Tuesday, 6 December , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ - 13 جماد أول 1444
شناسه خبر : 4353
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 31 تیر 1399 - 12:40 |

فال روزانه: ۳۱ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳۱ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصت‌های زیادی برای حضور در مکان‌های جدید و آشنایی با افراد تازه پیدا می‌کنید. این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های خود از زندگی را در سال تولدتان افزایش دهید. در ماه مهر امسال در محل‌کار یا منزل با چالش‌هایی روبرو می‌شوید، از موضع خود کنار نیایید و مطمئن باشید که از پس حل این چالش‌ها بر می‌آیید. آبان امسال زمانی است که زحمت‌های شما به بار می‌نشیند و به دستاورد چشمگیری خواهید رسید. ماه‌های فروردین و اردیبهشت، بهترین ماه‌های سال تولد شما به حساب می‌آید و در این ماه‌ها با اتفاق فرخنده‌ای روبرو خواهید شد. خرداد ماه سال آینده زمان تفریح و خوشی شما است و در این ماه فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان و اعضای خانواده به تفریح و خوش‌گذرانی مشغول شوید و خستگی در کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، سالی متفاوتی برای شما خواهد بود، به شرط اینکه قدر موقعیت‌ها را بدانید و بیشتر از همیشه به فکر کار و تلاش باشید.

متولدین فروردین

سفری در پیش دارید، اما با سفر پرمخاطره‌ای طرف هستید و بهتر است که بیشتر مواظب باشید. اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می‌کنید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک‌تر‌ها باشید. روحیه‌ای عیب‌جو و مشکل‌پسند دارید، این رفتار را کنار بگذارید و دوستان بیشتری پیدا کنید. جادوی عشق و محبت را دست‌کم نگیرید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید.

متولدین اردیبهشت

یکی از آشنایان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، دست این فرد را بگیرید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید، این احساس را مغتنم بدانید و روزی عاشقانه و سرشار از محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. خلاقیت‌های خود را دست‌کم نگیرید و کار نوآورانه‌ای که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید. با جر و بحث‌های بی‌فایده، وقت خود را تلف نکنید.

متولدین خرداد

بیمار و ناخوش‌احوال هستید، اما در برابر بیماری تسلیم نشوید. اعضای خانواده برای انجام کاری به کمک شما نیاز دارند. سفری تفریحی را در پیش دارید و در این سفر اتفاق‌های فرخنده‌ای برای شما رخ خواهد داد و خاطره‌ای جذابی را از این سفر به یادگار خواهید برد. بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در کار‌های امروز موفق خواهید بود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رازی مگو را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین تیر

روز خوبی را در پیش ندارید و اگر مواظب معاملات یا دارایی‌های خود نباشید، ضرری را متحمل خواهید شد. قرار است تا به همراه دوستان و رفقای قدیمی دور هم جمع شوید و لحظه‌های خوبی را تجربه کنید، این اتفاق را غنیمت بدانید و به دوستان خود ثابت کنید که بودن در کنار آن‌ها مایه خوشی و نشاط شما را فراهم می‌کند. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت و پیشرفت شما را به دنبال خواهد داشت. اگر مواظب گذرزمان نباشید، لحظه‌های با ارزش زندگی مثل برق و باد از جلوی چشم تان عبور می‌کند.

متولدین مرداد

برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. به خاطر داشته باشید کم‌توجهی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان زمینه دوری میان شما را فراهم می‌کند. شرایطی برای دوستی شما با افراد سرشناس مهیا می‌شود. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که رفتار خودخواهانه را کنار بگذارد و بیشتر به شما توجه کند.

متولدین شهریور

امروز فکر‌های نگران‌کننده‌ای به سراغ شما می‌آید، به این افکار بها ندهید و تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنید. اهل عمل نیستید و با مشکلات روبرو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. امروز از آن روز‌ها است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان اصلا حوصله ندارد و بهتر است که از ایشان دوری کنید. سفری غیرمنتظره برای شما پیش خواهد آمد، اما بهتر است که قید این سفر را بزنید.

متولدین مهر

فرد دنیادیده‌ای امروز نصیحت‌هایی را با شما درمیان می‌گذارد، این نصیحت‌ها را به کار ببندید و زندگی راحت‌تری را تجربه کنید. معامله‌ای پرسود در پیش دارید و از این معامله سود هنگفتی به جیب خواهید زد. روز خوبی برای عاشقی نیست و بهتر است که عشق و عاشقی را به آینده موکول کنید. اگر مواظب اطراف خود نباشید، در منزل یا محل‌کار با اتفاق نگران کننده‌ای روبرو خواهید شد. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید.

متولدین آبان

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. کالای گران‌بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. نگرانی‌های خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل نکنید. با افراد مهم و بانفوذی ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به زمینه‌ای برای دوستی و رفاقت با این افراد تبدیل کنید و برای حل مشکلات از آن‌ها کمک بگیرید. روحیه‌ای خونگرم و مردم‌دار دارید، به لطف این روحیه، دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید.

متولدین آذر

خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. امروز یکی از دوستان نزدیک پیشنهاد وسوسه انگیزی را برای افزایش درآمد مطرح می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و مطمئن باشید عملی‌کردن آن، سود سرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌کند. به نصیحت بزرگ‌تر‌ها و افراد باتجربه گوش فرا دهید. امروز به شما ثابت می‌شود که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که انتظارش را دارید بیشتر خاطر شما را می‌خواهد. کار مهمی که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را امروز آغاز کنید.

متولدین دی

روز خلوتی را آغاز کرده‌اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، اجازه ندهید امروز به بطالت به پایان برسد و فرصتی را برای بودن در کنار دوستان و اعضای منزل اختصاص دهید و تا می‌توانید خوش بگذارنید. در انجام کار‌های منزل مشارکت بیشتری داشته باشید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اجازه نمی‌دهید در زندگی کسی از شما جلو بیافتد، این روحیه را ادامه دهید و راه را برای موفقیت‌های بیشتر هموار نمایید.

متولدین بهمن

امروز، روز شما است و به غیر از شادکامی و خوشی، چیز دیگری نخواهید دید. امروز قرار است برای انجام کاری بیرون بروید و در بیرون از منزل چشم‌تان به جمال محبوبی خوش قدوبالا روشن می‌شود و در اولین نگاه دل می‌بازید. این عشق را جدی بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین طرف هستید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از این کار آشنایی کاملی ندارید و بهتر است قبل از یادگیری مهارت‌های لازم، بی‌گدار به آب نزنید.

متولدین اسفند

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. احتمال بسیاری وجود دارد که امروز حساب‌و‌کتاب خرج‌ها از دست شما بیرون برود و ولخرجی کنید. یکی از اعضای خانواده همسر شما، دخالت‌های بی‌جایی در زندگی‌تان می‌کند. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. هزینه‌های زندگی شما امروز از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.