Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3394
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 خرداد 1399 - 13:00 |

فال روزانه: ۳ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۳ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال با افراد تازه‌ای آشنا خواهید شد که می‌توانند تأثیرات بسیاری روی زندگی شما داشته باشند. آن‌ها با وجود این که چیز‌های زیادی می‌توانند به زندگیتان اضافه کنند وقت زیادی از شما خواهند گرفت، در روابطتان اعتدال را رعایت کنید. در روز تولدتان هر کاری که دلتان می‌خواهد بکنید و بگذارید احساسات سرکوب شده تان رها شوند. مطمئن باشید از این که این کار را کرده اید خوشحال و راضی خواهید بود. بگذارید دنیا در روز تولدتان به این که شما چه کسی هستید پی ببرد، البته مواظب این هم باشید که اگر هنوز پرواز را خوب یاد نگرفته اید بیش از اندازه بالا نپرید. در زمینه روابط عاطفی باید بگوییم که امسال فرصت این را خواهید داشت که رابطه رو به شکستی که دارید را رو به بهبود پیش ببرید و پیش از فرا رسیدن تابستان با حرف زدن با یکدیگر و یا حتی دریافت مشاوره حرفه‌ای مشکلاتتان را حل کنید.

متولدین فروردین

شاید فکر کنید که ریسک کردن و گفتن آنچه در ذهنتان می‌گذرد بتواند به روابط اجتماعیتان کمک کند. ولی حقیقت این است که اگر جلوی زبانتان را بگیرید و روی حرف‌هایی که می‌زنید کنترل داشته باشید و قبل از حرف زدن فکر کنید به حفظ روابط خود در دراز مدت کمک بیشتری خواهید کرد. اگر در مسیر درست قرار داشته باشید آهسته و پیوسته پیش رفتن خیلی بهتر از دویدن می‌تواند به شما و پیشرفتتان کمک کند. پس سر حوصله قدم هایتان را بردارید و برای این که زودتر به مقصد مورد نظرتان برسید جزئیات کار‌هایی که باید انجام دهید را نادیده نگیرید. مشکلاتی که در سر راهتان هستند خیلی راحت‌تر از آنچه انتظارش را دارید حل خواهند شد.

متولدین اردیبهشت

شما امروز لبخند بزرگی به لب دارید و این باعث شده دیگران با این نگرش همراه با خونسردی و مهربانی شما متعجب شده و فراموش کنند که در واقع تا چه حد جدی و گاهی سخت گیر هستید. با این حال در پشت چهره خندانتان شما همچنان حواستان جمع است و با احتیاط و دیدی منتقدانه سعی در درست کردن خرده کاری‌های باقی مانده دارید. شما همیشه سعی دارید تصمیمات خود را بر اساس واقعیت‌ها و عقل و منطقتان بگیرید، ولی امروز ته دلتان احساس می‌کنید قلبتان بهتر می‌تواند راه صحیح برای رسیدن به آینده‌ای که آرزویش را دارید به شما نشان دهید. در مورد این موضوع با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید، حتی گفتن این حرف‌ها ذهنتان را برای تصمیم گیری بازتر خواهد کرد.

متولدین خرداد

امروز ممکن است با مخالفت دیگران مواجه شوید، دلیل آن هم این است که سعی دارید دیگران را به سوی مسیری ناشناخته پیش ببرید و یا راضی به انجام کار‌هایی بکنید که تا به حال نکرده اند. دیگران تمایل چندانی به دنبال کردن شما به صورت کورکورانه بی حساب و کتاب ندارند. سر حوصله تمام اطلاعاتی که در دست دارید را با آن‌ها در میان بگذارید، مخفی کردن دانسته هایتان بی فایده است. اگر آن‌ها دقیقا بدانند چه برنامه‌ای دارید با رضایت با شما و نقشه هایتان همراه خواهند شد. احساس می‌کنید امروز نباید احساسات خود را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید، ولی حتی اگر بتوانید چیزی را از طرف مقابلتان مخفی کنید نمی‌توانید خودتان را گول بزنید.

متولدین تیر

امروز تلاش هایتان برای داشتن یک نقشه دقیق که قدم به قدم مسیرتان را به سوی موفقیت مشخص کند با مشکلاتی همراه خواهند بود. همکارانتان به خاطر رفتار عقلانی و منطقیتان به شما اعتماد دارند، ولی متاسفانه شما امروز خیلی اعتماد به نفس ندارید. با این حال خیلی زود خواهید توانست به خودتان مسلط شده و تمام جزئیات نقشه تان را برنامه ریزی کنید. همکاری با سایر افراد گروه رسیدن شما به موفقیت را تضمین خواهد کرد. خبر خوبی برایتان داریم و آن هم این است که پول زیادی در انتظارتان است! این پول می‌تواند یک هدیه و یا طلبی باشد که مدت هاست از کسی دارید و امیدی نداشته اید که به این زودی به شما بازگردانده شود.

متولدین مرداد

با وجود این که سعی دارید رفتار خودتان را کنترل کنید به شدت دلتان می‌خواهد چیزی را که دارد آزارتان می‌دهد با صراحت تمام به زبان بیاورید. خوشبختانه می‌توانید این انرژی منفی را با تمرکز بر باور‌های معنویتان کنترل کرده و قربانی احساسات خود نشوید. شما همیشه با شور و هیجان بسیاری به زندگی نگاه می‌کنید، ولی امروز هر اتفاقی که می‌افتد بیشتر به تسلیم شدن فکر می‌کنید و دلایل بیشتری برای این کار پیدا می‌کنید. با وجود این که مثبت نگری بیش از حد می‌تواند شما را گمراه کند، ولی تسلیم توهمات منفی شدن هم به کارتان نمی‌آید. نگرشتان را درست کرده و بی آن که حتی به تسلیم شدن فکر کنید واقعیت را ببینید و با انرژی پیش بروید.

متولدین شهریور

با وجود این که تعهدات بسیاری که دارید شما را خسته کرده اند، ممکن است وسوسه شوید مسئولیت‌های بیشتری را هم بپذیرید. بهتر است پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید و بی آن که نگران کمبود وقت باشید تمرکز خودتان را روی وظایف فعلیتان بگذارید. اگر تمام تلاشتان را بکنید حتی اگر نتایجی که به دست می‌آورید با استانداردهایتان مطابقت نداشته باشند هم، نه خودتان و نه هیچ کس دیگری می‌تواند شما را سرزنش کند. مشکلی که در حال حاضر برایتان پیش آمده است به آن بزرگی که خودتان فکر می‌کنید نیست، کمی به ذهنتان استراحت بدهید تا نگرانیتان کاهش پیدا کند و بتوانید نگرش درستی نسبت به این مسئله داشته باشید.

متولدین مهر

امروز با امید‌های غیرواقع گرایانه‌ای در رابطه با رسیدن به اهدافتان از خواب بیدار خواهید شد، ولی بهتر است در نظر داشته باشید که انتظاراتتان بیش از اندازه مثبت انگارانه هستند و و سعی کنید نگرشتان را تغییر دهید. ممکن است یک نفر بخواهد جلوی پیشرفت شما به سوی جلو را بگیرد و شما باید در مقابل او تا جایی که می‌توانید ایستادگی کنید. خوشبختانه بخت با شما یار است و می‌توانید در مقابل این مخالفت‌ها و موانع با موفقیت بایستید، به شرط آن که در حرف هایتان زیاده گویی و اغراق نکنید. بهترین کار ممکن این است که بی آن که از یک فرد مخالف برای خودتان دشمن بسازید از دیدگاه و نظرات خودتان دفاع کنید.

متولدین آبان

انگار هر کسی در مورد این که بهترین راه برای رسیدن به آینده‌ای بهتر برای شما چه می‌تواند باشد نظری متفاوت دارد و هیچ کس هم علاقه‌ای به این که شما چه فکر می‌کنید ندارد. شاید قانع کردن دیگران به پذیرفتن حرف‌ها و ایده هایتان کار ساده‌ای نباشد، ولی نظر خود شما در اولویت قرار دارد و خودتان باید عواقب نقشه‌ها و اهدافتان را در نظر گرفته و بهترین راه را برای خود انتخاب کنید. امروز دلتان می‌خواهد وقتتان را با دوستان و عزیزانتان بگذرانید، اگر توانستید بعداز ظهر دور هم جمع شوید و یا حتی بهتر از آن، از هوای زیبای بهاری استفاده کرده و به گردش در طبیعت بروید. تا می‌توانید بازی کنید و بخندید و از روزتان لذت ببرید.

متولدین آذر

امروز آمادگی شما برای تطبیق دادن خودتان با شرایط متغیر برایتان مزیت بزرگی خواهد بود و انعطاف پذیریتان به هیچ عنوان نمی‌تواند برایتان نقطه ضعفی محسوب شود. اجازه ندهید غرورتان شما را وسوسه کند دیگران را وادار به پذیرش حرف هایتان کنید یا به زور بخواهید همان کاری را بکنید که خودتان دوست دارید، به دیگران همان آزادی عملی را بدهید که انتظار دارید خودتان داشته باشید. امروز اگر در مسیرتان به دیواری بر بخورید شاید اولین کاری که به ذهنتان برسد این باشد که آنقدر به این دیوار بکوبید تا فرو بریزد، ولی شاید اگر خوب فکر کنید ببینید آنچه خودتان را با آن درگیر کرده اید آنقدر اهمیت نداشته باشد که بخواهید تا این حد خودتان را اذیت کنید.

متولدین دی

غلبه کردن به ترس‌هایی که به دوران کودکیتان بازمی گردند کار دشواری است، ولی واقعیت این است که فرصتی ویژه برای شما به وجود آمده تا یاد بگیرید چطور به خودتان و توانایی هایتان اعتماد کنید. با وجود آن که متوجه این مسئله هستید که برای رسیدن به رشد راه‌های زیادی وجود دارند، اگر آزادی کافی برای انتخاب راه مورد نظرتان را نداشته باشید احساس بدی به شما دست خواهد داد. بهتر است فعلا ذهنتان را از مسائل حرفه‌ای خالی کنید و به مسائل شخصی و خانوادگیتان بپردازید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پراختن به مسائل مادی نیست، از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید.

متولدین بهمن

احساس می‌کنید که انگار یک نفر دست هایتان را بسته است و به شما اجازه نمی‌دهد به کار‌های کوچکی که برای انجام دادن دارید رسیدگی کنید. گاهی به راحتی حواستان پرت می‌شود، ولی الان اصلا دلتان نمی‌خواهد که تسلیم شوید، زیرا معتقد هستید که پافشاری و پشتکار شما برایتان نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت. مواظب باشید دیگران را به خاطر موانع ظاهری که در مسیرتان قرار گرفته اند را مقصر ندانید. امروز ایده‌های عجیب و غریبی ممکن است به سرتان بزند، قبل از آن که خودتان را با آن‌ها درگیر کنید به نظرات اطرافیان و نزدیکانتان در مورد آن‌ها گوش بدهید، شاید در ابتدا افکار آن‌ها به نظرتان بی ربط بیایند، ولی با دقت به همه حرف هایشان گوش کنید.

متولدین اسفند

روح سخاوتمند و بزرگ شما امروز شاید دچار بی تفاوتی شده باشد و به این فکر کنید که خوب بودن و مهربان بودن اصلا ارزش این همه سختی را دارد؟! با وجود این که ممکن است دیگران زیاد قدر همکاری‌ها و کمک هایتان را ندانند، ولی شما همیشه سعی کنید بی آن که اجازه دهید از شما سوء استفاده شود، از در عشق و دوست داشتن وارد شوید. به جای این که هر شک و تردیدی که به سرتان می‌زند را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید سعی کنید با نگرش مثبت جلو بروید. حالا که فرصت خوبی برایتان فراهم شده است تا توانایی هایتان را به همه نشان دهید بدون معطلی نهایت استفاده را از آن ببرید و همچون ستاره‌ای بدرخشید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.