Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5406
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 04 مهر 1399 - 15:14 |

فال روزانه: ۴ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۴ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را جدی نگرفته‌اید و در سال‌های عمرتان به فکر پیشرفت و موفقیت نبوده‌اید. سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن است که این رویکرد را تغییر دهید و نگاهی جدی به زندگی داشته باشید و این سال را با دستی پر به پایان برسانید. در ماه‌های آبان و آذر امسال احساس ناامیدی و شکست به شما دست می‌دهد، اجازه ندهید این احساس به شما غلبه کند و به هر قیمتی که شده روحیه‌ خود را حفظ کنید. بهمن ماه امسال زمان تفریح و شادی شما فرا می‌رسد و در این ماه فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. مرداد ماه سال آینده بهترین ماه سال تولدتان خواهد بود و در این ماه به دستاوردی مهم در زندگی می‌رسید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با برنامه‌ریزی و کار و تلاش ادامه دهید و این سال را به الگویی درخشان برای سال‌های آینده تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. برای حل مشکلی که میان اعضای خانواده ایجاد شده، آستین بالا بزنید. همسر یا یکی از دوستان نزدیک، امروز با تقدیم هدیه‌ای محبت خود را به شما ثابت می‌کند. انسان ایده‌آل گرایی هستید و انتظارات زیادی از خودتان دارید، این وضعیت روحیه شما را تضعیف کرده و باعث شده تا احساس کنید که از عهده انجام کارهای مهم بر نمی‌آیید. به جای ادامه این رویکرد، به خودتان سخت نگیرید و توقع‌های خود را کاهش دهید. بیشتر از همیشه مواظب مال و اموال خود باشید چرا که احتمال سرقت کالاهای شما بسیار است. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان امروز شما برای نامه‌های خاصی برای‌تان تدارک دیده تا حسابی شگفت‌زده‌تان کند.

متولدین اردیبهشت

فرصت فراغتی پیدا می‌‌کنید تا دستی‌ به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. هدیه غیرمنتظره‌ای را از یکی از دوستان یا آشنایان دریافت خواهید کرد. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. علاقه‌ای به بودن در کنار اعضای خانواده نشان نمی‌دهید و فرد محبوبی درمیان اعضای خانواده نیستید، دوری از خانواده به صلاح شما نیست و امروز فرصتی را برای بودن در کنار اهل منزل اختصاص دهید و از امروز به بعد، رفتاری مهربانانه را با آنها در پیش بگیرید. قرار است امروز در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان خریدهای زیادی انجام دهید، این وضعیت به لحاظ مالی ممکن است شما را تحت‌فشار قرار دهد، اما نگران نباشید چرا که جای خالی خرج‌های امروز در آینده پُر خواهد شد.

متولدین خرداد

کودک درون‌تان امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی می‌افتید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از پس‌انداز خود کمک بگیرید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید، اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه هر چه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی بردارید و به فکر حفظ آبروی‌تان باشید. همکاران در محل‌کار یا اعضای منزل امروز برای انجام کارها به کمک‌تان می‌آیند.

متولدین تیر

غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. کسالت و بیماری را با ورزش و تحرک از وجود نازنین‌ خود دور کنید. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. اجازه ندهید مشکلات خانوادگی ریشه‌دار شود. احتمال دارد که میان شما و یکی از دوستان قدیمی‌تان مشاجره‌ای ایجاد شود. روز خوبی را برای تجارت و معامله‌های کاری آغاز کرده‌اید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختلافی ایجاد می‌شود.

متولدین مرداد

پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود و بهتر است قسمتی از این پول را برای روز مبادا پس‌انداز کنید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. جویای حال دوستان و اعضای خانواده باشید. همکاران در محل‌کار یا دوستان در منزل امروز به کمک‌تان می‌آیند و کارها را سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه انجام خواهید داد. پیشرفتی در کار انتظار شما را می‌کشد و با فرصت بسیار مهمی برای افزایش درآمد و شرایط کاری روبرو هستید. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت. رابطه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را سرشار از عشق و صفا کنید.

متولدین شهریور

گاهی اوقات احساساتی می‌شوید و عقل و منطق را در تصمیم‌های مهم کنار می‌‌گذارید، امروز بیشتر از همیشه مواظب این رفتار باشید چرا که با تصمیم مهمی روبرو می‌شوید و احساساتی‌شدن شما برای اتخاذ این تصمیم، کار دست‌تان خواهد داد. بار مشکلات را تنهایی به دوش نکشید و نگرانی‌های خود را با اعضای خانواده درمیان بگذارید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا عشقی آتشین را تجربه نمایید، این فرصت را از دست ندهید و بگذارید جوانه عشق در دل شما شکوفه بزند. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین مهر

اطرافیان توقع‌های زیادی از شما دارند و از آنجایی که انسان مهربانی هستید، بیشتر وقت خود را به برآورده‌کردن نیازهای اطرافیان اختصاص می‌دهید. این روحیه باعث شده تا از کارهای خودتان عقب بیافتید و فرصتی برای رسیدگی به کارهای خودتان نداشته باشید. قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد، اولویت‌بندی برای رسیدگی به کارهای خودتان و اطرافیان داشته باشید و نیازهای اطرافیان را به کارهای خودتان مقدم نکنید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما ‌بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرد.

متولدین آبان

احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. امروز لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد. تصمیم‌های احساسی را کنار بگذارید و برای تصمیم‌های مهم زندگی خود از عقل و منطق کمک بگیرید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید، اما کارهای زیادی در پیش دارید و چنین زمانی فراهم نمی‌شود. این قضیه زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که در چند روز آینده فرصت فراغت بیشتری خواهید داشت تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید.

متولدین آذر

به فکر سلامتی‌‌تان باشید و مقداری استراحت کنید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. انسان سخاوتمندی هستید اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. هرگز به عشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک نکنید. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. به فردی که به کمک شما نیاز دارد، پاسخ مثبت دهید.

متولدین دی

امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. با کمک روحیه‌ای شوخ و خوش‌مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. توقع‌های بی‌جایی از عشق‌زندگی‌تان نداشته باشید. وقت خود را با فکر به چیزهای پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید. احتمال اختلاف نظر شما با فردی وجود دارد.

متولدین بهمن

یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند. حادثه‌ای در کمین شما است و بهتر است امروز بیشتر مواظب سلامت خود باشید. چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چرا که قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی‌ شما خاتمه می‌یابد. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخوش‌احوال خواهد شد.

متولدین اسفند

احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک‌ و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. رسیدگی بیش‌ازحد به اعضای خانواده را کنار بگذارید و کمی به فکر خودتان باشید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا تفریح و سرگرمی جدیدی را امتحان کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.