Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4952
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 05 شهریور 1399 - 8:15 |

فال روزانه: ۵ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۵ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با مشکلات ریز و درشتی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکلات سد راه شما نخواهد شد. در ماه‌های مهر و آبان امسال اطرافیان رفتار ناپسندی را با شما در پیش می‌گیرند، اما از این رفتار ناراحت نشوید و اجازه ندهید ذهن‌تان درگیر چیز‌های پیش‌پاافتاده شود. آذر ماه امسال زمان شادی و تفریح شما است و در این ماه فرصتی برای استراحت و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. در ماه بهمن تنهایی به شما هجوم می‌آورد، اما این تنهایی گذرا است و در مرداد ماه سال آینده با عشقی گرم و آتشین روبرو می‌شوید و تنهایی‌تان خاتمه می‌یابد. سالی همراه با فراز و فرود‌های زیادی در پیش دارید، در نتیجه از هم اکنون خودتان را آماده کنید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.

متولدین فروردین

با مشکلی روبرو می‌شوید و از آنجایی که انسان منفی‌بافی هستید، این مشکل را بیش‌ا‌ز‌حد بزرگ جلوه می‌دهید. اما این رویکرد به غیر از شکست برای شما چیزی به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که منفی‌بافی را کنار بگذارید و با رویکردی مثبت به زندگی نگاه کنید و مشکلات را بیش‌از‌حد بزرگ نکنید. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. از توانایی خود برای جلب‌نظر اطرافیان نهایت استفاده را ببرید. به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است.

متولدین اردیبهشت

احوال‌پرس پدر و مادر یا بزرگان فامیل نیستید و ادامه این وضعیت شما را از چشم ایشان خواهد انداخت. قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید و تا می‌توانید عاشقی کنید. روزی سرشار از نشاط و شادکامی و خبر‌های خوش انتظار شما را می‌کشد. فرصتی برای انجام کار‌های خیر و انسان‌دوستانه پیدا می‌کنید. خرج سنگینی را امروز متحمل می‌شوید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و ثبات مالی‌تان برقرار خواهد شد. مزد زحمت‌های خود را در زندگی دریافت نکرده‌اید و حسابی افسرده‌شده‌اید. ایده‌های زیادی در ذهن دارید، اما تاکنون برای انجام این ایده‌ها آستین بالا نزد‌ه‌اید، امروز زمان مناسبی است که به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید.

متولدین خرداد

فراموش نکنید که ترس، دشمن موفقیت است. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. بین شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان هیچ‌گونه درک و تفاهمی وجود ندارد، به همین دلیل همیشه بین شما جنگ و دعوا راه می‌افتد و رابطه‌تان به سیاهی گذاشته‌است. امروز زمان مناسبی است که دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و در کنار هم سعی کنید که درک و تفاهم بیشتری برقرار نمایید. اجازه ندهید خستگی و کسالت بر شما غلبه کند.

متولدین تیر

دوستان بسیار خوب و مهربانی دارید و به شما ثابت کرده‌اند که در لحظه‌های دشوار زندگی، همیشه کنارتان بوده‌اند. این دوستان را برای خود حفظ کنید و به آن‌ها ثابت نمایید که شما نیز هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای حمایت از آن‌ها انجام خواهید داد. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطراف‌تان باشید. قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. خریدی دلچسب و خوشایند را تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. ایده خلاقانه‌ای که در سر دارید را اجرا کنید و درآمد‌تان را افزایش دهید. با کمک به اعضای خانواده به آن‌ها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید. عشقی غیرمنتظره در انتظار شما است و طعم شیرین عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، اما این عشق دیری نمی‌پاید و آتش آن زودتر از چیزی که فکرش را بکنید خاکستر خواهد شد. از شکار فرصت‌ها غافل نشوید و اجازه ندهید موقعیت‌های مهم از پیش چشم شما عبور کند.

متولدین شهریور

رفتار محترمانه و همراه با ادب را با اطرافیان در پیش بگیرید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. وعده‌و‌وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. سفر کوچکی در پیش دارید و در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش‌رو دارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با جادوی عشق تمام خستگی‌های شما را از تن‌تان بیرون می‌کند.

متولدین مهر

امروز حادثه‌ای وجود نازنین‌تان را تهدید می‌کنید، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که سلامت شما به خطر نیافتد. مضطرب و نگران هستید، اما نگرانی برای سلامتی‌تان ضرر دارد و غصه‌های خود را با فردی که اعتماد زیادی به وی دارید در میان بگذارید و به نگرانی‌های‌تان خاتمه دهید. سود چشمگیری به درآمد‌های‌تان افزوده می‌شود. بیش‌ازحد به دست‌وپای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نپیچید و اجازه دهید مدتی تنها باشد. به یاد خاطره‌های خوش گذشته می‌افتید و یاد ایام قدیم در ذهن‌تان تداعی می‌شود.

متولدین آبان

اگر به فکر حفظ سلامت خودتان هستید از امروز بیشتر ورزش کنید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و اگر حواس‌تان را حسابی جمع کنید، در معامله‌ها پول خوبی به جیب می‌زنید، از این وضعیت درس بگیرید و در آینده زمینه افزایش درآمد و سود را فراهم نمایید. دوستان و آشنایان برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو هستید به کمک‌تان می‌آیند. امروز چشم‌تان به جمال دلبری پری‌چهره روشن خواهد شد. دستاورد چندانی در زندگی ندارید و این وضعیت شما را حسابی افسرده کرده‌است. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید، اما کار‌ها راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

متولدین آذر

فردی که ضرری به شما وارد کرده، امروز پشیمانی‌اش را اعلام می‌کند. از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. امروز کار‌های زیادی در پیش‌رو دارید، اما این کار‌ها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شوند و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و برای شام بیرون بروید و تا می‌توانید عاشقی کنید.

متولدین دی

دخالت‌های بی‌جا در امور اطرافیان را کنار بگذارید و سرتان به کار خودتان باشد. پولی به دست‌تان می‌رسد و اوضاع مالی‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. قرار است فرصتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی باشید، اما حواس‌تان باشد چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید. یکی از اطرافیان شما عشق نافرجامی را تجربه کرده و در عشق شکست خورده است، اجازه ندهید این فرد بیشتر از این ناراحتی تحمل کند و امروز هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای بهبود روحیه این فرد انجام دهید. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد.

متولدین بهمن

امروز اوقات فراغت زیادی پیدا می‌کنید تا با استراحت و تفریح، خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. تفریح و سرگرمی بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و موفقیت باشید. برنامه‌ای دقیق و حساب‌شده برای موفقیت‌های بیشتر ترسیم نمایید. احترام بیشتری به پدر و مادر و بزرگان فامیل بگذارید. امروز تنهایی‌تان به پایان می‌رسد و عشقی گرم و آتشین را تجربه می‌کنید. فرصتی برای انجام کار‌های خیرخواهانه و مذهبی پیدا می‌کنید.

متولدین اسفند

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. دست فردی که قصد دخالت در امور شخصی شما دارد را کوتاه کنید. فردی که دشمن شما است نقشه‌های شومی برای شما کشیده. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.