Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5874
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 05 آبان 1399 - 8:35 |

فال روزانه: ۵ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۵ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود در برابر مشکلات کوتاه نیایید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. در این سال با فرصت‌های زیادی برای دنبال کردن رویاهای‌تان روبرو خواهید شد، از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید. در زمستان امسال با مشکلی در محل‌کار یا منزل روبرو می‌شوید، برای حل این مشکل به خود سخت نگیرید و روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید. مرداد ماه سال آینده بهترین زمان برای موفقیت شما است و در این ماه مزد زحمت‌هایی که کشیده‌اید را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با مهر و محبت به پایان برسانید و خاطره‌های خوش این سال را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین فروردین

امروز فردی قصد آزار و اذیت شما را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خودش برسد. مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به لحاظ مالی افزایش درآمدی را تجربه می‌کنید. از شخصیت جذاب و مردم‌دار خود برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. سوءتفاهم‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی دارید و ایشان از هر بهانه‌ای برای مخالفت با شما بهره می‌گیرد، ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دوری و دلخوری به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل اینکه ایشان ساز مخالف با کارهای‌تان می‌زند را جویا شوید. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. امروز فرصتی برای انجام کار موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید.

متولدین اردیبهشت

روز سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید، از این انرژی برای کمک به دوستان و آشنایان بهره بگیرید. خودخواهی را کنار بگذارید و از امروز به بعد بیشتر به فکر فرودستان باشید. پولی که مدت‌ها است اندوخته‌اید امروز برای حل مشکلی به کمک‌تان می‌آید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می‌کند. سفری در راه دارید، اما بهتر است که این سفر را به آینده موکول نمایید. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید.

متولدین خرداد

ذهن آشفته‌ای دارید و همیشه نگران هستید، در اولین فرصت کارهای‌تان را مرتب کنید و شرایط آشفتگی ذهنی را از بین ببرید. به فکر انجام کار و کاسبی جدیدی هستید و می‌خواهید با این تجارت جدید، شرایط را برای افزایش درآمد و سود بیشتر مهیا کنید، امروز فرصت مناسبی دست می‌دهد تا به این فکر جامه عمل بپوشانید و برای تامین سرمایه لازم جهت اجرای این کار جدید، از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. تاکنون عاشق نشده‌اید، اما امروز چشم تان به یاری خوش‌قدوبالا می‌افتد و در دام عشق گرفتار خواهید شد. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید. یکی از اعضای منزل امروز در بستر بیماری افتاده و تمام تلاش خود را برای سلامتی ایشان انجام دهید.

متولدین تیر

نیازی نیست نگران سلامتی‌تان باشید و امروز از هر روز دیگری سرحال‌تر خواهید بود. مشکل مالی که گرفتار آن هستید را به کمک یکی از دوستان که وضع مالی مناسبی دارد حل کنید. اهل حضور در جمع نیستید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما این رویکرد زمینه گوشه‌گیری و منزوی‌شدن شما را به دنبال دارد. در نتیجه امروز به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه رفتار‌های اجتماعی‌تان را گسترش دهید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید، اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه هر چه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی بردارید و به فکر حفظ آبروی‌تان باشید. کار مهمی که به فکر انجام آن هستید را امروز عملی کنید.

متولدین مرداد

امروز یکی از بزرگ‌ترین مشکلات زندگی تان به خوبی و خوشی از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و اگر حواس‌تان را حسابی جمع کنید، در معامله‌ها پول خوبی به جیب می‌زنید، از این وضعیت درس بگیرید و در آینده زمینه افزایش درآمد و سود را فراهم نمایید. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد.

متولدین شهریور

مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید و با یادگیری علم و دانش، شرایط بهتری را برای پیشرفت در کار و زندگی فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. هرگز روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نکرده‌اید و بر این باور هستید که دوستان شما در روز‌های سختی و گرفتاری دست‌تان را نمی‌گیرند، اما کاملا در اشتباه هستید و برای حل مشکلات با خیال راحت می‌توانید روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید. اجازه ندهید تلاش‌هایی که در زندگی کشیده‌اید به‌راحتی از بین برود. سفری در پیش دارید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما تن به این سفر بدهید و رنج سفر را به جان بخرید، چرا که دستاورد مهمی در این سفر نصیب شما خواهد شد. قرار است کار هیجان‌انگیز و جذابی را برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دهید، مطمئن باشید عشق‌زندگی‌تان از انجام این کار در کنار شما لذت می‌برد و لحظه‌های شادی را تجربه خواهد کرد.

متولدین مهر

گرفتار بیماری مزمنی هستید، اما این بیماری بهبود پیدا می‌کند. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده امروز سر شما کلاه نگذارد. روزی عاشقانه را در پیش دارید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر شما را دوست دارد. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و با مشکلی مواجه نخواهید شد. در برابر مشکلات کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما شود.

متولدین آبان

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای شوم در کمین شما است. امروز سهل‌انگاری‌های اطرافیان شما را به دردسر بزرگی می‌اندازد. بدهی عقب‌مانده‌ای دارید و قبل از اینکه این بدهی برای‌تان دردسر درست کند، فکری به حال پرداخت آن بردارید. اتفاق جالب و سرگرم‌کننده‌ای انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را در پیش ندارد و احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار بستر بیماری شود. کار‌های زیادی دارید، اما به‌رغم این کارها، فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می‌کنید.

متولدین آذر

سخاوتمندی پیشه کنید و خساست را کنار بگذارید. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. به فکر خرید کالایی افتاده‌اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می‌کنید کمال استفاده را ببرید.

متولدین دی

انسان ولخرجی هستید و امروز این رفتار کار دست‌تان می‌دهد. یکی از اطرافیان از شما درخواست کمک دارد، از کمک به این فرد دریغ نکنید. خبر فرخنده و خوشحال‌کننده‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر نه تنها برای شما شاد و فرخنده است، بلکه زمینه شادی دیگر اعضای خانواده را فراهم می‌کند. در نتیجه این خبر را با اهل منزل درمیان بگذارید و روزی شاد و سرشار از شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه کنید. اطرافیان توقع‌های زیادی از شما دارند و از آنجایی که انسان مهربانی هستید، بیشتر وقت خود را به برآورده‌کردن نیاز‌های اطرافیان اختصاص می‌دهید. این روحیه باعث شده تا از کار‌های خودتان عقب بیافتید و فرصتی برای رسیدگی به کار‌های خودتان نداشته باشید. قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد، اولویت‌بندی برای رسیدگی به کار‌های خودتان و اطرافیان داشته باشید و نیاز‌های اطرافیان را به کار‌های خودتان مقدم نکنید.

متولدین بهمن

اهل گله و شکایت و اشکال‌تراشی هستید و از هر فرصتی برای غر و لند و اعصاب‌خوردی با همسر یا عشق‌زندگی تان بهره می‌گیرید، ادامه این وضعیت رابطه شما را به سردی خواهد گذاشت، در نتیجه از امروز رویکرد خود را تغییر دهید و به جای گله و شکایت‌های بی‌جا، از محبت و صفا با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید. اعضای خانواده در منزل یا همکاران در محل‌کار امروز به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌دانند. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید.

متولدین اسفند

فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. اعضای خانواده و فامیل خبری از شما ندارند و حسابی دلتنگ‌تان شده‌اند، امروز فرصتی دست می‌دهد تا سری به آن‌ها بزنید و با حضور در کنار اعضای فامیل لحظه‌های خوشی را تجربه کنید. مطمئن باشید عشقی در دل به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، احساس متقابلی است و امروز عشقی آتشین را دریافت خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان تلاش و کوشش شبانه‌روزی می‌گذرد. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.