Tuesday, 6 December , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ - 13 جماد أول 1444
شناسه خبر : 2562
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 04 فروردین 1399 - 11:04 |

فال روزانه: ۴ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۴ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌هایی که تاکنون عمر کرده‌اید کسی به کمک شما نیامده، اما در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید ورق بر می‌گردد و در این سال روی کمک دوستان و آشنایان حساب‌ باز کنید. کاری که در آن مهارت دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله‌ چندانی با موفقیت ندارید. توانایی‌های خود را دست کم نگیرید و در سالی که با تولدتان شروع شده است، توانایی‌های خود را به رخ دیگران بکشید و سری در میان سرها درآورید. در چند ماه آینده باید حسابی کار کنید و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا نمی‌کنید، اما در تیر ماهی که از راه می‌رسد سرتان خلوت‌تر خواهد شد و در این ماه شرایطی برای استراحت دست می‌دهد. این شرایط را به فال نیک بگیرید و با استراحت و تفریح، خستگی در کنید و خودتان را برای ماه‌های پرکار آینده آماده نمایید. دی ماه امسال زمانی است که مزد تلاش‌های‌تان را دریافت خواهید کرد و در این ماه به دستاورد چشمگیری خواهید رسید. در سالی که با تولدتان آغاز‌ کرده‌اید، حتی برای لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش نکشید و با عزم و اراده راسخی که دارید، این سال را به یکی از بهترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

فرصتی پیدا می‌کنید تا با ورزش و تحرک، سلامت‌تان را تضمین نمایید. قرار است به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید، اما احتمال ولخرجی شما وجود دارد. یکی از اطرافیان در بستر بیماری افتاده و به پرستاری شما نیاز دارد. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امور شخصی شما می‌کنند. کار ناتمامی که مدتی است انجام آن به تعویق افتاده را امروز به پایان برسانید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه‌ زیادی به آن دارید مشغول شوید. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز کمتر از همیشه به شما توجه خواهد داشت.

متولدین اردیبهشت

کودک درون‌تان امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی می‌افتید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد. امروز اگر مواظب نباشید، پولی که با هزارویک زحمت‌ بدست آورده‌اید را از دست می‌دهید. اعضای خانواده امروز توقع‌های زیادی از شما دارند. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. قرار است در جلسه‌کاری مهم یا مهمانی رسمی شرکت کنید و در این مراسم اطلاعات زیادی به دانش خود اضافه خواهید کرد. علاقه زیادی به تنهایی دارید و امروز شرایطی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کارهای زیادی دارد و فرصتی برای رسیدگی به شما پیدا نمی‌کند.

متولدین خرداد

با شرکت در کارهای خیر و انسان‌دوستانه به آرامش ذهنی و قلبی برسید. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. احوال‌پرس دوستان و اعضای خانواده باشید. از فرصتی که برای مشارکت در پیش‌رو دارید نهایت استفاده را ببرید. دوستی که مدتی است از وی خبر ندارید، امروز سرزده به دیدن شما می‌آید.

متولدین تیر

امروز خنده و شادی از لب‌های شما محو نمی‌شود. بیشتر از همیشه به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز باشید. فرصتی دست می‌دهد تا به کارهای عقب‌افتاده رسیدگی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. روز خوبی را برای تجارت و معامله‌های کاری آغاز کرده‌اید. تعادلی میان حضور در کنار اعضای خانواده و محل کار برقرار نمایید.

متولدین مرداد

روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و سرگرمی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشد. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید. مهمانی ترتیب داده‌اید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای خوشی مهمان‌ها انجام دهید. امروز چشم‌تان به جمال دلبری پری‌چهره روشن خواهد شد. کارها در محل‌کار یا منزل بر وفق مرادتان پیش می‌رود. به خودتان قول داده‌اید فرصتی برای انجام کارهای موردعلاقه‌تان اختصاص دهید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود.

متولدین شهریور

روزی همراه با ناراحتی و نگرانی در پیش‌روی شما است. به سینه فردی که می‌خواهد از شما پول قرض کند، دست رد بزنید. وقفه‌ای در انجام کار مهمی که به آن مشغول هستید ایجاد خواهد شد. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش گذشته را برای شما تداعی خواهد کرد.

متولدین مهر

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. شرایطی پیدا می‌کنید تا درآمدتان را افزایش دهید. اعضای خانواده را برای تفریح و گردش بیرون ببرید. شک و تردید در رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان را فراموش کنید. رویکردی حرفه‌ای و جدی به انجام کارها در پیش بگیرید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید. دوستی قدیمی امروز به شما سر می‌زند و دیدارها را تازه می‌کند. احتمال دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای صورت بگیرد.

متولدین آبان

امروز کارهای زیادی روی سرتان آوار خواهد شد. با چندین فرصت جدید برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، شرایط این فرصت‌ها را دوباره بررسی نمایید. از هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نشوید. محبت بیشتری به اطرافیان داشته باشید و جادوی عشق را فراموش نکنید. روز خوبی را برای شراکت آغاز نکرده‌اید. امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین آذر

خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. کارها در محل‌کار یا منزل بر وفق مرادتان پیش می‌رود. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید. روزی که سپری می‌کنید را برای عشق‌روزی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید.

متولدین دی

امروز ممکن است زود عصبانی شوید و از کوره در بروید. مشکل مالی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، این مشکل را با تدبیر و درایت حل کنید. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کارهای منزل کنار بگذارید. عشق یک‌طرفه‌ای که دارید را پایان دهید و به فکر عشقی متقابل و ماندگاری باشید. کار ناتمامی که مدتی است مشغول آن هستید امروز به پایان می‌رسد.

متولدین بهمن

امروز بیشتر از همیشه اعتمادبه‌نفس دارید و مشکلی سد راه شما نخواهد بود. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. کاری که به آن مشغول هستید را گسترش دهید و فاصله‌تان را با موفقیت کمتر کنید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا در کنار اعضای خانواده خوش‌ بگذرانید. حسی تازه و جدید از عشق و عاشقی را تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند توجه شما است.

متولدین اسفند

روحیه لج‌باز و یک‌دنده‌ای که دارید را کنار بگذارید. برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد بی‌گدار به آب نزنید و با افراد با تجربه مشورت نمایید. غم و غصه‌های خود را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها کمک بخواهید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. آهنگ سفر کرده‌اید، اما خطرهای زیادی در این سفر شما را تهدید می‌کند و بهتر است که سفر خود را به آینده موکول نمایید.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.