Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3915
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 07 تیر 1399 - 14:43 |

فال روزانه: ۷ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۷ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با مشکلات مالی زیادی روبرو می‌شوید. در چنین شرایطی واقع‌بین باشید و این سال را به گونه‌ای به پایان برسانید که خبری از مشکلات مالی در آن نباشد. در ماه مهر امسال ایده بکری به ذهن شما می‌رسد، این ایده را جدی بگیرید و تا رسیدن به موفقیت دست از تلاش نکشید. دی ماه امسال در دام عشق گرفتار می‌شوید و بهمن سال جاری فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید که این سال چشم‌اندازی از موفقیت و تلاش برای سال‌های آینده زندگی‌تان باشد.

متولدین فروردین

به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و اجازه ندهید عمرتان هدر رود. فرصتی که برای فراگیری مهارت‌های جدید در اختیار دارید را به فال‌نیک بگیرید. پولی به دست‌تان می‌رسد، اما شرط عقل این است که این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. اختلافی میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این اختلاف از هوش و ذکاوت خود کمک بگیرید. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، بی‌پاسخ نخواهد ماند. نصیحت‌های فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد را گوش کنید. از حال پدر و مادر و بزرگان فامیل بی خبر نمانید.

متولدین اردیبهشت

از موفقیت‌هایی که در گذشته داشته‌اید برای افزایش روحیه و تقویت اعتماد‌به‌نفس کمک بگیرید. پولی که برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید را در بازار املاک هزینه کنید. فراغتی مهیا می‌شود تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را آغاز نکرده و امروز حسابی بهانه می‌گیرد.

متولدین خرداد

تصمیم مهمی را اتخاذ کرده‌اید و نگران هستید که بهترین تصمیم را نگرفته باشید، اما مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما را به دنبال دارد. اوضاع مالی خوبی دارید و از مال دنیا بی‌نیاز هستید، اما به خاطر داشته باشید که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و برای اینکه ثبات مالی‌تان را در آینده تضمین کنید، از امروز پولی کنار بگذارید و همیشه به فکر روز مبادا باشید. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید و چیزی نگویید که زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کند. روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید و از عشق بی‌پایان همسر یا عشق‌زندگی‌تان بهره خواهید برد. فرصت فراغت امروز را به انجام کار‌های عقب‌افتاده اختصاص دهید. اعضای خانواده نظر‌های خود را به شما تحمیل می‌کنند، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کنید و استقلال فکری خود را به اطرافیان ثابت کنید. زود از کوره در نروید و اجازه ندهید مشکلات پیش‌پاافتاده شما را ناراحت کند.

متولدین تیر

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. اهمیتی به نظر دیگران ندهید و راه خودتان را بروید. امروز ترجیح می‌دهید به جای ملاقات با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید و تنها باشید. عشق‌زندگی‌تان امروز قصد دارد تا تمام ناراحتی‌های روزانه را با عشق و محبت از تن شما بیرون کند.

متولدین مرداد

با اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار اختلاف نظری پیدا می‌کنید. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از کالا‌های باارزش شما به سرقت برود. یکی از دوستان نزدیک شما امروز از در دشمنی وارد می‌شود و روحیه‌تان را خراب می‌کند. امروز یک لحظه از هم فکر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نخواهید شد. لحن گفتار خود را تغییر دهید و با صحبت‌های خودخواهانه اطرافیان را ناراحت نکنید.

متولدین شهریور

اجازه ندهید ورزش نکردن و کم تحرکی سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. فرصتی پیدا می‌کنید تا حالی از رفقای قدیمی بپرسید. دشمنی دیرینه‌ای که با فردی دارید را امروز خاتمه دهید و از در صلح و دوستی با ایشان وارد شوید. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز بدون هدف و نیت قبلی، کار ناپسندی را انجام می‌دهد و شما را ناراحت خواهد کرد. کار‌ها را پشت گوش نیاندازید و کار امروز را به فردا موکول نکنید.

متولدین مهر

فکری به حال افزایش مهارت‌ها و دانش خود بردارید. امروز قرار است پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان شود، اما از پول خبری نیست و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. از دوستانی که مدتی است خبری از آن‌ها ندارید خبر بگیرید. امروز احتمال عاشق‌شدن شما بسیار است، اما با عشق ماندگاری طرف نخواهید بود. با حضور در فعالیت‌ها و دورهمی‌های خانوادگی، سلامت روحی خود را تضمین کنید.

متولدین آبان

فرصتی را برای بودن در کنار دوستان و آشنایان کنار بگذارید و به آرامش برسید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد یکی از کالا‌های باارزش خود را گم کنید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند مهر و محبت شما است. برنامه دارید تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های دلخواه مشغول شوید، اما چنین فرصتی پیدا نمی‌کنید.

متولدین آذر

سلامت وجود نازنین‌تان را جدی بگیرید و امروز بیشتر از همیشه مواظب خود باشید. یکی از آشنایان به کمک مالی شما نیاز دارد، اما کمک به این فرد شرایط مالی شما را به خطر خواهد انداخت. اعضای خانواده امروز شرایطی آرامش‌بخش را برای شما فراهم می‌کنند. از جادوی محبت غافل نشوید و به خاطر داشته باشید که از محبت خار‌ها گل می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند توجه شما است.

متولدین دی

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. از هرگونه سرمایه‌گذاری به‌خصوص در بازار املاک و مستغلات دوری کنید. تصمیم‌های عجولانه را کنار بگذارید. دوستان و آشنایان قدیمی امروز به شما سر می‌زنند و لحظه‌های شادی را در کنار هم تجربه خواهید کرد. به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید.

متولدین بهمن

برای انجام کار‌های انسان‌دوستانه و خیر، پیش‌قدم باشید. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان خواهد رسید، اما بیشتر این پول را باید خرج زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. برای رسیدن به موفقیت دامنه آشنایی خود با افراد سرشناس را گسترش دهید. قرار است کار هیجان‌انگیز و جذابی را برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دهید، مطمئن باشید عشق‌زندگی‌تان از انجام این کار در کنار شما لذت می‌برد و لحظه‌های شادی را تجربه خواهد کرد. کار‌های مهم و ضروری امروز را حتما انجام دهید و سهل‌انگاری نکنید.

متولدین اسفند

نگرانی‌های زیادی دارید و قادر نیستید ذهن خود را به انجام کار‌های روزانه متمرکز کنید. فکر‌های ناراحت‌کننده را از ذهن خود بیرون کنید و به آرامش برسید. نصیحت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را آویزه گوش نمایید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. تصمیم‌های مهم زندگی را به تنهایی اتخاذ نکنید و با افرادی که تجربه بیشتری نسبت از شما دارند مشورت کنید. از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.