنید. شک و تردید را کنار بگذارید و در رابطه با اهدافتان با اطمینان پیش بروید و در رویکردتان برای رسیدن به آن‌ها انعطاف پذیر باشید تا ببینید اوضاع دوباره به نفع شما پیش خواهد رفت. اگر نسبت به عشقتان با بی تفاوتی برخورد کرده اید هر چه سریعتر باید این رفتار خود را جبران کنید.

متولدین تیر

شاید اوایل امسال راه تازه‌ای را شروع کرده باشید که خیلی زود مجبور شده اید آن را به خاطر کار‌های دیگری که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند کنار بگذارید. شکی نیست که شما دارید تلاش می‌کنید مسئولیت‌هایی که الان دارید را به نحو احسن به انجام برسانید، ولی شاید به عنوان پاداش سعی و تلاشتان، فرصتی دوباره برایتان فراهم شده است تا کاری که کنار گذاشته بودید را از سر بگیرید. به فکر این نباشد که چطور چنین چیزی ممکن است، فقط تمام توانتان را به کار بگیرید که تا زمانی که به نتیجه مورد نظرتان نرسیده اید، حتما زمانی را در روز به این رویایتان اختصاص بدهید. زندگی شما دارد به سوی تعدل پیش می‌رود، شاید کمی طول بکشد تا به ثبات مورد نظرتان برسید، ولی مهم این است که بالاخره خواهید رسید.

متولدین مرداد

طی چند ماه گذشته مسئولیت زیادی در رابطه با خانه و خانواده به عهده شما نبوده است و تا حدود زیادی آزادی عمل داشته اید، ولی حالا دوباره خانواده تان به شما نیاز دارد و باید هر چقدر که در توانتان است به آن‌ها توجه و رسیدگی کنید. اگر خودتان کار‌های دیگری داریدکه برایتان از خدمت کردن به دیگران مهم‌تر هستند به آن‌ها غر نزنید. عمق رضایتی که از توجه کردن به عزیرانتان به دست خواهید آورد کافی است تا تمام این احساسات منفی را از بین ببرد. تغییرات زیادی در درون شما دارند به وجود می‌آیند که شاید خودتان هنوز متوجه آن‌ها نباشید و اثراتشان را نبینید، ولی مطمئن باشید به زودی اوضاع به کامتان خواهد شد.

متولدین شهریور

اموز انگار همه کارهایتان فوریت شدیدی پیدا کرده اند و نمی‌توانید خودتان را با سرعت آن‌ها هماهنگ کنید. شما بی آن که نتیجه مورد نظرتان را به دست آورده باشید تنها از کاری به سراغ کاری دیگر می‌روید. با این حال انرژی مثبتی که احساس می‌کنید باعث می‌شود باور داشته باشید می‌توانید به همه کارهایتان برسید و همین موضوع کمک زیادی به شما خواهد کرد. دلیلی ندارد به توانایی‌های خودتان شک کنید، انرژی مثبت، نیت صادقانه و تلاشتان شما را به موفقیتی که به دنبالش هستید خواهد رساند. اتفاقاتی که در اطرافتان افتاده اند و اطلاعاتی که به دست آورده اید شما را در رابطه با قدم بعدی که باید بردارید دچار تردید کرده اند، ولی حالا دیگر وقتش رسیده که با اعتماد به خودتان پیش بروید.

متولدین مهر

با نگاهی مجدد به وضعیت اقتصادیتان متوجه خواهید شد که باید در بعضی از تصمیماتی که پیش از این گرفته اید تجدید نظر‌هایی بکنید. با وجود این که برخی از بخش‌های نقشه هایتان دقیقا طبق پیش بینی خودتان پیش رفته اند، برخی از چالش‌هایی که با آن‌ها مواجه شده اید را در خوابتان هم نمی‌دیده اید. خوشبختانه فرصتی برایتان فراهم شده است تا آنچه در چند ماه گذشته در این رابطه فرا گرفته اید را از نظر گذرانده و تغییراتی در برنامه‌ها و تصمیماتتان اعمال کنید. وقتتان را هدر نکنید، اینطور موقعیت‌ها خیلی زود از دست می‌روند. شما این اواخر رویاهایتان را نادیده گرفته اید، ولی حالا وقت آن رسیده که برای رسیدن به آن‌ها تلاش کرده و به شانس خود اعتماد کنید.

متولدین آبان

شاید تا همین چند روز پیش هم این طور به نظرتان می‌رسید که چالش‌های سال پیش را بالاخره پشت سر گذاشته اید، ولی اتفاقاتی که اخیرا افتاده اند نشان دهنده این هستند که هنوز سایه‌هایی از گذشته باقی مانده اند که باید به آن‌ها رسیدگی شود. نگران نشوید، این وضعیت قرار نیست خیلی طول بکشد و شما خیلی بیش از آنچه خودتان متوجه باشید به سوی اهداف دراز مدت خود پیش رفته اید. تنها چیزی که هست این است که تا پرونده‌های باز گذشته را نبندید وقت کافی برای رسیدن به رویاهایتان را نخواهید داشت. خوشبختانه انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد، پس تا توانش را دارید دست به کار شده و برای حل این مسئله اقدام کنید.

متولدین آذر

شاید احساس کنید که شرایط موجود از کنترل شما خارج شده و تلاش‌هایی که برای مدیریت آن‌ها می‌کنید بیهوده هستند و تنها پیشرفت شما را محدود می‌کنند. شما هیچ علاقه‌ای ندارید که در یک وضعیت تکراری باقی بمانید و دوست دارید با شرعت تمام به جلو پیش بروید. با این حال اگر شهامت کافی برای مقابله با وضعیت موجود را داشته باشید پاداش ویژه‌ای در انتظارتان خوهد بود. کنکاش احساسات سرکوب شده تان شاید برایتان چندان خوشایند نباشد، ولی نادیده گرفتن آن‌ها می‌تواند برایتان فاجعه به همراه داشته باشد. اگر می‌خواهید به بزرگ‌ترین گنجینه‌ها دست پیدا کنید گاهی باید سرعتتان را کم کرده و نگاهی به درونتان بیندازید.

متولدین دی

گاهی با خودتان فکر می‌کنید که روابط و فعالیت‌های اجتماعی تنها چیز‌های دست و پا گیری هستند که حواستان را از اهداف اصلیتان منحرف کرده و نمی‌گذارند به کار‌های مهمتان برسید. ولی در حال حاضر با افرادی در ارتباط هستید که می‌توانند اثرات مثبتی روی پیشرفت شما داشته باشند. با این حال باید حواستان را جمع کنید و حتی در این روابط هم حد و حدود را رعایت کنید. پروژه‌های طولانی مدتی که شما را به خود مشغول کرده اند امروز بالاخره به سوی پیشرفت خواهند رفت. رویا‌هایی که زمانی غیر قابل دسترس به نظرتان می‌رسیدند حالا دست یافتنی‌تر به چشمتان می‌آیند. از این فرصت برای کشیدن نقشه‌هایی بزرگ برای آینده تان استفاده کنید.

متولدین بهمن

با وجود این که درگیری‌هایی که این اواخر با یکی از اطرافیانتان داشته اید به ظاهر حل شده اند، نبردی عمیق‌تر همچنان در جریان است. موضع شما در مورد این مسئله کاملا مشخص است، ولی شاید نظر دیگران با شما فرق داشته باشد. به جای این که وقتتان را با تلاش برای قانع کردن دیگران تلاش کنید، نگاهی به درون خود انداخته و نقش خودتان را در کش آمدن این تنش و درگیری پیدا کنید. از تمایل درونیتان به تجزیه و تحلیل این ماجرا و حق دادن به خودتان دست بردارید و سعی کنید هرچه سریعتر این درگیری را به طور کامل به پایان برسانید. اگر به کار‌های فنی علاقه دارید امروز روز خیلی خوبی است که دستی به سر و گوش خانه تان کشیده و تعمیراتی که در توانتان هستند را انجام دهید.

متولدین اسفند

وقت آن فرا رسیده است که دوباره به سراغ رویایی که چند وقت پیش به شما انرژی بسیاری داده بود، ولی حالا آن را کنار گذاشته اید بروید. شاید وظایف و مسئولیت‌های روزمره تان شما را از رسیدگی و توجه به آن باز داشته باشند، ولی اگر خوب فکر کنید می‌بینید نقشه‌هایی که قبلا برای این رویایتان کشیده بودید خیلی هم واقع گرایانه نبوده اند. امروز خوب فکر کنید و ببینید چه راه‌های منطقی تری برای رسیدن به این هدف و خواسته خود می‌توانید پیدا کنید. ماجراجویی در انتظارتان است، هر چه سریعتر تلاشتان را برای به وقوع پیوستن آن شروع کنید، سفرتان نیز زودتر آغاز خواهد شد. جستجو برای یک همسفر خوب را فراموش نکنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.