Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4912
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 شهریور 1399 - 13:54 |

فال روزانه: ۳ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن است که دیدگاه خود را به زندگی تغییر دهید و راه‌های نرفته‌ را تجربه کنید. در انتهای شهریور ماه امسال احساس بهتری به زندگی پیدا می‌کنید، این احساس را به فال نیک بگیرید. احتمال ایجاد مشاجره‌ یا اختلاف نظر میان شما و دوستان و اطرافیان در ماه آبان امسال وجود دارد. بهمن ماهی که از راه می‌رسد، حساس‌ترین ماه سال تولد شما است و مواظب باشید که در این ماه به دام وسوسه نیافتید. اردیبهشت سال آینده ماه شادی و نشاط شما است و در این ماه لحظه‌های خوشی را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با انجام کارهای جدید و نوآورانه به سالی متفاوت درمیان سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. یکی از دوستان که علاقه زیادی به شما دارد امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد تا با تقدیم این هدیه، دوستی خود را به شما ثابت کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت به فکر جبران این محبت باشید. با مشکلی روبرو خواهید شد و به‌تنهایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، اجازه ندهید این مشکل شما را از پا در بیاورد و برای حل آن از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید.

متولدین اردیبهشت

اطرافیان را با اعمال‌نظرهای خود به تنگ‌آورده‌اید و اصرار زیادی دارید که اطرافیان بر طبق نظرهای شما زندگی کنند، این رویکرد نه تنها شما را به انسان مستبدی تبدیل می‌کند، بلکه زمینه تنهایی و انزوای شما را فراهم خواهد کرد، در نتیجه اعمال‌نظرهای بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه دهید تا طبق میل خودشان زندگی کنند. با خرید کالاهای بی‌ارزش و پیش‌پاافتاده، موقعیت مالی‌تان را به خطر نیاندازید. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید.

متولدین خرداد

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می‌کنید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک‌ترها باشید. احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناپسندی، زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که می‌کشید از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. با فرد مهمی ملاقات می‌کنید و در این دیدار، مواظب رفتار و گفتارتان باشید. سوء‌تفاهمی پیش‌پاافتاده امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

متولدین تیر

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. امروز زمان مناسبی است تا پرده از عشق خود به معشوق بردارید و راز دل‌تان را عیان نمایید. قولی ندهید که از انجام آن ناتوان باشید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا کار جدید و خلاقانه‌ای را انجام دهید.

متولدین مرداد

سفری مهیا خواهد شد و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. انسان رازنگه‌داری نیستید و اسرار کاری و حرفه‌ای خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه به فردی غیرقابل‌اطمینان در میان دوستان و آشنایان تبدیل شده‌اید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که رازهای کاری و تجاری خود را با کسی در میان نگذارید و بیشتر از همیشه راز‌نگه‌دار باشید. تعهدی که به اعضای خانواده دارید را فراموش نکنید و به اهل منزل اهمیت بدهید. به خاطر داشته باشید کم‌توجهی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان زمینه دوری میان شما را فراهم می‌کند.

متولدین شهریور

اجازه ندهید اطرافیان اختیار حساب‌و‌کتاب‌های‌تان را در دست بگیرند. پای صحبت افرادی بنشینید که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند و از تجربه‌های این افراد نهایت استفاده را ببرید. امروز فرصت فراغتی دست می‌دهد تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای منزل سپری نمایید، این فرصت را مغتنم بدانید و به اعضای خانواده ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می‌‌برید. احساس می‌‌کنید فردی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نظر بدی دارد، اما این احساس نادرست است و متوجه خواهید شد که این فرد به غیر از نیت خیر، به دنبال چیز دیگری نیست.

متولدین مهر

تسلط بیشتری بر رفتار خود داشته باشید و احساساتی نشوید. امروز خرج سنگینی روی دست‌تان قرار می‌گیرد. بیش‌از‌حد وقت خود را به کار اختصاص می‌دهید و این شرایط زمینه ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان‌تان بیرون آید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان را دلخور کند. روز خوبی برای تجارت در پیش ‌رو دارید و در انجام معاملات و قراردادهای مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد.

متولدین آبان

از توانایی خود برای جلب‌نظر اطرافیان نهایت استفاده را ببرید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. رهسپار مسافرت هستید و بار سفر بسته‌اید، در این مسافرت احتمال گم شدن لوازم شما وجود دارد، در نتیجه تا می‌توانید مواظب لوازم سفر باشید و اجازه ندهید سهل‌انگاری و حواس‌پرتی این مسافرت را به کام شما تلخ کند. همسر یا عشق زندگی‌تان روزی سرشار از عشق و محبت را برای شما رقم خواهد زد.

متولدین آذر

روز خوبی را برای کسب درآمد آغاز کرده‌اید و پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و وضعیت مالی خودتان را تقویت کنید. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. به خاطر داشته باشید که با یک دست نمی‌توانید چندین هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از دوستان کمک بگیرید. روز خوبی را برای عاشقی انتخاب نکرده‌اید و بهتر است که عشق و عاشقی را به آینده موکول کنید. انسان مبارزی هستید و روحیه‌ای رقابت‌طلبانه دارید، امروز از این روحیه به نفع خود استفاده نمایید. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید.

متولدین دی

سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. برای رسیدن به ثبات مالی، از امروز ولخرجی را کنار بگذارید. امروز یکی از دوستان‌ شما که علاقه زیادی به ایشان دارید گرفتار مشکلی می‌شود و به کمک‌تان نیاز دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در لحظه‌های سخت و دشوار هرگز وی را تنها نخواهید گذاشت. رقابتی تنگاتنگ را در تجارت و حرفه‌ خود تجربه خواهید کرد. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید.

متولدین بهمن

قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این رفتار باعث شده تا اعضای خانواده احساس کنند آن‌گونه که باید و شاید آنها را دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت با رفتار و گفتار خود به اهل منزل ثابت کنید که دوستان‌شان دارید و اهمیت زیادی برای آنها قائل هستید. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین اسفند

غمگین و ناراحت هستید و حوصله کار کردن ندارید، اما نگذارید روزتان با کسالت و خستگی به پایان برسد و با انجام کارهایی که به آنها علاقه دارید، انرژی لازم را برای ادامه روز پیدا کنید و غم و غصه را کنار بگذارید. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرزهای ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نادیده نگیرید. به مشکلی برخورد خواهید کرد، به تنهایی برای حل این مشکل اقدام نکنید و از افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند کمک بگیرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.