Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6477
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 06 آذر 1399 - 12:02 |

فال روزانه: ۶ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۶ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید فرصت‌های زیادی برای آشنایی با دوستان جدید پیدا خواهید کرد. در این سال شرایطی برای سفر به جا‌هایی که تاکنون نرفته‌اید مهیا خواهد شد و در سال تولدتان با فرصت‌های زیادی برای ماجراجویی روبرو می‌شوید. اتفاق‌های خوش سال تولدتان در ماه دی امسال آغاز می‌شود و در این ماه از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پولی به دست‌تان می‌رسد. از آنجایی که ثروت باد آورده را باد می‌برد، بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های خود باشید و چشم از مال و اموال خود برندارید. بهمن و اسفند امسال فرصت‌های زیادی برای حضور در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید، از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید و به اهل منزل ثابت نمایید که از بودن در کنار آن‌ها لذت می‌برید. مرداد سال آینده زمانی است که فرصتی پیدا می‌کنید تا به یکی از آرزو‌های دیرینه خود دست یابید. این فرصت را از دست ندهید و بهترین استفاده را از شرایط موجود ببرید. در تابستان آینده هزینه‌های زندگی‌تان سر به فلک می‌گذارد و بهتر است از همین اکنون فکری به حال درآمد و پس‌انداز خود داشته باشید و پولی را برای روز مبادا کنار بگذارید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید و این سال را به سالی درخشان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

کار‌های عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده‌است. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آن‌ها هستید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی‌تان است و طعم عشقی گرم و پرحرارت را خواهید چشید. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید.

متولدین اردیبهشت

تنبلی را کنار بگذارید و بیشتر از همیشه تن به کار دهید. با انجام کار‌های خلاقانه، روحیه و انرژی از دست رفته‌تان را بازیابی کنید. صبر و بردباری بیشتری در کار‌ها پیشه کنید. احتمال دارد که میان شما و یکی از دوستان قدیمی‌تان مشاجره‌ای ایجاد شود. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. اجازه ندهید خستگی و کسالت بر شما غلبه کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حوصله کار ندارد و بهتر است که به وی سخت‌نگیرید و اجازه دهید استراحت کند.

متولدین خرداد

سلامتی خود را دست‌کم گرفته‌اید و با خوردن خوراکی‌های مضر و ناسالم، راه اضافه وزن و بیماری را دنبال می‌کنید، به خاطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و اجازه ندهید رژیم‌غذایی ناسالم و پرخوری، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید از همیشه عاشق‌تر هستید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را پشت سر بگذارید. کار‌های زیادی دارید و امروز فرصت سر خاراندن پیدا نخواهید کرد. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی سرحال و بانشاط است و لحظه‌های شادی را پیش‌روی شما قرار خواهد داد.

متولدین تیر

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. آینده خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین کنید. امروز خرج سنگینی روی دست‌تان قرار می‌گیرد. همیشه سرتان را به کار بند می‌کنید و وقتی برای همسر یا زندگی‌تان نمی‌گذارید، ادامه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد خواهد کرد. بیش‌از‌حد نگران سلامتی اعضای خانواده نباشید. تمرکز بیشتری به انجام کار‌ها اختصاص دهید. وقت فراغت زیادی در پیش‌رو دارید، اما نمی‌توانید از این اوقات به بهترین نحو استفاده کنید. فردی از میان آشنایان صحبت‌های ناخوشایندی را درباره شما با همسر یا عقش‌زندگی‌تان مطرح کرده‌است.

متولدین مرداد

مواظب رژیم‌غذایی‌تان باشید و پرخوری را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه حواس‌تان را به انجام کار‌ها جمع کنید چرا که احتمال سهل‌انگاری شما وجود دارد. به فکر انجام کار و کاسبی جدیدی هستید و می‌خواهید با این تجارت جدید، شرایط را برای افزایش درآمد و سود بیشتر مهیا کنید، امروز فرصت مناسبی دست می‌دهد تا به این فکر جامه عمل بپوشانید و برای تامین سرمایه لازم جهت اجرای این کار جدید، از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز به محبوبی نرد عشق می‌بازید و صد دل عاشق ایشان می‌شوید، این عشق را غنیمت بدانید و دریچه قلب‌تان را به روی عشقی سوزان و آتشین باز کنید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد.

متولدین شهریور

اهل ولخرجی و خرید‌های غیرضروری نیستید و همیشه حوا‌س‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان هست، به همین دلیل پس‌انداز قابل‌قبولی اندوخته‌اید و نگرانی مالی ندارید، امروز به اهمیت پس‌انداز و صرفه‌جویی پی‌خواهید برد چرا که به مشکل مالی برخورد می‌کنید و این مشکل را به‌راحتی با کمک پس‌اندازی که کنار گذاشته‌اید حل خواهید کرد. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید. خبری خوشایندی از راه دور به دست‌تان می‌رسد. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید، اما کار‌های زیادی در پیش دارید و چنین زمانی فراهم نمی‌شود. این قضیه زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که در چند روز آینده فرصت فراغت بیشتری خواهید داشت تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختلافی ایجاد می‌شود.

متولدین مهر

اجازه ندهید مشکلات کمر شما را خم کند و فکری به حال آرامش خود بردارید. خرید‌های زیادی در پیش دارد، اما مواظب باشید ولخرجی نکنید و حساب و کتاب خرج‌ها از دست‌تان بیرون نرود. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آن‌ها نداشتید تجدید دیدار کنید. برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای هدیه بخرید و محبت خود را به وی ثابت نمایید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و بیش‌ازحد وقت‌تان را به هدر ندهید. قدر زحمت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بدانید و محبت خود را از ایشان دریغ نکنید.

متولدین آبان

فکر به چیز‌های منفی را کنار بگذارید و با مثبت‌گرایی، روحیه‌تان را تقویت کنید. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، نظر افرادی که به آن‌ها اعتماد دارید را جویا شوید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد و در اولین فرصت هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. امروز از حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده یا همکاران برخوردار می‌شوید. به خودتان وعده داده‌اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می‌شود و شرایطی برای استراحت پیدا نمی‌کنید. کار‌های امروز بر وفق مرادتان انجام نمی‌شود و کار‌های روزانه دیرتر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید.

متولدین آذر

به فکر سلامت‌تان نیستید و با خوردن خوراکی‌های مضر و سبک‌زندگی ناسالم، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید. کار‌های امروز را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. از صبح که بیدار شده‌اید احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما توجه نمی‌کند و مورد بی‌مهری ایشان قرارگرفته‌اید، اما این احساس کاملا اشتباه است و عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما علاقه دارد.

متولدین دی

انسان کینه‌جویی هستید و اجازه داده‌اید نفرت و تنفر جای عشق و محبت را در دل شما بگیرد، ادامه این رویکرد شما را به فرد انتقام‌جویی تبدیل خواهد کرد و کسی به نشست و‌برخاست با شما علاقه نشان نخواهد داد، در نتیجه از امروز کینه‌جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند. امروز مشکل مالی سر راه‌تان قرار می‌گیرد. برای حل مشکلات امروز از افراد با تجربه کمک بگیرید. بیش‌ازحد به دست‌وپای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نپیچید و اجازه دهید مدتی تنها باشد. امروز با فرد باتجربه و دنیا دیده‌ای ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های ایشان را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل نمایید. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند.

متولدین بهمن

بعدازظهر امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. کاری که به آن مشغول هستید را گسترش دهید و فاصله‌تان را با موفقیت کمتر کنید. خبری غیرمنتظره از عزیز سفرکرده‌تان به دست شما می‌رسد و زمینه شادی و خوشحالی شما و اهل منزل را فراهم می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. خستگی نمی‌شناسید و امروز احساس می‌کنید که شکست‌ناپذیر شده‌اید، این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و کار دشواری که مدتی است مشغول انجام آن هستید را به پایان برسانید. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید.

متولدین اسفند

به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. دست یاری به سمت دوستی که نیازمند کمک شما است دراز کنید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. دوستان ناباب را کنار بگذارید و با نشست‌و‌برخاست با افراد صالح و درستکار، آینده خود را تضمین نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند فرشته دور سر شما می‌چرخد و چیزی از عشق و محبت برای‌تان کم نمی‌گذارد. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و عشق‌بی‌پایان خود را نثار وی کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.