Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5420
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 05 مهر 1399 - 15:12 |

فال روزانه: ۵ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۵ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. ایام به کام شما نیست و از روزگار گله دارید، ادامه این رویکرد در سالی که با تولد شما آغاز می‌شود اصلا به صلاح نیست و در این سال به جای اینکه از زمین و زمان گله کنید، آستین بالا بزنید و راه موفقیت را در پیش بگیرید. در ماه‌های آبان و آذر امسال بیشتر از همیشه مواظب حساب و کتاب‌های زندگی‌تان باشید و ولخرجی نکنید. دی ماه امسال فرصتی پیدا می‌کنید تا با دوستان بنشینید و حسابی تفریح کنید. اردیبهشت سال آینده زمان آن فرا می‌رسد تا حسابی خودتان را تحویل بگیرید و استراحت کنید. مرداد سالی که از راه می‌رسد زمان آن است که موفقیت‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و به اطرافیان ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با جدیت بیشتری در پیش بگیرید و این سال را به چراغ راهی برای سال‌های آینده عمر خود تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

یکی از دوستان قدیمی که مدت زیادی است خبری از وی نداشته‌اید، امروز به دیدارتان می‌آید و فرصتی پیدا می‌کنید تا خاطره‌های خوش گذشته را با هم زنده کنید و حسابی خوش بگذارنید. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید. دوستی قدیمی به شما سر می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را در کنار وی زنده خواهید کرد. اجازه ندهید تنبلی و کسالت بر شما غلبه کند و کار‌های مهم را به آینده واگذار نکنید.

متولدین اردیبهشت

نگرانی‌های بی‌مورد و کم‌اهمیت را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز باشید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان‌تان بیرون آید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان را دلخور کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. در محل‌کار یا منزل مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و این مشکل زمینه ناراحتی و نگرانی‌تان را فراهم می‌کند، اما نگذارید که این مشکل روزتان را خراب کند و به هر قیمتی که شده این مشکل را پشت‌سر بگذارید و روز را با خوبی و خوشی به پایان برسانید. فردی قصد دخالت میان شما و عشق‌زندگی‌تان را دارد.

متولدین خرداد

امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به‌غیر از اینکه برای حل این مشکل از اطرافیان کمک بگیرید، اما پیشنهاد می‌کنیم برای حل این مشکل از هر کسی کمک نگیرید و از فردی درخواست کمک کنید که مطمئن هستید مشکل شما را بی‌مزد و منت حل می‌کند و پس از پایان این مشکل از شما توقعی نخواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کنید قدر‌تان را می‌داند و از لحظه‌لحظه بودن در کنارتان لذت می‌برد. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان شما بیرون بیاید و اطرافیان را ناراحت کند.

متولدین تیر

نظر‌های خود را به اطرافیان اعمال نکنید و به خاطر داشته باشید که با استبداد و زورگویی راه به جایی نخواهید برد. اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آن‌ها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کار‌های زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آن‌ها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آن‌ها خواهید گذراند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید پاسخ‌گوی توقع‌های شما نیست و این رویکرد امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین مرداد

اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد شما را از پا در بیاورد. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. فرصتی برای ابراز عشق‌و‌محبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید. فرصتی مهیا می‌شود تا به دیدار یکی از دوستان قدیمی‌تان بروید و یادی از گذشته‌ها کنید.

متولدین شهریور

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله شما را ندارد. امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد. یکی از آشنایان که فکر می‌کنید دوست‌دار شما است، نقشه‌های شومی برای‌تان کشیده و با دوستی و محبت به شما نزدیک شده تا رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خراب کند. اجازه ندهید شرایط برای نقشه‌های پلید این فرد مهیا شود و در اولین فرصت حق این فرد را که نمک شما را خورده و نمکدان شکسته را کف دستش بگذارید. انسان پرحرفی هستید و لحظه‌ای از صحبت و گفتگو با اطرافیان دست بر نمی‌دارید، این روحیه زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کرده و از پرحرفی شما گریزان هستند. ادامه وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که پرحرفی را کنار بگذارید و با صحبت‌های سنجیده و معقول، محبت اطرافیان را بدست آورید.

متولدین مهر

پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. دامنه رابطه‌های خود با افراد سرشناس و مهم را گسترش دهید. عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که دوستش دارید. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آن‌ها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد. فرصتی را پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید.

متولدین آبان

زودرنج نباشید و استقامت بیشتری در حل مشکلات به خرج دهید. به سینه فردی که از شما تقاضای پول دارد دست رد بزنید. توجه بیشتری به توقع‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید. با انجام کار‌های موردعلاقه‌تان، از شر نگرانی و اضطراب خلاص شوید.

متولدین آذر

اهمیت بیشتری به سلامت روح و جسم خود بدهید. مشکلات مالی زیادی دارید، اما پولی به دست‌تان می‌رسد و این مشکلات پایان می‌یابد. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز محبت‌های شما را بدون پاسخ نخواهد گذاشت. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین دی

روزی همراه با سلامتی و شادکامی را به پایان می‌رسانید. به فکر اعضای خانواده باشید و اهمیت بیشتری به آن‌ها بدهید. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. فرصتی برای عاشقی در انتظار شما است و امروز به محبوبی دل خواهید باخت، اما قبل از آشنایی کامل، سفره دل‌تان را پیش وی باز نکنید. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود. امروز یکی از دوستان که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده، به دیدارتان می‌آید و دلتنگی‌تان را خاتمه می‌دهد.

متولدین بهمن

سفری غیرمنتظره انتظار شما را می‌کشد، اما بهتر است که دور این سفر را خط بکشید، چرا که نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه خطری نیز در کمین شما است. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند. یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا بیرون از شهر بروید و از طبیعت لذت ببرید. برای رسیدن به موفقیت دامنه آشنایی خود با افراد سرشناس را گسترش دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هر کاری که از دستش بر می‌آید را برای خوشحالی شما انجام خواهد داد.

متولدین اسفند

انسان دمدمی‌مزاجی هستید و نظرهای‌تان را دائم تغییر می‌دهید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان روی شما حساب‌باز نکنند و کسی حرف‌های‌تان را جدی نگیرد. امروز زمان مناسبی است که این روحیه را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که در گفتار و رفتار ثابت‌قدم هستید. احساس سردرگمی می‌کنید و مدت زیادی است که روی شادی و لبخند را ندیده‌اید، اجازه ندهید این وضعیت زمینه افسردگی و ناراحتی شما را فراهم کند و از امروز تصمیم بگیرید که به جای فکر کردن به چیز‌های منفی و ناراحت‌کننده، خوشی‌های زندگی را ببینید و تا می‌توانید از حاشیه‌های منفی و ناراحت‌کننده دور بمانید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. احتمال زیادی وجود دارد که با حرف یا کار ناپسندی، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کنید. اجازه ندهید خستگی و کسالت بر شما غلبه کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.