Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3404
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 04 خرداد 1399 - 10:32 |

فال روزانه: ۴ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۴ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۴ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، شانس به شما روی می‌آورد و فرصت‌های شغلی و عاشقانه به سمت تان سرازیر می‌شود. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده کنید. اگر می‌خواهید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید، توانایی‌های خود را در زمینه‌های مختلف افزایش دهید. اگر مجرد هستید، یک ماه بعد، شاید هم زودتر، عشق در خانه شما را خواهد زد. اگر چه فردی خیلی اجتماعی نیستید و اکثر اوقات تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما اگر بتوانید روابط عاطفی خود را در چنین سالی گسترش دهید، موفقیت‌های بی شماری به دست خواهید آورد.

متولدین فروردین

احساس می‌کنید که امروز، روز شما نیست، به همین دلیل به دنبال شرایطی می‌گردید تا کمی حالتان را دگوگون و شما را از این فضا دور کند. شاید فکرش را نکنید، اما در همین شریط که احساس ناامیدی می‌کنید، شانس با شماست و دست به هر کاری بزنید، موفقیت به سمت تان می‌آید. پس بهتر است به دنبال هدف‌های اصلی زندگی تان باشید و به سمت آن‌ها قدم بردارید. شجاعت کلید موفقیت شماست. برای خودتان یک برنامه دقیق بریزید و طبق آن پیش روید.

متولدین اردیبهشت

امروز از نظر احساسی و رمانتیک بودن تغییر کرده اید. هر چه بیشتر خود و احساسات تان را رها کنید، شادتر خواهید بود و انرژی مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد. تنها مشکل این است که نیرویی گاهی شما را از حرکت باز می‌دارد. شاید این مانع مسئولیتی باشد که شما برای خود و کارهایتان قائلید. بهتر است فعلا تنها تمرکزتان را بر آنچه نای قلب تان می‌گوید بگذارید و باقی کار‌ها را به روز‌های بعد موکول کنید. واقعیت همیشه هست به همین دلیل اکنون که تخیلات تان فوران کرده، آن‌ها را در اولویت بگذارید.

متولدین خرداد

تا جایی که می‌توانید تمرکزتان را بر وظایفی که باید امروز انجام دهید، بگذارید. اخیرا زمان برایتان به تندی می‌گذرد و احساس می‌کنید که زمان کافی برای به پایان رساندن کارهایتان را ندارید. برای رهایی از این استرس سعی کنید ساعاتی را با عشق زندگی تان در مکانی رمانتیک بگذرانید. شاید در ابتدا فکر کنید که نمی‌توانید در حال حاضر خودتان را در این موقعیت قرار دهید و ذهن تان را درگیر عشق و عاشقی کنید، اما کمی که پیش بروید می‌فهمید که این تنها راه رهایی از استرس‌های کنونی برای شماست.

متولدین تیر

وسط یک دو راهی قرار گرفته اید. یکی از راه‌ها شما را وسوسه کرده است تا مسیر زندگی تان را به سمتش تغییر دهید، اما چیزی که در حال حاضر باید به آن توجه کنید تعادل میان این دو راه است. سعی کنید هر دو مسیر را به طور همزمان طی کنید. ممکن است در اواسط راه عشق زندگی تان حواس شما را پرت و کمی سرعت تان را کند کند، اما تمرکز خود را از دست ندهید و تا انتهای مسیر و موفقیت نهایی پیش روید. خبر خوبی به زودی دریافت می‌کنید که ارزش یه جشن کوچک را دارد.

متولدین مرداد

استرس و نگرانی نه تنها شما بلکه اطرافیان تان را نیز درگیر خود کرده است. بعضی‌ها به دنبال ایجاد ثبات برای زندگی شان هستند و برخی دیگر به دنبال راهی برای خلاصی از تنش‌های مدام روزمره. شما در شرایطی مابین این دو گروه قرار گرفته اید و بدتر از همه این است که نمی‌دانید دقیقا چه می‌خواهید. اگر سعی کنید که مسائل را خیلی جدی و سخت نگیرد، همه چیز آنطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. چند روزی است از عشق زندگی تان غافل شده اید، بد نیست امشب در مکانی آرام با او قرار بگذارید و کمی خوش بگذرانید.

متولدین شهریور

از این که اطرافیان تان ناگهان انقدر رمانتیک شده اند، تعجب کرده اید. اگر شما هم به خودتان بیشتر توجه کنید، می‌بینید که این اتفاق برای شما هم افتاده است. شاید این نشانه ایست تا به شما ثابت کند که زندگی زوایای مختلفی دارد. اگر فردی تک بعدی هستید که تمام وقت خود را صرف کار یا حتی درس گذاشته اید، بد نیست کمی هم به زمینه‌های دیگری مانند روابط عاطفی تان توجه نشان دهید. آنوقت خواهید دید که زندگی زیباتر از آن است که فکر را می‌کنید.

متولدین مهر

آنچه امروز خوشحالتان می‌کند، ثبات و یک ساختار محکم در زندگی تان است. بد نیست گاهی همه چیز را رها کنید و به سرنوشت اجازه دهید تا شما را به آن سمتی که می‌خواهد ببرد، اما اگر شل بگیرید، ممکن است افسار زندگی از دست تان در برود و کنترل امور را از دست دهید. اگر هدفی بلند مدت برای زندگی تان ندارید، از همین امروز قلم و کاغذی به دست بگیرید و آرزو‌های خود را هر چند دور یادداشت کنید. اگر راهی را که در پیش گرفته اید طبق برنامه پیش ببرید، موفقیت شما سریع‌تر حاصل خواهد شد.

متولدین آبان

اگر مراقب کلامی که به زبان می‌آورید نباشید، استرس به سمت تان هجوم و شما را نابود خواهد کرد. نیرو‌هایی شما را به جهات مختلف می‌کشانند، سعی کنید تمرکز خود را تحت هر شرایط حفظ کنید و تنها از موقعیت‌های مختلف، تحربه کسب کنید. روی دیگران نیز حساب باز نکنید، زیرا هر کسی تنها به فکر منافع خودش است. پایبندی به سنت‌ها می‌تواند کمک شایانی به شما کند. راهی را که خودتان فکر می‌کنید درست است، پیش بگیرید و تا رسیدن به موفقیت در آن ثبات داشته باشید.

متولدین آذر

سرتان را بالا بگیرید و به اطراف نگاهی بیاندازید. اگر احساس می‌کنید که اطلاعات شما کافی است و تصمیم درست را گرفته اید، باز هم دست نگه دارید و بار دیگر شرایط را بسنجید. اگر فکر می‌کنید که یک راه شما را به موفقیت می‌رساند، اشتباه کرده اید. شما باید از ترکیب مسیر‌هایی که در مقابل تان قرار دارد، برای خود یک راه بسازید. ممکن است در اوایل مسیر موانع زیادی بر سر راهتان قرار گیرد، اما هر چه بیشتر پیش روید، لذتی که می‌برید، بیشتر خواهد شد.

متولدین دی

یکی از نزدیک‌ترین افراد زندگی تان در رابطه با شما ساز ناکوک می‌زند و همین موضوع ممکن است میان تان را شکراب کند. حال زمان آن است که به طور جدی بنشینید و با او گفتگو کنید. شما باید به رابطه خود ثبات و ساختاری محکم دهید و گرنه به زودی از هم می‌پاشد. اگر میان خوشگذرانی و مسائل مهم‌تر رابطه تعادلی برقرار کنید، دعوا‌ها و دلگیری‌های شما نیز کاهش خواهد یافت. مدت هاست منتظر پولی هستید، خبر خوب این است که به زودی آن را به دست می‌آورید.

متولدین بهمن

درست زمانی که فکر می‌کنید به تمام مسائل سرو سامان و به کارهایتان نظم داده اید، عشق از راه می‌رسد و کاسه کوزه شما را بهم می‌ریزد. این اتفاقا تمرکز شما را از بین می‌برد و تنها چیزی که بدان می‌اندیشید، عشق تان است. این شرایط هم می‌تواند خوب باشد و هم بد، ر واقع بستگی به خود شما دارد که آن را چگونه ببینید. فقط یادتان باشد که وجود هر دوی آن‌ها در زندگی تان ضروری است. کلید موفقیت شما این است که میان آن‌ها تعادل برقرار کنید.

متولدین اسفند

قلب تان به شدت می‌زند، اما نمی‌خواهید به روی خودتان بیارید، زیرا از عاشقی گریزانید. شاید این احساس شما به دلیل تجربه‌های تلخ گذشته است، اما به شما پیشنهاد می‌کنیم که گذشته‌ها را رها کرده و در زمان حال زندگی کنید. زندگی شما دچار یک روزمرگی کسل بار شده است، اما عشق می‌تواند آن را دگورگون کرده و هیجان را به زندگی تان راه دهد. پس بهتر است در مقابل آتشی که در قلب تان شعله ور شده، مقاومت نکنید. خبر‌های خوب در راه است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.