Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3880
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 06 تیر 1399 - 9:56 |

فال روزانه: ۶ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۶ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول زندگی‌تان آنگونه که باید و شاید اعتماد‌به‌نفس نداشته‌اید و بهتر است سالی که با تولدتان آغاز می‌شود را با اعتمادبه‌نفسی سرشار آغاز کنید و در این سال بیشتر از همیشه به فکر تلاش و کوشش باشید. در سال تولدتان خودخواهی را کنار بگذارید و رابطه‌ای دوستانه با اطرافیان برقرار کنید. تابستان امسال با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد و این فصل خاطره‌های فراموش‌نشدنی برای شما به یادگار می‌گذارد. در ماه‌های مهر و آبان مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد، اجازه ندهید این مشکل شما را ناراحت و عصبانی کنید و با آرامش و اعتمادبه‌نفس مشکلات را پشت‌سر بگذارید. آذر ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. رویا و خیال‌های زیادی در بهمن‌ ماه امسال به ذهن شما می‌رسد، اجازه ندهید این رویاها شما را به فرد خیال‌پردازی تبدیل کند و بیشتر از همیشه واقع‌گرا باشید و در کارها جدیت به خرج دهید. فروردین سال آینده با اتفاق خوشایند و غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و از موقعیت‌ها بهره ببرید. اردیبهشت سال آینده زمان مناسبی است تا کمی به خودتان استراحت دهید و مزد زحمت‌هایی که در سال تولدتان کشیده‌اید را دریافت کنید.

متولدین فروردین

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌ زندگی‌ ناسالم و پرخطر را کنار بگذارید. روز خوبی را در پیش دارید و از جانب خانواده همسر یا عشق‌زندگی‌تان با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید. توقع‌های بی‌جا از اطرافیان نداشته باشید. شرایطی برای افزایش مهارت و توانایی‌های‌تان فراهم می‌شود. امروز یکی از دوستان که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده، به دیدارتان می‌آید و دلتنگی‌تان را خاتمه می‌دهد.

متولدین اردیبهشت

اعضای خانواده امروز ساز مخالف می‌زنند و اعصاب‌تان را به هم می‌ریزند. کنترل اعصاب خود را در اختیار بگیرید و با چیزهای پیش‌پا‌افتاده از کوره در نروید. کار مهمی در پیش دارید اما این کار به پول زیادی نیاز دارد و قادر به تامین سرمایه نخواهید بود. خبر فرخنده‌ای در راه است. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین خرداد

غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. برای مبارزه با بیماری و کسالت از ورزش کمک بگیرید. به یکی از آرزوهای دیرینه‌‌‌ای که در سر دارید، دست پیدا خواهید کرد. یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد. یادی از خاطره‌های خوش گذشته خواهید کرد. اهمیت بیشتری به تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدهید. اجازه ندهید انجام کارهای غیرضروری، وقت‌ باارزش‌تان را هدر بدهد.

متولدین تیر

سود چشمگیری به درآمد‌های‌تان افزوده می‌شود. لحظه‌هایی سرشار از شادی و خوشی را در کنار اعضای خانواده تجربه خواهید کرد. روز خوبی برای انجام کارهای مالی و اتخاذ تصمیم‌های مهم نیست. اتفاق ناخوشایندی در محل‌‌کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ثابت می‌کند که شایسته عشق و محبت شما است.

متولدین مرداد

فرصتی دست می‌دهد تا حسابی تفریح کنید. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری در پیش دارید و به فکر شکار موقعیت‌ها باشید. یکی از آشنایان فرزندی به دنیا آورده و امروز به جشن و سرور دعوت هستید. بی‌توجهی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. کارها راحت‌تر از چیزی که انتظارش را دارید انجام می‌شود. اهمیت زیادی به اعضای خانواده می‌دهید، اما مواظب باشید که این روحیه شما را ضعیف و خسته نکند. فرصتی را به خودتان اختصاص دهید و به انجام تفریح و سرگرمی جدیدی مشغول شوید. مهمان‌‌ناخوانده‌ای در راه منزل شما است.

متولدین شهریور

یکی از آرزوهای‌ دیرینه‌تان امروز برآورده می‌شود. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. صرفه‌جویی را ادامه دهید و از پس‌انداز و اندوخته‌ مالی‌تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از هر فرصتی برای کمک بهره می‌گیرد. امروز از هرگونه شراکت یا عقدقرارداد دوری کنید. قصد سفر دارید، این سفر در درازمدت فاید‌ه‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.

متولدین مهر

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. تعهدی که به اعضای خانواده دارید را فراموش نکنید و به اهل منزل اهمیت بدهید. روز بسیار خوبی را برای عاشقی آغاز کرده‌اید و عشقی که در دل دارید را با معشوق خود درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان به عشق شما پاسخ مثبت خواهد داد. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما بهتر است قبل از انجام هر کاری دست‌نگه دارید و جوانب مختلف این کار را یک‌بار دیگر بررسی نمایید.

متولدین آبان

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما به صلاح‌تان است که دست رد به سینه او بزنید. قرار است فرصتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی باشید، اما حواس‌تان باشد چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از دنده چپ بلند شده و اصلا حوصله شما را ندارد. قبل از انجام کارهای مهم، جوانب کار را بررسی کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. اجازه ندهید فشارهای کاری فاصله‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان ایجاد کند.

متولدین آذر

مشکلی میان اهل منزل ایجاد می‌شود و این مشکل حسابی شما را نگران خواهد کرد. بیشتر از همیشه مواظب دخل‌و‌خرجتان باشید. حادثه‌ای در کمین شما است و بهتر است که بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. عشقی آتشین انتظار شما را می‌کشد. قرار است در جلسه‌کاری مهم یا مهمانی رسمی شرکت کنید و در این مراسم اطلاعات زیادی به دانش خود اضافه خواهید کرد. کارهای زیادی دارید، اما بیش‌از‌حد خودتان را خسته نکنید و برای ساعتی هم که شده از کار فاصله بگیرید و استراحت کنید.

متولدین دی

بیشتر از روزهای گذشته مواظب سلامتی‌تان باشید. امروز هزینه‌ای هنگفت روی دست‌تان قرار می‌گیرد. از توانایی خود برای جلب‌نظر اطرافیان نهایت استفاده را ببرید. شرایطی برای آشنایی شما با فردی سرشناس و مهم فراهم می‌شود. اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارند، اما امروز فرصتی دست نمی‌دهد تا به آنها کمک کنید.

متولدین بهمن

با ورزش و تحرک به جنگ سستی و کاهلی بروید. پولی که انتظارش را نداشتید به دست‌تان می‌رسد و هزینه‌های زندگی‌تان را پوشش می‌دهد. ایده‌ای وسوسه‌برانگیز و سودآور به ذهن شما می‌رسد و این ایده زمینه افزایش درآمد‌تان را به دنبال دارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیمار است و به پرستاری شما نیاز دارد.

متولدین اسفند

در آینده‌ای نزدیک رهسپار سفری خواهید شد و در این سفر حسابی به شما خوش می‌گذرد. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی در پیش دارید و سود چشمگیری را تجربه خواهید کرد. یکی از اطرافیان از شما درخواست کمک دارد، از کمک به این فرد دریغ نکنید. خلاقیت و هنرمندی شما امروز گل می‌کند و اطرافیان به استعدادهای سرشار شما پی‌ می‌برند. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان لحظه‌هایی همراه با آرامش و محبت را برای شما تدارک دیده‌است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.