Friday, 8 December , 2023
امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ - 26 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4433
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 05 مرداد 1399 - 9:56 |

فال روزانه: ۵ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۵ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. فاصله زیادی با تحقق رویاهای‌تان ندارید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، بیشتر از همیشه تلاش کنید. در مهر امسال بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید چرا که اتخاذ تصمیم مهمی در این ماه سر راه شما قرار می‌گیرد. در ماه اردیبهشت سال آینده فکر بکری به ذهن‌تان می‌رسد و این فکر زمینه موفقیت بیشتر شما را فراهم می‌کند. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید خجالت را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس بیشتر، این سال را به یکی از سال‌های درخشان زندگی خود تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

بیشتر از همیشه به زندگی امید داشته باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را از دست ندهید. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود. دستی گشاده داشته باشید و از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره بگیرید. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید. مشکلی ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله انداخته است، اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند.

متولدین اردیبهشت

قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. رهسپار سفری تفریحی یا کاری هستید، این سفر راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید به پایان می‌رسد و در حین سفر فرصت‌هایی دست می‌دهد تا تجربه‌های مفیدی را به کوله‌بار تجربه‌های زندگی‌تان اضافه کنید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. روز خوبی برای انجام کار‌های مذهبی و انسان‌دوستانه در پیش دارید.

متولدین خرداد

اراده و عزم راسخی ندارید و این روحیه زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده است. پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

متولدین تیر

با خوردن خوراکی‌های ناسالم سلامتی خود را به خطر نیاندازید. فردی که به شما پول قرض داده‌است امروز توقع دارد که دِین خود را به ایشان ادا کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. غصه‌ای که به جان شما نشسته، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود.

متولدین مرداد

بیش‌از‌حد خودتان را برای اشتباه‌های گذشته سرزنش نکنید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. امروز به شما ثابت می‌شود که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که انتظارش را دارید بیشتر خاطر شما را می‌خواهد. صبح را با خستگی و کسالت شروع کرده‌اید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که با ادامه روز، انرژی بیشتری پیدا می‌کنید و شادی و نشاط، جایگزین خستگی و کسالت خواهد شد. اگر حواس‌تان را به انجام کار‌ها بند نکنید، امروز اتلاف وقت زیادی خواهید داشت.

متولدین شهریور

امروز فردی قصد آزار و اذیت شما را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خودش برسد. یکی از آشنایان امروز نیازمند پول است و برای حل مشکلات مالی که با آن‌ها دست به گریبان شده از شما درخواست کمک دارد، اما ایشان فرد بدحسابی است و اگر پولی به وی بدهید، بعید به‌نظر می‌رسد که روی پول‌تان را ببینید. در نتیجه اگر قصد کمک به این فرد دارید، حتما تضمین کافی را در قبال پرداخت پول از ایشان دریافت نمایید. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید. روزی سرشار از عشق و عاشقی را تجربه خواهید کرد.

متولدین مهر

انرژی و نشاط خود را از دست داده‌اید و احساس خستگی و کوفتگی می‌کنید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که انرژی خود را به دلیل بیماری از دست نداده‌اید و حجم زیاد کار‌ها و روزمرگی‌های زندگی حسابی شما را خسته کرده‌است، در نتیجه امروز فرصتی را به استراحت اختصاص دهید و انرژی لازم برای روز‌های آینده را بدست آورید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. برای مشکلی که با آن روبرو شده‌اید روی کمک‌های بی‌چشم داشت دوستان خود حساب باز کنید. روز بسیار خوشایندی برای عاشقی آغاز کرده‌اید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و صفا را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین آبان

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. انسان نصیحت‌پذیری نیستید و گوش‌تان به نصیحت‌های اطرافیان بدهکار نیست، قبل از اینکه این روحیه دردسر‌های زیادی رای شما درست کند، از امروز به خودتان قول بدهید که اهمیت بیشتری برای نظر‌های اطرافیان قائل شوید و نصیحت‌های افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را آویزه گوش کنید. دشمنی دارید و این فرد امروز نقشه کشیده تا رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خراب کند. اشتباهی که در گذشته انجام داده‌اید امروز گریبان شما را می‌گیرد.

متولدین آذر

امروز کودک درون‌تان بیدار شده و فرصتی برای تفریح و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. نگرانی‌های بی‌موردی که برای سلامتی‌تان دارید را کنار بگذارید. مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و برای حل این مشکل حسابی ناراحت و نگران می‌شوید، اما اصلا اجازه ندهید این مشکل شما را ناراحت کند چرا که گذر زمان این مشکل را به مرور حل خواهد کرد. خبری خوش از یکی از رفقای قدیمی به دست شما می‌رسد. هوش سرشار خود را دست‌کم نگیرید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید.

متولدین دی

بیش‌از‌حد خودتان را تحت‌فشار نگذارید. مشکلات مالی زیادی دارید و این وضعیت باعث شده تا تمرکزتان را از دست بدهید. به دوستان قدیمی سر بزنید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. وقت خود را با بحث و مشاجره‌های بی‌دلیل تلف نکنید. اجازه ندهید کار‌های عقب‌افتاده زمینه ناراحتی و نگرانی شما را فراهم کند.

متولدین بهمن

اجازه ندهید مشکلات کمر شما را خم کند و فکری به حال آرامش خود بردارید. یکی از دوستان قدیمی امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد کرد. شرایطی که در منزل برقرار است امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین اسفند

اجازه ندهید نگرانی‌ها و اضطراب زمینه بیماری شما را فراهم کند. برای رسیدن به آرامش از هم‌صحبتی با دوستان و آشنایان کمک بگیرید. امروز سود قابل‌ملاحظه‌ای در معاملات خواهید داشت، از معامله پرسودی که انجام داده‌اید درس بگیرید و در آینده نیز شرایط سود و درآمد بیشتر را مهیا کنید. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد مهمی خواهد رسید و شما به وی افتخار می‌کنید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. اجازه ندهید لحظه‌های باارزش عمرتان به‌راحتی تلف شود. میان حضور در محل‌کار و رسیدگی به اعضای خانواده تعادل برقرار کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.