Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 2546
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 فروردین 1399 - 10:26 |

فال روزانه: ۳ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۳ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود فرصت‌های زیادی برای افزایش‌ مهارت‌های فردی پیدا می‌کنید. در این سال جدی‌تر از همیشه کار کنید و از هر فرصتی برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. در ماه‌های تیر و مرداد امسال شرایطی پیدا می‌کنید تا کار مهمی که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید. مهر ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه عشقی گرم و‌ آتشین را تجربه خواهید کرد. آذر ماه امسال زمان تفریح و شادی شما است و در این ماه تا می‌توانید خوش بگذرانید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، رویکردی جدی به زندگی داشته باشید و فرصت‌ها را به موقعیت‌هایی برای پیشرفت تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

تصمیم اشتباهی در گذشته گرفته‌اید و امروز با عواقب این تصمیم روبرو خواهید شد. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. مشاجره‌ای که میان اعضای منزل صورت گرفته را ختم به خیر کنید. بیش‌ازحد به دست‌وپای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نپیچید و اجازه دهید مدتی تنها باشد. یکی از دوستان قدیمی امروز به شما سر می‌زند و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا مدتی را در تنهایی سر کنید و آرامش پیدا کنید.

متولدین اردیبهشت

نیازی نیست نگران سلامتی‌تان باشید و امروز از هر روز دیگری سرحال‌تر خواهید بود. نصیحت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را آویزه گوش نمایید. فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. امروز شرایطی پیش‌ می‌آید تا جوانمردی‌تان را ثابت کنید و یکی از اطرافیان را ببخشید. تمرکز بیشتری به کارهای مهم اختصاص دهید. فرصتی پیدا می‌کنید تا کدورت‌های قدیمی را کنار بگذارید و روز عاشقانه‌ای را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به پایان برسانید.

متولدین خرداد

کینه‌توزی را کنار بگذارید و قلب‌تان را پذیرای عشق و محبت کنید. روز خوبی را در پیش دارید و به رغم‌اینکه انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان می‌رسد. تفریح و سرگرمی بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و موفقیت باشید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آنها را فراهم کرده‌است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش گذشته را در ذهن شما زنده خواهد کرد. شرایطی برای دیدار با دوستان قدیمی دست می‌دهد. اجازه ندهید بی‌حوصلگی روز شما را خراب کند و روز را با نشاط به پایان برسانید.

متولدین تیر

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. یکی از اعضای منزل امروز بیمار می‌شود و به پرستاری شما نیاز دارد. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید. اجازه ندهید اختلاف‌نظر میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بالا بگیرد. اگر می‌خواهید کامروا باشید، سحرخیزی پیشه کنید.

متولدین مرداد

بیماری مزمنی که دارید امروز رو به بهبودی خواهد گذاشت. یکی از اعضای منزل نیازمند کمک مالی شما است. اهل منزل امروز شما را دلخور و ناراحت خواهند کرد. اجازه ندهید که همسر یا عقش‌زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی‌کنید. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. با انجام کارهای موردعلاقه‌تان، از شر نگرانی و اضطراب خلاص شوید.

متولدین شهریور

زندگی را سخت‌ نگیرید و کاری انجام دهید که آرامش‌خاطر شما را به دنبال داشته باشد. کارهای مالی را با دقت بیشتری انجام دهید و امروز بیشتر از همیشه مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید. برای حل مشکلات از کمک دوستان و آشنایان غافل نشوید. امروز احتمال عاشق‌شدن شما بسیار است، اما با عشق ماندگاری طرف نخواهید بود. دور شایعه پراکنی و سخن‌های بی‌اساس را خط بکشید. فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به بزرگ‌ترهای فامیل بزنید.

متولدین مهر

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مشکلات خم شود و با انجام کارهای موردعلاقه‌تان، آرامش لازم برای مواجهه با مشکلات را بدست آورید. نگرانی‌های‌ مالی‌تان به پایان می‌رسد و امروز پولی به دست‌ شما خواهد رسید. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌کنید و مجبور می‌شوید تا پاسی از شب کار کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری را برای رضایت و خوشنودی شما انجام می‌دهد. لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه خواهید کرد.

متولدین آبان

احساس اعتماد‌به‌نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مشکلات را کوچک‌ و ناچیز خواهید دید. به تنهایی از حل مشکلات مالی بر نمی‌آیید و بهتر است از اعضای فامیل کمک بگیرید. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. انتظارات خود را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان کمتر کنید. کارهای روزانه امروز آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود. فرصتی برای عشق و عاشقی پیدا می‌کنید. به فردی که از شما درخواست کمک دارد، پاسخ مثبت بدهید.

متولدین آذر

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی‌تان باشید. کارهای خلاف را کنار بگذارید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. عازم سفری هستید، اما بهتر است که عطای سفر را به لقایش ببخشید چرا که در این سفر به شما خوش نمی‌گذرد. امروز فرصتی برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد.

متولدین دی

ترس‌های بی‌جا را کنار بگذارید و جویای موفقیت و پیشرفت باشید. امروز از هرگونه شراکت تجاری یا فعالیت مالی دوری کنید. خبر فرخنده‌ای از جانب یکی از دوستان به دست شما خواهد رسید. زندگی را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان سخت نگیرید. قبل از اینکه مشکلی که به آن برخورد کرده‌اید دردسرهای زیادی برای شما درست کند، این مشکل را امروز حل کنید. ممکن است بین شما و فردی مشاجره‌ای ایجاد شود. در اولین فرصت سری به پدر و مادر یا بزرگان فامیل بزنید.

متولدین بهمن

سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از دوستان ایجاد خواهد شد. قرار است فرصتی را در کنار دوستان قدیمی باشید، اما احتمال ولخرجی‌ شما در این دورهمی وجود دارد. اطلاعات شخصی خود را با هر کس و ناکسی درمیان نگذارید. صداقت در رفتار و گفتار را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درپیش بگیرید. فرصتی را پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید.

متولدین اسفند

زود از کوره در می‌روید و سریع عصبانی می‌شوید. قبل از اینکه عدم پرداخت بدهی‌های عقب‌مانده، کار دست‌تان دهد، فکری به حال این بدهی‌ها بردارید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. قدردان زحمت‌‌‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. خریدی دلچسب و خوشایند را تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به دنبال فرصتی برای صحبت با شما است. روز خسته‌کننده‌ای را در پیش‌رو دارید.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.