Saturday, 10 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ - 17 جماد أول 1444
شناسه خبر : 4893
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 02 شهریور 1399 - 8:44 |

فال روزانه: ۲ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. رویا‌های زیادی در سر دارید، اما تاکنون فرصتی پیدا نکرده‌اید تا به رویاهای‌تان جامه عمل بپوشانید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید شرایطی مهیا می‌شود تا به یکی از آرزو‌های دیرینه‌تان دست پیدا کنید. در ماه آبان امسال زمانی پیدا می‌کنید تا استعداد‌های درخشان خود را به رخ اطرافیان بکشید. اسفند امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه حسابی مشغول عشق و عاشقی خواهید شد. مرداد سال آینده مهم‌ترین ماه در میان ماه‌های سال تولدتان است و در این ماه با موقعیتی چشمگیر برای پیشرفت روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و پشتکار ادامه دهید و این سال را به چراغ راهی برای سال‌های دیگر عمر خود تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

کار‌های امروز را به تنهایی انجام ندهید و از اعضای خانواده کمک بگیرید. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است. فرصتی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روز‌های پرکار آینده را بدست آورید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین اردیبهشت

انسان جاه‌طلبی هستید و همیشه دنبال مال و مقام می‌گردید، به خاطر داشته باشید که با این روحیه جای خود را در قلب دوستان و آشنایان از دست خواهید داد. تمرکز بیشتری در کار‌ها داشته باشید و سهل‌انگاری را کنار بگذارید. رعایت حال همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بکنید و مواظب وی باشید. انسان کم‌حرفی هستید و علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید، اجازه ندهید این روحیه کار شما را به انزوا بکشاند.

متولدین خرداد

امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. غم اشتباه‌های گذشته را نخورید و از این اشتباهات درس بگیرید. بار سفر بسته‌اید و عازم مسافرت هستید، از خطر‌های احتمالی این سفر هراسی نداشته باشید و خاطرتان جمع باشد که سفری پرسود و فایده را تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان پشتیبان شما در سختی‌ها نیست، این وضعیت را با ایشان درمیان بگذارید و دلایل وی برای عدم پشتیبانی از شما را جویا شوید.

متولدین تیر

به مهمانی دعوت هستید و در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. امروز کار‌های زیادی در پیش‌رو دارید، اما این کار‌ها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شوند و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. اعتماد کافی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و قبل از اینکه این وضعیت کار را به جای باریک بکشاند، فکری به حال آن بردارید.

متولدین مرداد

می‌خواهید زمانی از روز را در کنار دوستان قدیمی‌تان بگذرانید، اما ممکن است ولخرجی کنید و این دورهمی خرج زیادی روی‌دست‌تان بگذارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخواسته حرفی می‌زند که این حرف زمینه دلخوری شما را فراهم خواهد کرد. تنهایی و خلوت را به حضور در میان جمع و مهمانی‌های خانوادگی ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است، چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید و شرایطی دست می‌دهد تا حسابی استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام میدهد و زمینه‌دلخوری‌تان را فراهم می‌کند. برای حل مشکلات از بزرگ‌تر‌های خانواده کمک بگیرید.

متولدین شهریور

برای رسیدن به آرامش، قسمتی از روز را با دوستان و آشنایان سپری کنید. امروز شغل جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود و این شغل شرایط افزایش درآمد و رفاه شما را مهیا می‌کند. اهمیت زیادی به انجام درخواست‌های اطرافیان می‌دهید و از خودتان غافل شده‌اید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارد. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

متولدین مهر

نظر‌های خود را به دیگران تحمیل می‌کنید و اجازه نمی‌دهید اعضای خانواده برای زندگی خودشان تصمیم بگیرند، امروز زمان مناسبی است تا این روحیه را کنار بگذارید. حس و‌حال زیادی برای عاشقی دارید برنامه‌ای عاشقانه برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کشیده‌اید. این برنامه را عملی کنید و محبت بی‌پایان خود را به پای عشق‌زندگی‌تان بریزید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید. اهمیتی به رعایت بهداشت نمی‌دهید و خوردن خوراکی‌های ناسالم و آلوده، سلامت شما را در معرض خطر قرار داده است، قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را روانه بستر بیماری کند، بهداشت و پاکیزگی بیشتری را در زندگی در پیش بگیرید و به‌گونه‌ای زندگی کنید که روی بیماری و ناخوش‌احوالی را نبینید.

متولدین آبان

بدرفتاری با همسر یا عشق‌زندگی تان را کنار بگذارید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید. شرایطی برای عاشقی در پیش دارید و عشقی جگر‌سوز را تجربه خواهید کرد. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌گذارند و امروز به شما و عشق‌زندگی‌تان ثابت می‌کنند که جای خاصی در دل آن‌ها دارد.

متولدین آذر

بار مشکلات را به تنهایی به دوش نکشید و مشکلاتی که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. شرایطی را برای رفاه و آسایش بیشتر اعضای منزل فراهم نمایید. آزادی عمل و انتخاب بیشتری در اختیار اعضای خانواده قرار دهید. پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود و بهتر است قسمتی از این پول را برای روز مبادا پس‌انداز کنید. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده، زمینه حواس‌پرتی شما را فراهم کند. با شکست غریبه نیستید و اجازه داده‌اید احساس شکست بر شما غلبه کند، به جای فکر به شکست‌هایی که تجربه کرده‌اید، به موفقیت فکر کنید و به دنبال پیشرفت‌های بیشتری باشید. محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این قضیه باعث شده تا اطرافیان فکر کنند که قلب‌تان از سنگ ساخته شده و کسی را دوست ندارید. قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را به انزوا بکشاند، به خودتان قول بدهید که عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به اطرافیان ثابت نمایید که آن‌ها را از دل و جان دوست دارید. سری به دوستان قدیمی بزنید و از هم‌صحبتی با آن‌ها لذت ببرید.

متولدین دی

پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. عشق محبوبی را در دل دارید و شب‌و‌روز به معشوق فکر می‌کنید، امروز زمان مناسبی است تا پرده از این عشق بردارید و راز دل را برای محبوب عیان کنید. مطمئن باشید که معشوق‌تان دست رد به سینه شما نخواهد زد و عشقی آتشین و ماندگار را تجربه خواهید کرد. مشکلی که به آن برخورده اید را با تدبیر و درایت پشت‌سر بگذارید. وقت گران‌بهای خود را به بطالت هدر ندهید و به فکر فراگیری مهارت‌های جدید باشید.

متولدین بهمن

روزی سرشار از انرژی در پیش‌رو دارید. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. اهمیت زیادی به اعضای خانواده می‌دهید، اما مواظب باشید که این روحیه شما را ضعیف و خسته نکند. فرصتی را به خودتان اختصاص دهید و به انجام تفریح و سرگرمی جدیدی مشغول شوید. امروز توجه ویژه و خاص همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دریافت خواهید کرد.

متولدین اسفند

با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. رفتار ناپسند زیادی دارید، اما همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت کرده که به‌رغم این رفتار ناپسند، باز هم عاشق شما است و دوست‌تان دارد. انسان منطقی هستید و به جای اینکه از روی احساسات تصمیم بگیرید، برای تصمیم‌های مهم زندگی از عقل و منطق کمک می‌گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و با درایت و تدبیر، بهترین تصمیم را برای مشکلی که با آن روبرو می‌شوید اتخاذ نمایید. روز خوبی را برای معاشرت با مردم آغاز نکرده‌اید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به جای وقت‌گذرانی با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.