Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 2837
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 31 فروردین 1399 - 10:31 |

فال روزانه: ۳۱ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳۱ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۳۱ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا کنون غصه‌های زیادی برای رابطه عاطفی قبلی تان خورده اید، اما از امروز به بعد تمام این ناراحتی‌ها از شما دور و فضا برای اتفاقات خوب پیش رو باز می‌شوند. روابط خود را با دیگران گسترش دهید تا فرصت‌های جدیدی برایتان ایحاد شود. فقط یادتان باشد که هنگام تصمیم گیری اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. در ماه مرداد پروژه‌های کاری جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود. این موقعیت باعث می‌شود که تمرکزتان را بر کار حرفه‌ای بگذارید و از افکار منفی دور بمانید. به علاوه بر اعتماد به نفس و موفقیت‌های زندگی تان نیز افزوده می‌شود.

متولدین فروردین

امروز مسئولیت‌های زیادی بر سرتان سرازیر می‌شود طوری که گیج می‌شوید و نمی‌دانید از کجا کارهایتان را شروع کنید. پیدا کردن دقیقه‌ای آزاد در چنین روزی تقریبا برایتان غیر ممکن است. اگر احساس می‌کنید که تعادل کارهایتان بهم خورده است، نگران و عصبی نشوید. این شرایط موقتی است و شما باید در حال حاضر تنهایی آن را به دوش بکشید، اما این را هم بدانید که نتیجه‌ای که خواهد داشت برایتان فوق العاده خواهد بود. در انتهای روز، قبل از این که به رختخواب بروید، کمی پیاده روی کنید و سپس دوشی بگیرید تا خستگی روزتان به در شود.

متولدین اردیبهشت

حرف‌هایی که امروز به زبان می‌آورید تاثیر زیادی بر اطرافیان تان خواهد گذاشت بنابراین قبل از بیان آن‌ها به دقت فکر کنید و آن‌ها را به خوبی بسنجید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. آزار دادن دیگران کار سختی نیست پس مراقب کلام تان در هر مکالمه تلفنی یا دیدار‌های رو در رو باشید. به جای این که در سطح آب شنا کنید، به عمق بروید و با دنیای زیر آب آشنا شوید و لذت‌های دیگر را نیز تجربه کنید. مردم در چنین روزی با شما مهربان خواهند بود بنابراین اگر خواسته‌ای از هر یک از آن‌ها دارید، بهترین زمان برای بیان است.

متولدین خرداد

کاری که امروز باید انجام دهید این است که از ظاهر مسائل به دور باشید و لایه‌های درونی بیشتری از خودتان را کشف کنید. روح خود را به جهان هدیه دهید تا او نیز چیز‌های بیشتری به شما نشان دهد. امروز با شریک زندگی تان مکالمه‌ای جدی خواهید داشت. اگر ایده‌ای در سر دارید، آن را صادقانه بیان کنید و در هدف تان مصمم باشید. فقط حواستان باشد که این کار را در شرایطی آرام و بدون دغدغه انجام دهید تا همه چیز آنطور که شما می‌خواهید پیش رود.

متولدین تیر

کاری که امروز باید انجام دهید این است که از ظاهر مسائل به دور باشید و لایه‌های درونی بیشتری از خودتان را کشف کنید. روح خود را به جهان هدیه دهید تا او نیز چیز‌های بیشتری به شما نشان دهد. امروز با شریک زندگی تان مکالمه‌ای جدی خواهید داشت. اگر ایده‌ای در سر دارید، آن را صادقانه بیان کنید و در هدف تان مصمم باشید. فقط حواستان باشد که این کار را در شرایطی آرام و بدون دغدغه انجام دهید تا همه چیز آنطور که شما می‌خواهید پیش رود.

متولدین مرداد

آن‌ها که شما را به خوبی می‌شناسند می‌دانند که اعتماد به نفس بالایی دارید و چقدر توانایی هایتان زیاد است، اما اخیرا جور دیگری خود را نشان می‌دهید. امروز در زمینه شغلی فرصت‌های بسیاری برایتان فراهم می‌شود، بهتر است خجالت را کنار گذاشته و خودتان را به خوبی نشان دهید، زیرا شما بهترین فرد برای این کار هستید. اگر مجرد هستید و به شخصی علاقه دارید، درنگ نکنید، زیرا او نیز از شخصیت شما خوشش می‌آید. شما در کنار یکدیگر می‌توانید در زمینه‌های مختلفی مانند کاری پیشرفت کنید. حامی خوبی نیز برای یکدیگر خواهید بود.

متولدین شهریور

امروز بهترین زمان است تا به همراه عشق زندگی تان بر کار‌های مهم تمرکز کنید. به عنوان مثال می‌توانید ایده‌های کاری خود را که مدت هاست در سر دارید، عملی کنید. اگر بتوانید در کارهایتان به یک نقطه اشتراک برسید، در مسیر راه به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد و به هدف هایتان خواهید رسید. امروز قادرید کار‌های متفاوت و زیادی را به موازات هم انجام دهید، زیرا انرژی و قدرت شما افزایش یافته است، اما مراقب باشید که دیگران را درگیر کارهایتان نکنید، هیچ کس از دستورات شما لذت نمی‌برد.

متولدین مهر

امروز آرام هستید و دوست دارید این آرامش خود را ادامه دهید، به همین دلیل از افرادی که ممکن است انرژی‌های منفی به شما دهند، دوری کنید. یکی از دوستان قدیمی تان با شما تماس می‌گیرد و قرار ملاقاتی می‌گذارد. شما نیز از این موضوع استقبال می‌کنید و با خوشحالی پیشنهاد او را می‌پذیرید. دیدار شما راه‌های تازه‌ای را در زندگی تان باز خواهد کرد. تکرار جمله «چه اتفاقی می‌افتد اگر…» را از ذهن تان دور کنید و جهان را با دیدی مثبت نگاه کنید تا همه چیز آنطور که می‌خواهید اتفاق افتد.

متولدین آبان

امروز کاملا درگیر کار‌های خانه هستید. پرداخت قبض‌های برق، گاز، تلفن، شستن رخت‌ها و مرتب کردن خانه، غذا پختن و …… و آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت سر خاراندن هم ندارید. اگر فکر می‌کنید که همسر یا دیگر اعضای خانواده تان برای کار‌های شما ارزشی قایل نیستند، اشتباه کرده اید. آن‌ها نیز برای تلاش‌های شما قدردانند. مدت هاست برای پیش بردن برنامه و هدف هایتان تلاش می‌کنید، باید بگوییم که به زودی حساب بانکی شما افزایش می‌یابد و شما به آنچه لایقش هستید، خواهید رسید.

متولدین آذر

مدت‌ها است منتظر حل یکی از مشکلات تان هستید، امروز همان روزی است که سرانجام مشکل شما حل می‌شود یا نشانه‌هایی از باز شدن گره را خواهید دید. ذهن شما کمی گیج است بنابراین بهتر است امروز را در خانه بگذرانید و از انجام کار‌هایی که احتیاج به تمرکز دارد، خودداری کنید. یادتان نرود که قبل از دادن هر امضایی، متن قرارداد را به دقت بخوانید. اگر دوست دارید کمی هیجان به زندگی خود دهید، دوستانتان را دعوت کنید و با آن‌ها خوش بگذرانید. به زودی عشق قدیمی تان را که هنوز در آتش عشق تان می‌سوزد، ملاقات خواهید کرد.

متولدین دی

اخیرا در مشکلات مالی و شغلی دست و پا می‌زنید، اما همچنان اعتماد به نفس خود را حفظ کرده اید و ذهن تان پر از افکار و ایده‌های مثبت است. همین طوری با اراده به راه خود ادامه دهید تا خوشبختی جذبتان کند. در این روز‌های پیش رو اتفاق‌های خوب زیادی برایتان می‌افتد که شما را غافلگیر خواهند کرد به عنوان مثال دوستان زیادی پیدا و پیشنهاد‌های کاری زیادی دریافت می‌کنید. اگر قصد دارید برای عشق زندگی تان هدیه‌ای بخرید، امروز وقت مناسبی است. مطمئنا او نیز از خرید شما خشنود و هیجان زده خواهد شد.

متولدین بهمن

امروز که فضا برایتان مساعد است، پرواز کنید و اوج بگیرید. بعدازظهر خود را به بیرون از خانه بروید و به کتابخانه نیز سری بزنید. از احساس خود نسبت به عشق زندگی تان تردید ندارید، اما گاهی نگران وابستگی خود به او می‌شوید. نگذارید این احساس سد راهتان شود و روز‌های خوش را از شما بگیرند. همچنان به مسیر خود ادامه دهید. اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در زمینه‌ای خاص افزایش دهید، منتظر کمک دیگران نباشید، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و تحقیق را آغاز کنید.

متولدین اسفند

اگر در حال حاضر به مسئولیت‌هایی که بر دوش تان است، فکر می‌کنید و احساس می‌کنید که در آن‌ها غرق شده اید، نگران نباشید، زیرا همه چیز به زودی تغییر خواهد کرد. کافی است به خودتان زمان دهید. ورزش و مراقبه را در برنامه روزانه خود راه دهید تا تعادل و هارمونی در زندگی تان باز گردد. دوست دارید در مورد مسئله مهمی با عشق زندگی تان صحبت کنید، اما از بیان آن می‌ترسید. اگر بتوانید بر ترس خود غلبه کنید و قدم اول را بردارید، لحظات شیرینی پیش رو خواهید داشت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.