Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4972
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 06 شهریور 1399 - 8:20 |

فال روزانه: ۶ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۶ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز شده با مشکلات مالی روبرو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که از پس حل این مشکلات بر خواهید آمد. در ماه پاییز دقت بیشتری به جزئیات داشته باشید و حواس‌تان را بیشتر از همیشه به کار جمع کنید. دی ماه سالی که در پیش دارید بهترین ماه سال تولدتان است و در این ماه با اتفاقی فرخنده و خوشایند روبرو خواهید شد. ماه اسفند زمان عاشقی شما است و خاطره‌های خوش این ماه برای همیشه در ذهن شما ماندگار خواهد شد. در اردیبهشت سال آینده اطرافیان به کمک شما نیاز پیدا می‌کنند، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای حل مشکلات اطرافیان انجام دهید و مطمئن باشید محبت‌های شما بی‌پاسخ نخواهد ماند. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فراز و فرود‌های زیادی روبرو می‌شوید، اما خم به ابرو نیاورید و این سال را با کار و تلاش به سالی سرشار از دستاورد‌های چشمگیر تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. مصرف خوراکی‌های مضر و ناسالم را کنار بگذارید و سبک‌زندگی سالمی در پیش بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی تان بیمار است و به پرستاری شما نیاز دارد. تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان به نتیجه خواهد رسید. به سود‌های کوتاه‌مدت فکر نکنید وبرنامه‌های بلندمدتی برای افزایش درآمد و سودآوری در نظر داشته باشید. در محل کار یا منزل به مشکلی برمی‌خورید و این مشکل فکر و ذهن‌تان را حسابی مشغول خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت

فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. ایده‌ای که به ذهن‌تان رسیده را اجرا کنید و مطمئن باشید که این ایده زمینه موفقیت شما را به دنبال دارد. در اوقات فراغت کاری جدید و خلاقانه انجام دهید. امروز افکار ناراحت‌کننده‌ای به ذهن شما می‌سد، اجازه ندهید این افکار روز شما را خراب کند.

متولدین خرداد

برای حل مشکلات سرعت‌عمل بیشتری داشته باشید. روز مناسبی برای صرفه‌جویی در پیش‌روی شما است. انسان صادق و درستکاری هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از صداقت و راستگویی ضرر نکرده است. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. امروز در محل‌کار با فرد بسیار با نفوذی ملاقات خواهید کرد. در کنار اعضای خانواده جمع خواهید شد و لحظه‌هایی سرشار از شادی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین تیر

بین اعضای خانواده سوءتفاهمی ایجاد شده و اهل منزل امروز حسابی ناراحت و دلخور شده‌اند. با ورزش و تحرک، انرژی بیشتری بدست آورید و فکر‌های ناراحت‌کننده را کنار بگذارید. قصد عقد قرارداد مالی جدیدی دارید، اما آن‌گونه که انتظار دارید از این قرارداد سود نخواهید کرد. یکی از اطرافیان در بستر بیماری افتاده و به پرستاری شما نیاز دارد. تاکنون از صمیم‌قلب به کسی دل نباخته‌اید و طعم عشقی سوزان را نچشیده‌اید، اما امروز روز عاشقی شما است و به محبوبی دل خواهید باخت و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. مشکلات مالی زیادی دارید، اما پولی به دست‌تان می‌رسد و این مشکلات پایان می‌یابد. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آن‌ها هستید. زحمت‌های زیادی کشیده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید مزد خود را نگرفته‌اید، از تلاش و کوشش مایوس نشوید و مطمئن باشید که زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند. برای گسترش کسب و کار خود با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید. قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که این روحیه بی‌نتیجه نمی‌ماند و اطرافیان در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین شهریور

روحیه‌ای منفی‌باف دارید و از زمین و زمان گله می‌کنید، قبل از اینکه این روحیه کار دست‌تان بدهد، مثبت‌گرایی را در زندگی در پیش بگیرید و افکار منفی را دور بریزید. با شرکت در کار‌های خیر و انسان‌دوستانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. احتمال دارد که امروز در معامله‌ای ضرر کنید. هزینه بیشتری برای رسیدگی به منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. قضاوت‌های عجولانه را کنار بگذارید و به اطرافیان سخت‌نگیرید. هرگز به عشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک نکنید.

متولدین مهر

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد، به صلاح شما است که قسمتی از این پول را برای آینده کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال خوبی ندارد و بیمار است و این قضیه زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده. خبری فرخنده به دست‌تان می‌رسد. به لحاظ کاری پیشرفت و موفقیتی را شاهد خواهید بود. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. با شرکت در کار‌های خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید.

متولدین آبان

رویکردی سخاوتمندانه را در زندگی در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که گله و شکایت از شرایط زندگی چیزی را تغییر نمی‌دهد و به فکر راه‌کار‌های کاربردی برای بهبود وضعیت زندگی‌تان باشید. خرج غیرمترقبه‌ای امروز روی دست شما گذاشته می‌شود. شادی و نشاط خود را با اعضای خانواده و پدر و مادر به اشتراک بگذارید. زندگی را به اطرافیان سخت نگیرید و به دوستان و آشنایان ثابت کنید که هوای‌شان را دارید. جویای حال دوستان و اعضای خانواده باشید. فرصت چشمگیری برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در پیش‌رو دارید، این فرصت را مغتنم بدانید و نهایت استفاده را از این شرایط ببرید.

متولدین آذر

روزی سرشار از انرژی در پیش‌رو دارید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. انسان مردم‌دوستی هستید و به لطف این روحیه دوستان بیشتری پیدا کنید. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. کار‌های عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌کنید و مجبور می‌شوید تا پاسی از شب کار کنید.

متولدین دی

روزی سرشار از انرژی در پیش‌رو دارید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. انسان مردم‌دوستی هستید و به لطف این روحیه دوستان بیشتری پیدا کنید. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. کار‌های عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌کنید و مجبور می‌شوید تا پاسی از شب کار کنید.

متولدین بهمن

روز را با احساسی همراه با شادی و نشاط آغاز کرده‌اید. قرار است به دیدن یکی از آشنایان بروید، اما در این دیدوبازدید به شما خوش نخواهد گذشت. قصد دارید راز مگویی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما بهتر است بعضی از راز‌ها برای همیشه پنهان بماند. حرفی نزنید که زمینه ناراحتی و دلخوری اعضای خانواده را فراهم کند. ایده‌های ناب و باارزشی که در ذهن دارید را اجرا کنید. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این مشکل باید پادرمیانی کنید.

متولدین اسفند

اطرافیان شما را به‌عنوان فرد دست‌و‌دل‌بازی می‌شناسند که دستی بخشنده دارد، این رفتار را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از کمک به دیگران صدمه نمی‌بیند. درستکاری پیشه کنید و اسیر وسوسه‌های دنیا نشوید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رابطه محبت‌انگیزی با شما ندارد و این وضعیت زمینه دلخوری شما را فراهم کرده‌است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.