Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4796
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399 - 12:14 |

فال روزانه: ۳۰ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳۰ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان خون‌گرمی هستید و دوستان زیادی دارید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید این روحیه به کمک‌تان می‌آید و دوستان و آشنایان لحظه‌ای شما را به حال خودتان رها نمی‌کنند. مهر ماه امسال بهترین ماه برای افزایش درآمد شما است، در این ماه فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و زمینه افزایش درآمد خود را فراهم کنید. در ماه آبان یکی از دوستان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، به این فرد کمک کنید، اما اجازه ندهید کمک به ایشان شما را از زندگی خودتان غافل کند. زمستان امسال زمان عاشقی شما است و در ماه‌های زمستان مهمان عشقی گرم و پرحرارت خواهید بود. در اردیبهشت ماه سال آینده با کار‌های زیادی روبرو می‌شوید، اما اجازه ندهید حجم زیاد کار‌ها شما را از پا در بیاورد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با رویکردی متفاوت ادامه دهید و این سال را به سالی با دستاورد‌های چشمگیر در زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چرا که قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی شما خاتمه می‌یابد. فردی که اعتماد زیادی به ایشان دارید امروز به شما ثابت می‌کند که لیاقت اعتماد‌تان را ندارد. یکی از آشنایان امروز حسابی از شما تعریف و تمجید می‌کند و زمینه افزایش اعتماد‌به‌نفس‌تان را فراهم می‌کند. راز‌های کار و حرفه خود را با اطرافیان درمیان نگذارید. علاقه زیادی به تنهایی دارید و امروز شرایطی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین اردیبهشت

احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناپسندی، زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. امروز صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید که عشق و محبت در هوا موج می‌زند و از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به فرصت مناسبی برای تقدیم عشق بی‌پایان خود به همسر یا عشق‌زندگی‌تان تبدیل نمایید. کار‌های زیادی بر سر شما آوار شده و فرصت سرخاراندن ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به اندازه کافی انرژی برای انجام کار‌ها خواهید داشت و کاری ناتمامی باقی نخواهد ماند. امروز فرصتی برای انجام کار موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید.

متولدین خرداد

از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آن‌ها نداشتید تجدید دیدار کنید. به لحاظ روحی پشتیبان همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. انسان سخت‌کوش و پرتوانی هستید و این روحیه شما امروز مورد توجه اطرافیان قرار می‌گیرد. یکی از اعضای منزل امروز در بستر بیماری افتاده و تمام تلاش خود را برای سلامتی ایشان انجام دهید.

متولدین تیر

مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر چیز‌های کوچک و پیش‌پا‌افتاده ایجاد شده و اهل منزل روز پر تنشی را تجربه می‌کنند. برای حل این مشاجره پا درمیانی کنید و اجازه ندهید مشکلات کوچک و بی‌اهمیت، زمینه ناراحتی و دلخوری اعضای خانواده را فراهم کند. با حس و حال تازه‌ای از عاشقی روبرو خواهید شد. با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت و توانایی‌های خود بردارید. قصد دارید تا فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید، اما با حجم زیادی از کار‌های غیرمنتظره روبرو هستید، در نتیجه تا می‌توانید سریع‌تر از همیشه کار‌های روزانه را پشت سر بگذارید تا فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا کنید.

متولدین مرداد

قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریح یا ورزش موردعلاقه‌تان بپردازید. احتمال دارد که پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل بیمار شود، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب بزرگ‌تر‌های خانواده باشید.

متولدین شهریور

در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و دائم به مریضی و ناخوشی فکر می‌کنید، این رویکرد نه تنها بیماری شما را وخیم‌تر خواهد کرد، بلکه زمینه افسردگی و بیماری‌های دیگر را فراهم می‌کند. در نتیجه به جای فکر به بیماری و مریضی، به فکر بهبود و سلامت خود باشید و سعی کنید هر چه سریع‌تر از بستر بیماری بلند شوید. هزینه‌ای برای تعمیر یکی از لوازم منزل یا محل‌کار باید کنار بگذارید. مهمانی از راه خواهد رسید و از آنجایی که حوصله مهمان را ندارید، ممکن است با این مهمان بدرفتاری کنید.

متولدین مهر

شرایطی مهیا می‌شود تا کالای گران‌قیمتی که مدتی است به فکر خرید آن هستید را امروز خریداری نمایید. اختلاف‌نظر‌های زیادی را در میان اهل منزل مشاهده می‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت نفاق و دوری میان اهل منزل ایجاد کند. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. کمتر صحبت کنید و احترام خود را نزد اطرافیان حفظ نمایید. از محلی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید امروز ضرری متحمل خواهید شد.

متولدین آبان

با انرژی و اعتمادبه‌نفس از خواب بلند شده‌اید، به لطف این روحیه مشکلات را از سر راه بردارید. از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. روابط پنهانی که با فردی دارید کنار بگذارید و بیشتر به فکر آبروی خود باشید. کار مهمی که تاکنون آغاز نکرده‌اید را امروز شروع کنید.

متولدین آذر

به دام عشق گرفتار شده‌اید و در عشق محبوبی می‌سوزید، به همین دلیل امروز می‌خواهید کار را یکسره کنید و عشق‌تان را به معشوق ابراز نمایید، اما روز خوبی را برای ابراز عشق انتخاب نکرده‌اید و اگر نمی‌خواهید معشوق دست رد به سینه شما بزند، ابراز عشق را به آینده موکول نمایید. امروز با فرد باتجربه و دنیا دیده‌اید ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های ایشان را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلتنگ شما است و در اولین فرصت وقتی را برای بودن با ایشان کنار بگذارید.

متولدین دی

غم و غصه‌ها را کنار بگذارید و به جای فکر به چیز‌های منفی، همیشه مسائل مثبت را ببینید و رویکردی امیدوارانه به زندگی داشته باشید. پولی که از کسی قرض کرده‌اید را امروز تحت هر شرایطی که شده، بازپس دهید. امکان دارد که حرف ناپسندی از دهان شما خارج شود و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. در محل‌کار یا منزل به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. در صحبت با اطرافیان رازنگه‌دار باشید و اسرار زندگی خود را پیش هر کس و ناکسی فاش نکنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین بهمن

بیماری که گرفتار آن هستید امروز رو به بهبود خواهد گذاشت. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. کار‌های مهم را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و با مشورت با آن‌ها به اعتماد‌به‌نفس بیشتری برای انجام کار‌های مهم دست پیدا کنید. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.

متولدین اسفند

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. امروز از شر مشکلات مالی خلاص می‌شوید و پولی که انتظارش را نداشتید، روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. به توقع‌های بیجای اعضای خانواده پاسخ منفی بدهید و کمی به فکر خودتان باشید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید. اهمیت بیشتری به زمان بدهید و قدر فرصت‌های‌تان را بدانید. به اندازه‌ای که به کار اهمیت می‌دهید، به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه نمی‌کنید. امروز این شرایط را تغییر دهید و بیشتر به فکر عشق‌زندگی‌تان باشید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.