Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 7541
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 03 بهمن 1399 - 12:34 |

فال روزانه: ۳ بهمن‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳ بهمن‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با مشکلاتی روبرو خواهید شد. از این مشکلات هراسی نداشته باشید و به هر قیمتی که شده آنها را پشت سر بگذارید. مطمئن باشید درس‌های زیادی در سال تولدتان کسب خواهید کرد و تجربه‌های سودمندی بدست می‌آورید. فروردین سال آینده اتفاق‌های مختلفی شما را از مسیر زندگی‌تان دور می‌کند. اجازه ندهید این اتفاق‌ها سد راه موفقیت شما شود و تمرکز خود را در انجام کارهای مهم از دست ندهید. اید‌ه‌های بکری در اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد به ذهن شما خطور خواهد کرد. این ایده‌ها را جدی بگیرید و با تمام تلاش به آنها جامه عمل بپوشانید. خرداد سال آینده زمان استراحت شماست تا در این ماه به همراه دوستان و آشنایان گردش کنید و حسابی خوش‌بگذرانید. ماه مرداد سالی که از راه می‌رسد زمان حساسی خواهد بود. در این ماه اگر مواظب نباشید هزینه‌های زندگی‌تان سر به فلک خواهد گذاشت. در چنین شرایطی جانب احتیاط نگه دارید و مواظب دخل و خرج‌تان باشید. آذر سال آینده با موقعیتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. برای استفاده از این موقعیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و پشتکار به پایان برسانید و دستاوردهای این سال را به کارنامه درخشان زندگی‌تان اضافه کنید.

متولدین فروردین

خبر فرخنده‌ای در راه است. سودسرشاری از منبع پولی که پیش‌ از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. برای رسیدن به موفقیت برنامه‌ای کامل و جامع طرح بریزید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. کار مهمی را پشت‌گوش انداخته‌اید و اگر این کار را امروز به پایان نرسانید، به دردسر بزرگی می‌افتید. به خاطر داشته باشید که آرامش کلید موفقیت است و قضاوت‌های عجولانه را کنار بگذارید.

متولدین اردیبهشت

خطری شما را تهدید می‌کند و بهتر است که امروز در حد امکان منزل را ترک نکنید.  فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. روز شلوغی در پیش ندارید و فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان کار و تلاش می‌گذرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخوش‌احوال خواهد شد. یکی از همسایه‌های یا اعضای فامیل چشم دیدن پیشرفت‌های شما را ندارد و امروز حسابی شما را به دردسر می‌اندازد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و حساب این فرد را کف دستش بگذارید.

متولدین خرداد

برای درمان بیماری‌ها حتما به پزشک مراجعه کنید و از خوددرمانی پرهیز نمایید. یکی از آشنایان امروز از شما درخواست پول خواهد کرد، در حد توان به این فرد کمک کنید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این پول بازپرداخت می‌شود.  کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. برای رسیدن به موفقیت دامنه آشنایی خود با افراد سرشناس را گسترش دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که لیاقت محبت‌های‌تان را دارد.

متولدین تیر

عازم سفر هستید، اما به هر قیمتی که شده از این سفر صرف‌نظر کنید چرا که خطری مهلک جان نازنین‌تان را در این سفر تهدید می‌کند. یکی از اطرافیان به شما کمک می‌کند و شرایط افزایش درآمد‌تان را مهیا خواهد کرد.  مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با کمک دوستان و آشنایان حل کنید. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید اما کارها راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید، اما حجم زیاد کارها شما را از خلاقیت و کارهای نوآورانه دور کرده و فرصتی برای ابراز خلاقیت پیدا نمی‌کنید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا پس‌ از مدت‌ها به کارهای دلخواه بپردازید و به خلاقیت خود پر و بال بیشتری دهید.

متولدین مرداد

قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید.  بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. دوستان و آشنایان به منزل شما می‌آیند و لحظه‌های شادی را سپری خواهید کرد. اگر به فکر سلامت وجود نازنین خود هستید، عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و سبک‌زندگی‌تان را تغییر دهید.

متولدین شهریور

نگرانی‌ سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد.  یکی از آشنایان که انتظار زیادی از وی دارید امروز کار ناشایستی انجام می‌دهد و زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند، چشم بر کار ناشایست این فرد ببندید و به ایشان ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است.   فرصتی برای افزایش درآمد و موفقیت در پیش ‌روی شما است، امروز بهترین زمان برای استفاده از این فرصت است و تمام تلاش خود را برای بهره‌گیری از این فرصت به کار ببندید. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. قرار است برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار مهمی را انجام دهید اما توان انجام این کار را ندارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری و ناراحتی عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند. در نتیجه قبل از اینکه دلخوری ایشان از شما بالا بگیرد، در اولین فرصت از وی دلجویی کنید و از ایشان درخواست نمایید توقع‌های خود را در حد توان شما پایین بیاورد.

متولدین مهر

روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. روزی سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید و به لحاظ مالی نیز پولی خوبی به دست‌تان می‌رسد تا نگرانی‌های‌تان خاتمه پیدا کند. امروز دوستان تازه‌ای پیدا می‌کنید.    انسان مردم‌داری هستید و این روحیه را ادامه دهید و تعداد دوستان‌تان را بیشتر کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌ای عاشقانه در ذهن‌تان ماندگار خواهد کرد.

متولدین آبان

تصمیم مهمی را امروز باید اتخاذ کنید و این وضعیت شما را مضطرب و نگران کرده‌است. دوستان نابابی دارید و بیشتر وقت خود را با این افراد سپری می‌کنید، ادامه این رویکرد نه تنها جلوی موفقیت شما را می‌گیرد، بلکه نشست‌و‌برخاست با افراد ناباب، آبرو و احترام شما را در نزد اطرافیان از بین می‌برد. در نتیجه از امروز به خودتان قول بدهید که دور دوستان ناباب را خط بکشید و با افرادی طرح دوستی بریزید که از رفاقت با آنها به خودتان افتخار کنید. اهمیتی به انجام کارهای منزل نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری اهل خانه را فراهم کرده‌است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و از امروز با مشارکت بیشتر در انجام کارهای منزل به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید.  اهل گفتگو و هم‌صحبتی با اطرافیان نیستید و سکوت را به گفتگوهای بیهوده ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه کم و گزینه بگویید و از اظهار نظر‌های مفید و سودمند در میان جمع غافل نشوید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان رضایت کامل دارید و امروز فرصتی دست می‌دهد تا با رفتار و گفتار از عشق‌زندگی‌تان تشکر کنید.

متولدین آذر

به خاطر داشته باشید که با لجبازی راه به جایی نخواهید برد. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید.  اتفاق مهمی در منزل یا محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است.

متولدین دی

مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید و با یادگیری علم و دانش، شرایط بهتری را برای پیشرفت در کار و زندگی فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌کشد.   برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از همکاران یا اعضای خانواده کمک بگیرید. مشکلی در انجام کارهای روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات موردعلاقه‌تان برسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد.

متولدین بهمن

گرفتار بیماری مزمنی هستید اما این بیماری بهبود پیدا می‌کند. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و وضعیت مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند.  فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار‌ شما لذت می‌برند.  به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کارهای امروز مشکلی نخواهید داشت. کارهای عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین اسفند

نگرانی‌های بیش از حد را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به کمک این پول، اوضاع مالی‌تان را بهبود بخشید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید امروز به شما بازپرداخت خواهد شد. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند.  بیش‌از‌حد خودتان را سرگرم حل مشکلات دیگران نکنید و خودتان را همیشه در اولویت قرار دهید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید انجام می‌شود. حادثه‌ ناگواری در کمین شما است و بهتر است که شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید. خطری در کمین همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان است و اگر نگران سلامتی وجود نازنین ایشان هستید، امروز بیشتر از همیشه مواظب عشق‌زندگی‌تان باشید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.