Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4393
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 مرداد 1399 - 12:40 |

فال روزانه: ۳ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اتفاق‌های فرخنده‌ای در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، انتظار شما را می‌کشد، اما بهتر است خوشی‌های امسال را بیش‌ از حد بزرگ جلوه ندهید و سرتان به کار خودتان باشد. مهر ماه امسال فرصتی پیدا می‌کنید تا با دوستان و اعضای خانواده حسابی خوش‌ بگذرانید. در ماه بهمن با مشکلاتی روبرو می‌شوید، اما اجازه ندهید این مشکلات شما را از هدف‌های‌تان دور کند. اردیبهشت سال آینده زمانی است که مزد زحمت‌های‌تان را خواهید گرفت. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با دوستان و آشنایان رفاقت بیشتری برقرار کنید و این سال را به خوشی و شادکامی به پایان برسانید.

متولدین فروردین

روحیه‌تان را از دست داده‌اید و مانند گذشته انرژی و نشاط ندارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که خستگی بیش‌ازحد کار شما را به اینجا کشانده است و برای بهبود این روحیه، امروز قدری به خودتان استراحت دهید و خستگی و کسالت را از تن خود دور نمایید. امروز احتمال زیاد وجود دارد که وسوسه شوید و حسابی ولخرجی کنید. اهمیت بیشتری به تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدهید. حوصله اطرافیان را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید.

متولدین اردیبهشت

به مهمانی دعوت هستید و در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. هدیه غیرمنتظره‌ای را از یکی از دوستان یا آشنایان دریافت خواهید کرد. مشکلی کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد و امروز این مشکل زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند، اجازه ندهید این مشکل فاصله‌ای عمیق میان شما بیاندازد و در اولین فرصت چاره‌ای برای حل مشکل بردارید. زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.

متولدین خرداد

با عادت‌های مضر و خطرناک، سلامت خود را به خطر نیاندازید. میان شما و یکی از اعضای خانواده امروز مشاجره‌ای در می‌گیرد. به لحاظ روحی پشتیبان همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت و توانایی‌های خود بردارید. مسافرتی را در پیش‌رو دارید و در این مسافرت تجربه‌های زیادی بدست می‌آورید و دید بهتری نسبت به زندگی پیدا خواهید کرد. اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کشی می‌شناسند که لحظه‌ای از کار و تلاش برای خانواده دست بر نمی‌دارد، این روحیه از دید همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان نخواهد ماند و امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند.

متولدین تیر

امروز یک لحظه از هم فکر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نخواهید شد. مشکلی که در محل‌کار با آن روبرو هستید را با کمک همکاران پشت‌سر بگذارید. علاقه‌ زیادی به پیشرفت و موفقیت دارید، اما ضعف‌ها و برتری‌های خود را نمی‌شناسید و این وضعیت جلوی موفقیت‌های آینده شما را گرفته است، امروز مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و در حین حل این مشکل، با نقاط ضعف و قوت خود بیشتر آشنا می‌شوید. این تجربه‌ها را به کوله‌بار تجربه‌های‌تان اضافه کنید و شناخت بیشتری نسبت به ضعف‌ها و برتری‌های خود بدست بیاورید. اختلاف‌نظر جزئی میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد، اما جای نگرانی وجود ندارد و این اختلاف‌نظر ختم به خیر می‌شود.

متولدین مرداد

از همیشه سرحال‌تر هستید و انرژی و نشاط زیادی دارید، از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و کارهای امروز را سریع‌تر از همیشه انجام دهید و فرصت فراغتی برای خودتان پیدا کنید. با خرید کالاهای بی‌ارزش و پیش‌پاافتاده، موقعیت مالی‌تان را به خطر نیاندازید. در رفتار خود با اعضای خانواده تجدید نظر کنید و از در محبت و مهربانی با اهل منزل وارد شوید.

متولدین شهریور

حادثه‌ای در کمین شما است و بهتر است امروز حسابی حواس‌تان را جمع کنید. به پند و اندرز بزرگ‌ترهای فامیل گوش فرا دهید. افکار منفی زیادی دارید و فکر کردن به این افکار ذهن‌ شما را بیش‌از‌حد مشغول نگهش داشته و تمرکز لازم را در انجام کارها ندارید، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت افکار منفی را کنار بگذارید و به چیزهای خوب و مثبت فکر کنید و انرژی بگیرید. نگرانی‌ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید. روز بسیار خوشایندی برای عاشقی آغاز کرده‌اید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و صفا را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین مهر

از نبود اعتمادبه‌نفس در زندگی رنج می‌برید و فرصت‌ها را یکی‌ پس از دیگری از دست می‌دهید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز فکری به حال افزایش اعتماد‌به‌نفس خود بردارید و قدر موقعیت‌های زندگی را بیشتر بدانید. به فکر ایجاد درک متقابل بیشتری میان خود و همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. به لحاظ مالی سودی در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. استعداد‌ و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. دوستی که مدتی است از وی خبر ندارید، امروز سرزده به دیدن شما می‌آید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را مهمان عشقی ناب و فراموش‌نشدنی خواهد کرد.

متولدین آبان

اهل ورزش و تفریح هستید و امروز فرصت لازم برای کارهای موردعلاقه‌تان را پیدا می‌کنید. پولی که در گذشته اندوخته بودید، امروز به کمک‌تان می‌آید. ایده‌های ناب و باارزشی که در ذهن دارید را اجرا کنید. کارها را زودتر از همیشه به پایان برسانید و فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید.

متولدین آذر

مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به لحاظ مالی افزایش درآمدی را تجربه می‌کنید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان‌تان بیرون آید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان را دلخور کند. کارهای مهم را سرسری نگیرید و جدی‌تر به کار و زندگی نگاه کنید. توانایی چشمگیری در متقاعد کردن اطرافیان دارید، امروز از این روحیه به نفع خود بهره بگیرید.

متولدین دی

فرصت‌های زیادی برای افزایش درآمد پیش‌روی شما قرار دارد. انسان سخاوتمندی هستید، اما مواظب باشید که این روحیه زمینه سوءاستفاده اطرافیان را فراهم نکند. از شرایط کاری که به آن مشغول هستید، رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می‌گردید، امروز بهترین فرصت است تا سراغ کار جدیدی را بگیرید و مطمئن باشید فرصت‌‌ مناسبی برای شغل و حرفه‌ای تازه و جدید پیدا خواهید کرد. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با تقدیم‌ هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که از جان‌و‌دل دوست‌تان دارد.

متولدین بهمن

با چندین فرصت جدید برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، شرایط این فرصت‌ها را دوباره بررسی نمایید. فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. کارها را جدی بگیرید و اجازه ندهید کسی اشتباه‌های شما را گوشزد کند. حریف کارها نیستید و امروز هزارویک‌ کار عقب‌افتاده دارید، به همین دلیل انتظار دارید که اطرافیان برای کمک به شما آستین بالا بزنند، اما اطرافیان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید درگیر کارهای خودشان هستند و فرصتی برای کمک به شما ندارند، در نتیجه آستین بالا بزنید و کارها را به‌تنهایی انجام دهید و در برابر حجم زیاد کارها خم به ابروی خود نیاورید.

متولدین اسفند

شخصیت جذابی دارید و اطرافیان شما را به عنوان فرد محبوب و مردم‌داری می‌شناسند، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و اطرافیان برای حل مشکلاتی که با آنها دست‌به‌گریبان هستید، دست یاری به سمت شما دراز می‌کنند. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه ‌جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. کار ناتمامی که مدتی است انجام آن به تعویق افتاده را امروز به پایان برسانید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.