Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4443
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 06 مرداد 1399 - 16:25 |

فال روزانه: ۶ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۶ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان منظمی هستید و کار‌ها را همیشه سر موقع انجام می‌دهید، از این روحیه در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. مرداد و شهریوری که در پیش دارید، مهم‌ترین ماه‌های سال تولدتان به حساب می‌آیند، در این ماه‌ها تا می‌توانید کار کنید و زمینه راحتی خود را تا انتهای سال تولدتان فراهم نمایید. مهر امسال ایده‌ای بکر به ذهن‌تان می‌رسد. این ایده را به فال نیک بگیرید. در اسفند و فروردین ماهی که در پیش دارید، با شرایطی برای آغاز کار مهم و جدیدی روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید که خاطره‌های خوش این سال برای همیشه با شما ماندگار شود.

متولدین فروردین

محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این قضیه باعث شده تا اطرافیان فکر کنند که قلب‌تان از سنگ ساخته شده و کسی را دوست ندارید. قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را به انزوا بکشاند، به خودتان قول بدهید که عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به اطرافیان ثابت نمایید که آن‌ها را از دل و جان دوست دارید. فردی قرار است کاری برای شما انجام دهد، اما امروز متوجه می‌شوید که قادر به انجام این کار نیست.

متولدین اردیبهشت

نگرانی‌های زیادی دارید و قادر نیستید ذهن خود را به انجام کار‌های روزانه متمرکز کنید. احتمال ولخرجی شما وجود دارد و اگر نمی‌خواهید ضرر کنید، امروز حسابی مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید. اختلاف‌نظر‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و امروز سو‌ء‌تفاهمی میان شما ایجاد می‌شود، اجازه ندهید این سوء‌تفاهم زمینه دلخوری و ناراحتی عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند و در اولین فرصت کدورتی که ایجاد شده را به صلح و آشتی تبدیل کنید. سفر کوچکی در پیش دارید و در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید.

متولدین خرداد

زودتر از همیشه کار‌ها را تعطیل نمایید و کمی استراحت کنید. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. مشکلی که در میان اعضای خانواده ایجاد شده را با پادرمیانی حل کنید. کم‌محلی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. با حس و حال تازه‌ای از عاشقی روبرو خواهید شد. با شرایطی برای مشارکت در انجام کاری مواجه خواهید شد، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید. وقت خود را با فکر به چیز‌های پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید.

متولدین تیر

یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد. امروز یکی از اطرافیان که احساس می‌کردید دشمنی با شما دارد، از در دوستی وارد خواهد شد. زمانی دست می‌دهد تا با استراحت و تفریح به آرامش برسید. مدتی است که تفاهم سابق را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و شرایط تفاهم و همدلی را فراهم نمایید.

متولدین مرداد

روحیه‌تان را با انجام کار‌های سرگرم‌کننده حفظ نمایید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما به صلاح‌تان است که دست رد به سینه او بزنید. امروز زمان مناسبی است که با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت‌های خود بردارید.

متولدین شهریور

اخبار ناخوشایندی به دست شما رسیده و امروز حسابی نگران و آشفته هستید. فرصتی دست می‌دهد تا با ورزش و تحرک، انرژی زیادی بدست بیاورید و سالم و سلامت بمانید. روی کمک اعضای خانواده حساب باز کنید و مشکلات خود را با آن‌ها درمیان بگذارید. روز خوبی را به لحاظ عاشقی آغاز نکرده‌اید و احتمال شکست‌عشقی شما وجود دارد، اجازه ندهید این شکست شما را از پا در بیاورد و روحیه‌تان را حفظ کنید. یکی از اطرافیان از رفتار شما سوءبرداشت می‌کند، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید.

متولدین مهر

موفقیتی چشمگیر انتظار شما را می‌کشد. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. انسان صرفه‌جویی هستید و همیشه به پس‌انداز فکر می‌کنید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و به کمک اندوخته‌ای که قبلا کنار گذاشته بودید، مشکل مالی که برای شما پیش می‌آید را از سر راه بر می‌دارید. اختلاف‌های میان اعضای خانواده را به صلح و دوستی تبدیل نمایید. امروز احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه حرف همسر یا عشق‌زندگی‌تان را می‌فهمید و نیاز به صحبت با وی دارید، این فرصت را غنیمت بدانید و دمی در کنار عشق‌زندگی‌تان بنشینید و با ایشان از عشق و محبت بگویید.

متولدین آبان

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مشکلات خم شود و با انجام کار‌های موردعلاقه‌تان، آرامش لازم برای مواجهه با مشکلات را بدست آورید. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند و در ابتدا از حضور این مهمان ناراحت می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مهمان خبر‌های خوشی با خود به همراه آورده و زمینه شادی و نشاط شما و دیگر افراد خانواده را فراهم می‌کند. اعضای خانواده علاقه زیادی به شما دارند و از بودن در کنارتان سیر نمی‌شوند. یکی از اطرافیان عشقی پنهانی در سینه دارد، امروز به این فرد کمک کنید تا به دلدارش برسد. اطلاعات کاری و حرفه‌ای خود را با غریبه‌ها درمیان نگذارید.

متولدین آذر

به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. فردی از اعضای منزل بیمار است و نگران و سلامتی ایشان هستید، اما این نگرانی دیری نمی‌پاید و حال این فرد رو به بهبود خواهد گذاشت. شک و تردید در رفتار همسر یا عشق‌زندگی تان را فراموش کنید. قرار است تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های شخصی مشغول شوید و کمی با خودتان خلوت کنید، اما ممکن است فرد یا افرادی مزاحم شما شوند، در نتیجه شرایط ایجاد هرگونه مزاحمتی را از بین ببرید و اجازه ندهید اطرافیان با درخواست‌های بی‌اهمیت، روز شما را خراب کنند.

متولدین دی

چشم از دارایی‌های‌تان بر ندارید و بیشتر از همیشه مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. امروز غرق خاطره روز‌های اول عاشقی‌تان می‌شوید و خاطره‌های خوش این روز‌ها ذهن شما را کاملا مشغول می‌کند. قصد انجام کار جدید یا مشارکتی را دارید، اما شرط عقل این است که بی‌گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه مشارکتی، جوانب کار را بررسی کنید و جلوی ضرر‌های احتمالی را بگیرید. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید.

متولدین بهمن

مشکلات مالی زیادی دارید، اما این مشکلات به پایان می‌رسد و پس از مدت‌ها پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. تغییرات کوچکی را در منزل یا محل‌کار انجام دهید و با این تغییرات روحیه‌تان را بهبود بخشید. امروز به غیر از عشق و محبت چیز دیگری از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید. خلاقیت و هنرمندی شما امروز گل می‌کند و اطرافیان به استعداد‌های سرشار شما پی می‌برند. انسان مسئولیت‌پذیری هستید و برآورده‌کردن نیاز‌های اعضای خانواده را به نیاز‌های خودتان مقدم می‌دانید. قبل از اینکه این رویکرد باعث شود تا رسیدگی به خودتان را فراموش کنید، از امروز تصمیم بگیرید که در کنار رسیدگی به نیاز‌های دیگران، از خودتان غافل نشوید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا تفریح و سرگرمی جدیدی را امتحان کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید.

متولدین اسفند

اهل منزل امروز حسابی هوای تان را دارند و کاری می‌کنند که به شما بد نگذرد. با فرصتی برای افزایش و درآمد روبرو خواهید شد. گله و شکایت را کنار بگذارید و اشکال‌تراشی نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق‌زندگی‌تان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.