Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4345
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 30 تیر 1399 - 10:18 |

فال روزانه: ۳۰ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۳۰ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از اتفاق‌های هیجان‌انگیز را در پیش رو دارید. در پاییز امسال بیشتر از همیشه به فکر سلامت اعضای خانواده باشید. در ماه‌های بهمن و اسفند ایده‌ای خلاقانه به ذهن شما می‌رسد. این ایده را جدی بگیرید و آن را به بهانه‌ای برای موفقیت‌های بیشتر تبدیل نمایید. در اردیبهشت سال آینده دوست جدیدی پیدا می‌کنید و رفاقتی درازمدت میان شما و این فرد برقرار می‌شود. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، فرصت‌ها را مغتنم بدانید و این سال را به سالی خاطره‌انگیز تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

دعای فردی عابد و سالک پشت سر شما است و امروز از دعای خیر این فرد بی‌نصیب نخواهید ماند. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. تاکنون عاشق نشده‌اید، اما امروز زندگی‌تان تغییر می‌کند و عشقی ماندگار و پرحرارت را تجربه خواهید کرد. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید.

متولدین اردیبهشت

نظر‌های خود را در جمع اعلام نمی‌کنید و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان شما را دست‌کم بگیرند. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری و امور مالی در پیش دارید و برای دستیابی به درآمد بیشتر، سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات پیشنهاد می‌شود. به خاطر داشته باشید که دخالت‌های بی‌جا در کار‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی به غیر از دلخوری به دنبال ندارد. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است.

متولدین خرداد

امروز بیشتر از همیشه اعتمادبه‌نفس دارید و مشکلی سد راه شما نخواهد بود. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال دارد ناخواسته کاری ناشایست انجام دهید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. تحت‌فشار کار‌های عقب‌مانده قرار دارید و از عهده کار‌ها بر نمی‌آیید. روز خوبی را برای آغاز تجارت و کسب‌و‌کاری جدید آغاز کرده‌اید.

متولدین تیر

احساس می‌کنید از همیشه بیشتر انرژی دارید، از این روحیه برای کمک به دیگران استفاده کنید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که دزدی در کمین اموال شما نشسته است. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است و فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و از عشق و محبت صحبت کنید. امروز یکی از دوستان که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده، به دیدارتان می‌آید و دلتنگی‌تان را خاتمه می‌دهد.

متولدین مرداد

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، پولی که مورد نیاز این فرد است را به او قرض بدهید،، اما حتما در قبال این پول، تضمین مطمئنی از بازپرداخت این پول دریافت کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد که این فرد پول شما را پرداخت نکند. بین شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان هیچ‌گونه درک و تفاهمی وجود ندارد، به همین دلیل همیشه بین شما جنگ و دعوا راه می‌افتد و رابطه‌تان به سیاهی گذاشته‌است. امروز زمان مناسبی است که دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و در کنار هم سعی کنید که درک و تفاهم بیشتری برقرار نمایید. انسان عجولی هستید، اما این روحیه به غیر از بی‌دقتی و اشتباه چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

متولدین شهریور

امروز سالم و سرحال از بستر بلند شده‌اید و روز خوبی را در پیش دارید. بر اعصاب خود مسلط باشید و کاری نکنید که زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. فردی از اطرافیان در بستر بیماری است، این فرد را از محبت‌های خود بی‌نصیب نگذارید. در چند روز آینده با موقعیتی چشمگیر روبرو خواهید شد، در نتیجه به نفع شما است که در روز‌های آتی به فکر شکار فرصت‌ها باشید. همسر یا عشق‌زندگی تان رفتار خودخواهانه‌ای دارد، در اولین فرصت از ایشان خواهش کنید که فکری به حال این رفتار بردارد.

متولدین مهر

به فکر افزایش درآمد هستید، اما بی‌گدار به آب نزنید. اجازه ندهید کار زیاد شما را از رسیدگی به اعضای خانواده غافل کند. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید. یکی از دوستان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید، مدتی است که به شما کم‌محلی می‌کند و رفتار وی با شما مانند سابق نیست، از این رفتار دلخور نشوید و مطمئن باشید که گرفتاری‌های زندگی باعث شده تا این دوست، رابطه کمتری با شما داشته باشد.

متولدین آبان

منفی‌بافی را کنار بگذارید و دستاورد‌های خود در زندگی را نادیده نگیرید. به صلاح‌تان است که امروز دور هرگونه فعالیت مالی و تجاری را خط بکشید. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از مشکلی رنج می‌برد و به کمک شما نیاز دارد. سفره دل خود را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید.

متولدین آذر

انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت دیگران را ندارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان از شما دوری بگیرند و کسی علاقه‌ای به نشست‌و‌برخاست با شما نداشته باشد. امروز زمان مناسبی است که بخل و حسد را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های آن‌ها از صمیم‌قلب لذت می‌برید. احتمال مشاجره‌ای میان اعضای خانواده وجود دارد، در این مشاجره دخالت نکنید و مطمئن باشید که اهل منزل راه مناسبی را برای برقراری صلح و صفا پیدا خواهند کرد. کار‌های زیادی دارید، اما انرژی لازم برای انجام کار‌ها در طول روز را بدست خواهید آورد. سوء‌تفاهمی پیش‌پاافتاده امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

متولدین دی

اجازه ندهید نگرانی و اضطراب روز شما را خراب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند پرستاری و مراقبت شما است. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها در منزل امروز به کمک شما می‌آیند. شرایطی مهیا می‌شود تا مشغول کار‌های موردعلاقه‌تان شوید. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده‌است، امروز عشق‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که از این مشاجره چیزی به دل نگرفته و از شما دلخور نیست.

متولدین بهمن

امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید. فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و زمینه افزایش درآمدتان را فراهم کنید. امروز لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد. با مشکلی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید و برای حل این مشکل از هوش سرشار خود کمک بگیرید. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید.

متولدین اسفند

صرفه‌جویی را ادامه دهید و از پس‌انداز و اندوخته مالی‌تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. امروز یکی از دوستان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید گرفتار مشکلی می‌شود و به کمک‌تان نیاز دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در لحظه‌های سخت و دشوار هرگز وی را تنها نخواهید گذاشت. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. فرصتی مناسب برای عاشقی در پیش دارید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.