Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3868
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 05 تیر 1399 - 13:44 |

فال روزانه: ۵ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۵ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با انجام کار‌های موردعلاقه ادامه دهید و در این سال رویاهای‌تان را دنبال کنید. در سال تولدتان فکری به حال افزایش مهارت‌های‌تان بردارید و با اطرافیان سخاوتمند و گشاده‌دست باشید. کار مهمی که مدت‌ها است انجام آن به تعویق افتاده، در مهر امسال به پایان می‌رسد. ماه‌های آذر و بهمن، زمان عاشقی شما است و در اسفند ماه به یکی از آرزو‌های دیرینه تان خواهید رسید.

متولدین فروردین

با انرژی و نشاط از رختخواب بلند شده‌اید و این انرژی را تا انتهای روز حفظ خواهید کرد. اگر مواظب مال و سرمایه‌تان نباشید، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام آن ناتوان هستید. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها برای انجام کار‌ها به کمک‌تان می‌آیند. روز مناسبی است تا در کنار اعضای خانواده به خرید بروید و خوش بگذرانید. موقعیت‌های زیادی برای عشق و عاشقی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد.

متولدین اردیبهشت

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز وفاداری‌اش را به شما ثابت می‌کند. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از پس‌انداز خود کمک بگیرید. هدیه غیرمنتظره‌ای را از یکی از دوستان یا آشنایان دریافت خواهید کرد. موفقیت چشمگیری در محل‌کار یا زندگی انتظار شما را می‌کشد. با دعوتی غیرمنتظره روبرو خواهید شد.

متولدین خرداد

فکر‌های ناراحت کننده‌ای به ذهن شما می‌رسد، اما نگذارید این فکر‌ها روزتان را خراب کند. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، نظر افرادی که به آن‌ها اعتماد دارید را جویا شوید. درک و تفاهم متقابلی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود ندارد و این وضعیت امروز شرایط مشاجره‌ای را ایجاد خواهد کرد. سفری در پیش دارید و در این سفر به شما حسابی خوش می‌گذرد. امروز شرایطی برای تنهایی و خلوت پیدا می‌کنید.

متولدین تیر

اجازه ندهید و تنبلی و کسالت روزتان را خراب کند. با انجام کار‌های خلاقانه، روحیه و انرژی از دست رفته‌تان را بازیابی کنید. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. پاداش کار پسندیده‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید را دریافت خواهید کرد. تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نادیده نگیرید. برای تغییر روحیه سری به پارک بزنید و آرامش پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرد.

متولدین مرداد

مواظب سلامت روحی و فکری خود باشید. ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. روز شلوغی در پیش ندارید و فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در حمایت و پشتیبانی از شما وارد می‌شود و هر کاری که از دستش برآید را برای موفقیت‌های شما انجام خواهد داد. تنهایی و خلوت را به حضور در میان جمع و مهمانی‌های خانوادگی ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است، چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید و شرایطی دست می‌دهد تا حسابی استراحت کنید.

متولدین شهریور

مشکلی بزرگ امروز سر راه‌تان قرار می‌گیرد، اما اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند. غصه اشتباه‌های گذشته را نخورید و از این اشتباهات درس بگیرید. کمک اعضای خانواده را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات روی آن‌ها حساب‌باز کنید. سودسرشاری از منبع پولی که پیش از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را ابراز کنید و مطمئن باشید که با عشق دوطرفه‌ای سروکار دارید. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت و پیشرفت شما را به دنبال خواهد داشت. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین مهر

امروز بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. به لحاظ مالی روز حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال ولخرجی شما بسیار است، در چنین روز‌هایی بیشتر از همیشه حواس‌تان را به خرج‌های‌تان جمع کنید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که در انتهای روز قرضی بالا نیاورده باشید. به توقع‌های بیجای اعضای خانواده پاسخ منفی بدهید و کمی به فکر خودتان باشید. قصد انجام کار جدیدی را دارید، اما بهتر است قبل از انجام هر کاری دست‌نگه دارید و جوانب مختلف این کار را یک‌بار دیگر بررسی نمایید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا هنرنمایی کنید و کار خلاقانه‌ای که به آن علاقه دارید را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ثابت می‌کند که شایسته عشق و محبت شما است.

متولدین آبان

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و هر خوراکی را نخورید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده از کاه، کوه می‌سازند و امروز مشکلات زیادی برای‌تان درست می‌کنند. فردی که بدخواه شما است از هر فرصتی برای فاصله‌انداختن میان شما و یکی از عزیزان‌تان بهره می‌گیرد. ایده‌ای وسوسه‌برانگیز و سودآور به ذهن شما می‌رسد و این ایده زمینه افزایش درآمد‌تان را به دنبال دارد. توجه بیشتری به گذر زمان داشته باشید و قدر لحظه‌های زندگی‌تان را بدانید.

متولدین آذر

امروز هیچ عارضه‌ای سلامت وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. پولی که از کسی قرض کرده‌اید را امروز تحت هر شرایطی که شده، بازپس دهید. بعداز‌ظهر امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه دوستان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تقاضایی از شما دارد که از عهده انجام این تقاضا ناتوان هستید. در محل‌کار یا منزل به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید.

متولدین دی

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. پولی که در گذشته اندوخته بودید، امروز به کمک‌تان می‌آید. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید. امروز اگر مواظب نباشید، کار‌ها سرموقع انجام نمی‌شود و از کارهای‌تان حسابی عقب می‌افتید. اعضای خانواده در منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بهتر است که بیشتر مواظب باشید. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین بهمن

سفری در پیش دارید، اما به صلاح شما است که این سفر را به تعویق بیاندازید. روزی شلوغ را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی باید انجام دهید. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما مواظب باشید که پول بادآورده را باد خواهد برد. یکی از اعضای خانواده به موفقیت مهمی می‌رسد و شما و دیگر اهل منزل را حسابی خوشحال خواهد کرد. مدت‌ها است که آرزوی دیرینه‌ای در دل دارید، امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و این آرزوی دیرینه تحقق پیدا می‌کند.

متولدین اسفند

روز را با سلامتی و نشاط به پایان خواهید رساند. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود. فرد مسئولیت‌پذیری هستید، اما اجازه ندهید کمرتان زیر بار پذیرش مسئولیت‌ها خم شود. برای از بین‌بردن نگرانی‌های امروز دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و کمی تفریح کنید. امروز مشکل کوچکی سر راه شما قرار می‌گیرد، اجازه ندهید این مشکل میان شما و برنامه‌های‌تان فاصله‌ای بیاندازد و با تلاش و کوشش، این مشکل را از سر راه بردارید. فردی عابد و سالک امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود و پندواندرز‌های مهمی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.