Saturday, 10 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ - 17 جماد أول 1444
شناسه خبر : 5395
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 مهر 1399 - 17:46 |

فال روزانه: ۳ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. هوش و ذکاوت سرشاری دارید و در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان آن فرا می‌رسد تا نهایت استفاده را از هوش خود ببرید و یک سروگردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. در ماه مهر که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فرصت‌های زیادی برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر روبرو خواهید شد، به فکر شکار این فرصت‌ها باشید و قدر لحظه‌های مهم زندگی را بدانید. آذر ماه امسال فرصتی فراهم می‌شود تا به همراه دوستان و آشنایان حسابی تفریح و خوشگذرانی کنید. بهمن امسال ایده‌ای بکر به ذهن شما می‌رسد و فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان عاشقی شما است. مرداد ماه سال آینده زمانی است که خودی نشان دهید و استعداد‌های خود را به اطرافیان ثابت نمایید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید قدر لحظه‌ها را بدانید و این سال به سالی سرشار از دستاورد‌های مهم تبدیل کنید.

متولدین فروردین

از هر انگشت شما هنری می‌بارد و انسان هنرمندی و خلاقی هستید، اما اطرافیان به استعداد شما پی‌نبرده‌اند و کسی قدر استعدادتان را نمی‌داند. این وضعیت ادامه پیدا نخواهد کرد و امروز فردی که دستی در دنیای هنر دارد با شما آشنا خواهد شد و شرایط را برای ابراز هنر و توانایی‌های شما ایجاد می‌کند. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید.

متولدین اردیبهشت

احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از دوستان نزدیک‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این سوء‌تفاهم به دلخوری و ناراحتی بکشد و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و سوء‌تفاهمی که ایجاد شده را از دل ایشان بیرون نمایید. با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آن‌ها دلجویی نمایید.

متولدین خرداد

روحیه لج‌باز و یک‌دنده‌ای که دارید را کنار بگذارید. بیشتر از چیزی که انتظار را دارید امروز پول به دست‌تان می‌رسد. صبر و بردباری بیشتری در کار‌ها پیشه کنید. عشقی سوزان و آتشین را امروز تجربه می‌کنید و این عشق به تنهایی و افسردگی شما خاتمه می‌دهد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. کار‌های زیادی روی سر شما آوار می‌شود و فرصت چندانی برای استراحت دست نمی‌دهد.

متولدین تیر

یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید. به دام عشق گرفتار شده‌اید و در عشق محبوبی می‌سوزید، به همین دلیل امروز می‌خواهید کار را یکسره کنید و عشق‌تان را به معشوق ابراز نمایید، اما روز خوبی را برای ابراز عشق انتخاب نکرده‌اید و اگر نمی‌خواهید معشوق دست رد به سینه شما بزند، ابراز عشق را به آینده موکول نمایید. رویکردی حرفه‌ای و جدی به انجام کار‌ها در پیش بگیرید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید. به مشکل حقوقی برخورد کرده‌اید و کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط به جای اینکه زانوی غم به بغل بگیرید، سری به وکیل حاذقی بزنید و خاطرجمع باشید که این وکیل بهترین راه را برای حل این مشکل حقوقی، پیش‌پای شما قرار خواهد داد.

متولدین مرداد

دخالت‌های بی‌جا در امور اطرافیان را کنار بگذارید و سرتان به کار خودتان باشد. بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه گذاری نکنید. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. امروز ناخواسته اشتباهی را مرتکب می‌شوید، مسئولیت این اشتباه را بر عهده بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید.

متولدین شهریور

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای شوم در کمین شما است. اجازه ندهید سهل انگاری اطرافیان شما را دچار دردسر کند. قرار است تغییراتی را در منزل یا محل‌کار انجام دهید، امروز زمان مساعدی برای این تغییر است و با انجام این تغییرات، روحیه‌تان را بهبود بخشید و حال‌و‌هوای تازه‌ای پیدا کنید. مزد زحمت‌های خود را در زندگی دریافت نکرده‌اید و حسابی افسرده‌شده‌اید. عشقی بی‌حد‌ومرز را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین مهر

احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید.

متولدین آبان

شور و نشاط زیادی دارید و به لطف این احساس، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش گرفته‌اید از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار شده و نیازمند رسیدگی شما است. کار‌های مهم را اولویت‌بندی کنید و کاری را به فردا موکول نکنید. تاکنون کسی قدردان زحمت‌های شما نبوده، اما امروز ورق بر می‌گردد و اطرافیان به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند.

متولدین آذر

انسان نامنظم و شلوغی هستید و ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. اعضای خانواده امروز ثابت می‌کنند که لحظه‌ای از پشتیبانی و حمایت شما غافل نمی‌شوند. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. روز خوبی را برای آغاز شراکت آغاز نکرده‌اید. کار‌های عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید.

متولدین دی

عادت ناپسندی دارید و امروز بهترین زمان برای ترک این عادت است. روزی سرشار از لحظه‌های خوش را آغاز کرده‌اید و معامله‌های پرسودی را در پیش دارید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا عشقی آتشین را تجربه نمایید، این فرصت را از دست ندهید و بگذارید جوانه عشق در دل شما شکوفه بزند. توانایی‌های خود را بسنجید و به فکر تقویت نقاط قوت خود باشید.

متولدین بهمن

احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد، اگر نمی‌خواهید این مشاجره بالا بگیرد و کار شما به جا‌های باریک بکشد، هر چه سریع‌تر این مشاجره را صلح و صفا دهید و نگذارید آبرو و احترام شما توسط این فرد ضایع شود. امروز اگر مواظب نباشید، پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را از دست می‌دهید. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آن‌ها نداشتید تجدید دیدار کنید. احتمال دارد که حرفی بزنید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از این حرف دلخور شود. به جلسه‌کاری یا مراسم مهمی دعوت هستید، در این مراسم نکته‌های بسیار جالبی برای افزایش مهارت‌های شما مطرح می‌شود، این نکته‌ها را در گوشه‌ای یادداشت کنید و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر از نکته‌هایی که امروز فرا گرفته‌اید کمک بگیرید.

متولدین اسفند

خبر فرخنده‌ای در راه است. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. روز خوبی را برای انجام کار‌های مذهبی یا خیرخواهانه در پیش دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام این کارها، شرایط آرامش خود را فراهم کنید. رازی نهفته در سینه دارید و نمی‌خواهید این راز برملا شود، اما احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به این راز مگو پی‌ببرد، در نتیجه از آنجایی که بعضی از راز‌ها بهتر است برای همیشه سر به مهر باقی بماند، روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید و تمهیداتی به کار ببندید تا این راز برای همیشه در سینه شما پنهان شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.