Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3829
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 تیر 1399 - 16:35 |

فال روزانه: ۳ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۳ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین الان با خودتان قرار بگذارید که در پایان هر ماه به خودتان و کار‌هایی که کرده اید فکر کنید. به این طریق خواهید توانست روند پیشرفت خود را ببینید و اگر چیزی نیاز به تغییر داشته باشد متوجه آن شوید. شاید در آغاز تولدتان سرعت پیشرفت کار‌ها آنقدری که انتظارش را داشته اید نباشد، ولی اجازه ندهید که این شرایط شما را ناراحت کند، زیرا نتیجه‌ای که به دست می‌آورید ارزش کمی انتظار کشیدن را دارد. کافی است کمی صبر کنید تا فرصت‌های کاری فوق العاده‌ای برایتان پیش بیایند که سرتان را آنقدر شلوغ خواهند کرد که حتی وقت چندانی برای فعالیت‌های اجتماعی نخواهید داشت. هر کاری که اکنون آغاز کنید تا اوایل زمستان شروع به نتیجه دهی خواهد کرد، پس دست به کار شوید. این شروع تازه می‌تواند شامل مسائل عاطفی هم بشود و ممکن است رابطه‌ای را آغاز کنید که تا اوایل زمستان به جا‌های خوب و آینده داری برسد!

متولدین فروردین

امروز اگر در بیان افکار و ایده هایتان بیش از اندازه هیجان زده شوید و بدون فکر کردن حرف بزنید ممکن است در نشان دادن نگرش خود به دیگران دچار اشتباه شوید. خوشبختانه اگر قبل از دهان باز کردن کمی حرفتان را در دهانتان چرخانده و به آن فکر کنید خواهید توانست به افکارتان سر و سامانی داده و آن‌ها را به طور موثری با دیگران در میان بگذارید. بر خلاف آنچه خودتان گمان می‌کنید داشتن یک برنامه روزانه مشخص نه تنها شما را محدود نخواهد کرد، بلکه به شما این مجال را خواهد داد که وقت کافی برای پرداختن به اید‌های خلاقانه تان را داشته باشید. اگر درست رفتار کنید و مواظب حرف هایتان باشید امروز با عشقتان به هیچ مشکلی برنخواهید خورد.

متولدین اردیبهشت

اگر این اواخر به کسی قول داده اید که به او کمک کنید تا به اهداف و رویاهایش برسد امروز وقت آن رسیده که با وجود برنامه فشرده‌ای که دارید به قولی که به او داده اید عمل کنید. متاسفانه اوضاع در محل کارتان عوض شده است و مجبور هستید بیش از آنچه فکر می‌کرده اید تلاش کنید. شما معمولا آدم پیچیده‌ای نیستید و خیلی مستقیم می‌گویید چه کاری می‌خواهید انجام بدهید و بعد هم بر اساس همان گفته هایتان پیش می‌روید، ولی امروز مسیرتان به آن سرراستی که انتظارش را دارید نخواهد بود. با این حال حتی اگر انجام آنچه می‌خواهید طول بکشد هم نباید تسلیم شوید. پشتکار شکست ناپذیر شما رمز موفقیتتان خواهد بود.

متولدین خرداد

امروز افکارتان خیلی آشفته هستند و همکارانتان فکر می‌کنند که نمی‌دانید چکار دارید می‌کنید، ولی آن‌ها کاملا در اشتباه هستند. شما دقیقا می‌دانید که دارید به کجا می‌روید، فقط نمی‌دانید که چگونه باید به آنجا برسید. خوشبختانه شما می‌توانید مسیرتان را به خوبی پیدا کنید و تنها کافی است پای در راه بگذارید. مواظب باشید تنها کسانی را با خودتان همراه کنید که می‌خواهند با شما همسفر شوند؛ اگر کسی مسیری متفاوت از شما دارد تنها دست و پایتان را در طول راه خواهد گرفت. با این همه از نظر مسائل عاطفی امروز روز خیلی خوبی برای شما خواهد بود و شک و تردید‌هایی که این اواخر آزارتان داده اند بالاخره برطرف خواهند شد.

متولدین تیر

امروز تفکر و ادراک شما بسیار قوی است، ولی تمایلی به بیان نظرات خود نشان نمی‌دهید و با سکوتی سنگین سعی در مخفی کردن اسرار خود دارید. شاید دیگران بخواهند شما را وادار به گفتن حرف‌هایی کنند که در سر دارید، ولی شما با آن‌ها به شدت مقابله خواهید کرد. با این حال مقاومت شما کم کم از بین خواهد رفت و حاضر خواهید شد با خیال راحت در فعالیت‌های گروهی شرکت کنید. امروز روزی فوق العاده برای نظم و ترتیب بخشیدن به کار‌ها است، سعی کنید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. در رابطه با مسائل عاطفی نباید خیلی احساساتی عمل کنید. امتحان کردن کسی که دوست دارید ایده خیلی خوبی به نظر نمی‌رسد، شما که به دنبال دردسر نمی‌گردید؟

متولدین مرداد

درست زمانی که فکر م یکنید تمام مشکلات موجود در محل کارتان را حل کرده اید مشکل دیگری قد علم می‌کند و هرچقدر سعی می‌کنید خودتان را با تمام تغییراتی که دارند پیش می‌آیند هماهنگ کنید احساس می‌کنید عقب هستید. ولی این نباید باعث شود که تسلیم شده و از ادامه مبارزه انصراف بدهید. کسانی موفق خواهند شد که هر بار زمین خوردند دوباره سر پا می‌ایستند. سعی کنید خیلی لجباز نباشید و در احساسات خود تعادل بیشتری داشته باشید، به ویژه وقتی بحث مسائل عشقی و عاطفی در میان است. اگر بیش از حد روی حرف خودتان پافشاری کنید طرف مقابلتان را حساس کرده و باعث خواهید شد اصلا نتواند شما و حرف هایتان را درک کند و این شما را دچار مشکل خواهد کرد.

متولدین شهریور

امروز در محل کارتان بی آن که خودتان متوجه باشید رفتارتان به گونه‌ای است که به دیگران اجازه نمی‌دهد بفهمند دقیقا چه هدفی دارید و چه می‌خواهید بکنید. در واقع در حالی که دیگران انتظار جوابی مشخص از جانب شما را دارند، شما دارید گزینه‌های پیش رویتان را بررسی می‌کنید و هنوز تصمیمی قطعی نگرفته اید. شما همزمان دارید به چند جهت مختلف کشیده می‌شوید و این موضوع شما را دچار سردرگمی کرده است. با وجود این که منطق شما همیشه خیلی سریع و بدون مشکل خاصی شما را در حل مشکلتان یاری می‌کند، فعلا برای حل این بحران تنها می‌توانید به انرژی درونیتان و آنچه قلبتان به شما می‌گوید اعتماد کنید.

متولدین مهر

امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود و احساس می‌کنید تلاش‌هایی که کرده اید بالاخره دارند به نتیجه می‌رسند و انگار در مسیری که به سوی قله کوهی بلند دارید بالاخره به استراحتگاه رسیده اید و احساس امنیت می‌کنید. این فرصتی است برای شما تا نفسی تازه کنید و انرژیتان را دوباره یک جا جمع کرده و ادامه مسیرتان را مورد بررسی قرار دهید. به جای این که برای عشقتان از آینده‌ای رویایی حرف بزنید که در انتظار شماست بهتر است او را با کار‌های کوچکی که در زمان حال برای او و رابطه تان انجام می‌دهید خوشحال کنید. هدف داشتن برای آینده خوب است به شرط آن که اعمالتان در زمان حال هم جهت با اهدافتان باشند.

متولدین آبان

امروز افکارتان به صورت دایره وار تکرار می‌شوند و شاید حتی بتوانند در راه رسیدن به اهدافتان ایجاد مانع کنند. واکنش‌هایی که دیگران به افکار و ایده هایتان نشان می‌دهند برای شما خیلی مهم است، ولی این را هم در نظر داشته باشید که خیلی وقت‌ها دیگران خواه از روی حسادت و بدجنسی خواه از روی عشق و دلسوزی، نظر‌های واقعیشان را به زبان نمی‌آورند. بیهوده سعی نکنید دیگران را وادار به گفتن نظر واقعیشان بکنید، این کار حداقل امروز اثری منفی روی آن‌ها خواهد گذاشت. در زمین روابط عاطفی کمی با احتیاط و سنجیده‌تر از همیشه رفتار کنید و طرف مقابلتان را وادار به انجام کار‌های که دوست ندارد نکنید.

متولدین آذر

امروز اطرافیانتان آنقدر وراج شده اند که دیگر حرف زدنشان روی اعصابتان می‌رود. معمولا این شما هستید که آنقدر حرف می‌زنید که سر دیگران را به درد می‌آورید، ولی مثل این که امروز اوضاع برعکس شده است. سعی کنید با ملایمت با اطرافیانتان برخورد کنید و با کمی مهربانی آن‌ها را آرام کنید، حتما چیزی آن‌ها را ناراحت یا نگران کرده است و به همفکری شما نیاز دارند. در رابطه با مسائل عاطفی و احساسی دچار تردید و دودلی شده اید و نمی‌دانید چکار باید بکنید، کمی صبر کنید تا احساساتتان به ثبات برسند و بتوانید با طرف مقابلتان رابطه نزدیک تری برقرار کنید، پس از آن خواهید توانست تصمیمتان را با خیال راحت بگیرید.

متولدین دی

شما امروز سعی دارید از مهارت خود در قانع کردن دیگران در محل کارتان استفاده کنید تا به اهداف و خواسته‌های خودتان نزدیک‌تر شوید. متاسفانه در حال حاضر انجام این کار برایتان با فشار و استرس زیادی همراه خواهد بود، چرا که اهداف و منافعتان با خواسته‌ها و علایق دیگران هماهنگ نیستند. تلاش نکنید که کسی را به انجام کاری که خودش نمی‌خواهد وادار کنید و به خودتان هم فشار وارد نکنید. گاهی برای انجام برخی کار‌ها بهترین کاری که می‌توان کرد این است که کمی صبر کرده و به خودتان زمان بدهید. پذیرفتن شرایط موجود و اصرار نکردن بیش از حد زمینه ساز موفقیت شما و حفظ روابطتان با همکارانتان خواهد شد.

متولدین بهمن

شما دارید خلاقیت خود را بیش از حد با زیرکی و دقت بروز می‌دهید و همین ممکن است در دیگران ایجاد سوء تفاهم کند و باعث شود به چشم آن‌ها کمی منزوی و بدون اعتماد به نفس به نظر برسید. در حالی که شما در واقع مشتاق هستید با کسانی که مورد اعتمادتان هستند ارتباط برقرار کرده و به آن‌ها نشان دهید که در کنارشان هستید. در حال حاضر مسائل عاطفی برای شما خیلی خوب دارند پیش می‌روند و امروز تقریبا هر چیزی که از رابطه خود انتظار داشته باشید را به دست خواهید آورد. پس بدون آن که از چیزی هراس داشته باشید و نگران رد شدن خواسته هایتان باشید نیازهایتان را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید.

متولدین اسفند

امروز زیاد حال و حوصله این که بخواهید قهرمان داستان باشید و خودتان در مرکز توجه قرار بگیرید. شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و در پشت صحنه قرار گرفته و برای بخشیدن اعتماد به نفس به اطرافیانتان و کمک کردن به آن‌ها به طور سازنده تلاش کنید. این کار نه تنها باعث دیده نشدن شما نخواهد شد، بلکه احترام و علاقه‌ای که دیگران به شما دارند را بیشتر نیز خواهد کرد. لزومی ندارد که سعی کنید کارهایتان را نمایش داده و همه را از آن‌ها آگاه کنید، درست زمانی که اصلا انتظارش را ندارید دیده و تحسین خواهید شد. در مورد مسائل عاطفی به نفعتان است که کمی با منطق رفتار کنید، هر چند که این روش مورد علاقه تان نیست.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.