Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4923
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399 - 9:00 |

فال روزانه: ۴ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۴ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. یکی از حساس‌ترین سال‌های عمرتان را آغاز کرده‌اید و در این سال حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و به فکر شکار موقعیت‌ها باشید. در پاییز امسال مسئولیت مهمی بر دوش شما گذاشته می‌شود، این مسئولیت را با موفقیت به پایان برسانید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. در دی ماه امسال ایده‌ای به ذهن شما می‌رسد، این ایده را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. بهمن ماه که از راه رسید، زمان عاشقی شما فرا می‌رسد و در این ماه با عشقی گرم و ماندگار روبرو خواهید شد. در ماه‌های اردیبهشت و خرداد سال آینده دوستی از شما درخواست کمک می‌کند، دست رد به سینه این دوست نزنید و مطمئن باشید لطف شما بی‌پاسخ نخواهد ماند. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با هشیاری و تلاش به گونه‌ای به پایان برسانید تا این سال در آینده به چراغ راهی برای سال‌های بعدی عمرتان تبدیل شود.

متولدین فروردین

روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. احتمال زیادی وجود دارد که با حرف یا کار ناپسندی، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کنید. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید.

متولدین اردیبهشت

امروز یکی از اعضای خانواده به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهد کرد، این موفقیت را از صمیم قلب به ایشان تبریک بگویید و برای وی آرزوی موفقیت‌های بیشتری داشته باشید. اهل حضور در جمع نیستید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما این رویکرد زمینه گوشه‌گیری و منزوی‌شدن شما را به دنبال دارد. در نتیجه امروز به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه رفتار‌های اجتماعی‌تان را گسترش دهید. امروز ممکن است در اولین نگاه عاشق محبوبی خوش‌قدوبالا شوید. انجام کار مهمی که نیازمند هزینه زیادی است را به آینده موکول نمایید.

متولدین خرداد

از حاشیه‌های زندگی دوری بگیرید و به فکر آرامش باشید. پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید، اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. امروز به غیر از عشق و محبت چیز دیگری از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش‌رو دارید. اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد، فاصله‌ای میان شما و اعضای خانواده بیاندازد.

متولدین تیر

از موفقیت‌هایی که در گذشته داشته‌اید برای افزایش روحیه و تقویت اعتماد‌به‌نفس کمک بگیرید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. در رسیدگی به اعضای خانواده کوتاهی نکنید. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرز‌های ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. فرصتی برای انجام کار‌های موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. روز بسیار خوشایندی برای عاشقی آغاز کرده‌اید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و صفا را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چرا که قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی شما خاتمه می‌یابد. عاشق شده‌اید و دل و دین خود را به معشوق باخته‌اید، اما عشقی کورکورانه را دنبال نکنید و و اجازه ندهید قلب‌تان جلوی عقل شما را بگیرد و به دام عشقی یک‌طرفه و بی‌سرانجام بیافتید. احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از همکاران یا همسایه‌ها وجود دارد.

متولدین شهریور

بدرفتاری با همسر یا عشق‌زندگی تان را کنار بگذارید. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، نظر افرادی که به آن‌ها اعتماد دارید را جویا شوید. از شخصیت جذاب و مردم‌دار خود برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. جویای حال دوستان و اعضای خانواده باشید. روز مهمی را آغاز کرده‌اید و قرار است که در جلسه کاری یا مهمانی مهمی شرکت کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید چرا که در این مراسم اطلاعات جدیدی به‌دست می‌آورید و فرصتی پیدا می‌کنید تا دانش و آگاهی خود را افزایش دهید. دور افرادی که شما را درک نمی‌کنند را خط بکشید.

متولدین مهر

پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید و زندگی را به ایشان سخت نگیرید. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. امروز ناخواسته اشتباهی را مرتکب می‌شوید، مسئولیت این اشتباه را بر عهده بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. مهمانی از راه دور به دیدار شما می‌آید و مجبور می‌شوید فرصت زیادی را به پذیرایی به این مهمان اختصاص دهید. هزینه‌های زندگی شما از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند.

متولدین آبان

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. انسان رازنگه‌داری نیستید و اسرار کاری و حرفه‌ای خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه به فردی غیرقابل‌اطمینان در میان دوستان و آشنایان تبدیل شده‌اید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که راز‌های کاری و تجاری خود را با کسی در میان نگذارید و بیشتر از همیشه راز‌نگه‌دار باشید. مهمان‌های زیادی به منزل شما می‌آیند و روز خوشی را تجربه می‌کنید.

متولدین آذر

اجازه ندهید حجم زیاد کار‌های امروز، اعصاب‌تان را خراب کند. ایده خلاقانه‌ای که در سر دارید را اجرا کنید و درآمد‌تان را افزایش دهید. اعمال‌نظر‌های مستبدانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ندهید که خودشان برای سرنوشتی که در پیش‌رو دارند تصمیم بگیرند. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. به این فکر هستید که فرصتی از روز را به حضور در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید، اما این فرصت مهیا نمی‌شود.

متولدین دی

روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و سرگرمی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشد. برای افزایش درآمد دست‌روی‌دست نگذارید و آستین بالا بزنید. غم و غصه‌های خود را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آن‌ها کمک بخواهید. امروز با افراد مهمی ملاقات خواهید کرد، در این ملاقات چشم و گوش خود را بیشتر از همیشه باز کنید و نکته‌هایی که این افراد با شما در میان می‌گذارند را برای پیشرفت و موفقیت بیشتر به خدمت بگیرید. کار‌ها را زودتر از همیشه به پایان برسانید و فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید.

متولدین بهمن

امروز از همیشه سرحال‌تر به نظر می‌رسید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. به اعضای خانواده ثابت نمایید که همیشه پشتیبان آن‌ها هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از عشق برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت. اوقات فراغت امروز را به رسیدگی به کار‌های اعضای خانواده اختصاص دهید.

متولدین اسفند

با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. امروز سرمایه‌ای که برای انجام کاری نیاز دارید از جایی که فکرش را نمی‌کردید مهیا می‌شود. تعهدی که به اعضای خانواده دارید را فراموش نکنید و به اهل منزل اهمیت بدهید. سرتان را به انجام کار‌های غیرضروری بند نکنید. همسر یا عشق‌زندگی تان لحظه‌هایی همراه با آرامش و محبت را برای شما تدارک دیده‌است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.