Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3374
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 02 خرداد 1399 - 10:11 |

فال روزانه: ۲ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲ خردادماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سالی سرشار از پیشرفت در زندگیتان خواهد بود و هر ماهی که بگذرد نشانه ای از این پیشرفت را در زندگی خود خواهید دید. در تیر ماه با فرد تازه ای آشنا خواهید شد که اثرات زیادی روی زندگیتان خواهد گذاشت و به پیشرفت هر چه بیشتر شما کمک خواهد کرد. تا شهریور ماه نتایج مثبت این رابطه تازه را به وضوح در زندگیتان خواهید دید. اگر اهل تجارت هستید تا اواخر تابستان از لحاظ اقتصادی شاهد پیشرفت زیادی در حرفه تان خواهید بود. اگر در سالی که پیش رو دارید سخت کوشی و تلاش را فراموش نکنید و روی اهداف و خواسته هایتان تمرکز کنید تا پایان سال میزان پیشرفتی که داشته اید شما را شگفت زده خواهد کرد. شاید امسال از لحاظ عاطفی برای شما چیز زیادی به همراه نداشته باشد، ولی رسیدن به اهداف دیگرتان زمینه ساز رسیدن به عشقی که انتظارش را دارید خواهد بود.

متولدین فروردین

امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و برخی از این کارها بیش از آنچه انتظار دارید وقتتان را خواهند گرفت. خوشبختانه با اولویت بندی کردن و پیش روی بر اساس آن خواهید توانست از زمانتان استفاده بهینه کرده و روز راحت تری را پشت سر بگذارید. در حال حاضر انجام دادن کارهایتان به صورت انفرادی خیلی اثرگذارتر از این خواهد بود که بخواهید به صورت گروهی کاری را به انجام برسانید. شاید فکر کنید که پیشرفت های زیادی در زمینه روابط عاطفیتان کرده اید، راستش را بخواهید کاملا درست فکر می کنید و می توانید با خیال راحت به خودتان افتخار کنید، ولی نباید دست از تلاش کردن برای بهبود هر چه بیشتر اوضاع بردارید.

متولدین اردیبهشت

به نظر می رسد که همه فکر می کنند کاملا می دانند شما لازم است چه کار بکنید و توان و توجهتان را روی چه چیزهایی متمرکز کنید. شاید اگر روز دیگری بود با خوشرویی تمام و برای حفظ آرامش همه به آنچه از شما انتظار می رفت تن می دادید، ولی امروز به هیچ عنوان چنین کاری نخواهید کرد. شما علاقه ای به افکار و اهداف دیگران ندارید و خودتان و خواسته هایتان برایتان از اولویت بیشتری برخوردار هستند. با این حال کمی کنار آمدن با دیگران هم به نفع آنها خواهد بود، هم از تنش و ناراحتی خواهد کاست و هم برای شما نتایج بهتری به همراه خواهد داشت. فردا برای پرداختن به خودتان و خواسته هایتان روز بهتری خواهد بود.

متولدین خرداد

شما تمام سه هفته گذشته را با تمام توان در حال کار کردن بوده اید و حالا دیگر وقت آن رسیده است که کمی استراحت به خودتان بدهید و قبل از آن که شارژتان تمام شود کمی تمدید انرژی بکنید. شاید خودتان احساس کنید که هنوز وقت استراحت کردن نرسیده و بخواهید با همان سرعت به مسیرتان ادامه بدهید، ولی با این کار تنها خودتان را از پا خواهید انداخت. امروز را استراحت کرده و فردا دوباره تخته گاز پیش بروید و مطمئن باشید از چیزی عقب نخواهید ماند. اگر چیزی شما را عصبانی کرده است به هیچ عنوان با کسی که دوست دارید وارد جنگ و دعوا نشوید و وقت و انرژی گران بهایتان را هدر و روز زیبایتان را خراب نکنید.

متولدین تیر

امروز دیگران دارند شما را وادار می کنند کارهایی که بیش از حد توانتان هستند را انجام دهید و شما هم قصد دارید هر چه از شما می خواهند را به آنها بدهید، زیرا دلتان نمی خواهد که هیچ کسی را از خودتان دلخور کنید. با این حال اگر احساس می کنید دارد به شما فشار وارد می شود موظف هستید که از حق خودتان دفاع کنید. حتی شاید لازم باشد برای دفاع از خودتان خشم و عصبانیت خود را نشان دهید. نباید به خاطر دیگران از خودتان و خواسته هایتان بگذرید، شما هم به اندازه هر کس دیگری مهم هستید. اگر خودتان را برای دیگران قربانی کنید این کار به مرور زمان به وظیفه شما تبدیل شده و شما را در نظر آنها بی ارزش خواهد کرد.

متولدین مرداد

بحث هایی که این اواخر با یکی از نزدیکانتان داشته اید عقلتان را تا حدود زیادی سر جایش آورده اند، ولی نتوانسته اند رویاهایتان را سرکوب کنند. هرکس هرچیزی که دلش می خواهد بگوید، ولی به شرط آن که از دنیای واقعی فرار نکنید هیچ ضرری در کمی رویاپردازی وجود ندارد. با هیچ کس وارد بحث بر سر واقع گرایانه بودن یا نبودن رویاهایتان نشوید، هیچ لزومی ندارد که بخواهد آنها را برای کسی توجیه کنید. تا زمانی که خودتان به کسی اجازه ندهید، هیچ کس نخواهد توانست افکارتان را کنترل کند. خیلی خونسردانه لبخند بزنید و بگذارید هر چه دلشان می خواهد فکر کنند. شاید بهتر باشد رویاهایتان را تنها در خلوت خودتان و با کسی که دوست دارید در میان بگذارید.

متولدین شهریور

شاید فکر کنید که همین حالا باید تصمیمی بگیرید، ولی گرفتن تصمیمات اساسی در حال حاضر تنها می تواند برایتان مشکل ایجاد کند. هرچند شما احساس می کنید که تصمیم گیری در همین لحظه برایتان فوریت بسیاری دارد، خوشبختانه شما به اندازه کافی وقت دارید که پیش از اقدام کردن تمام گزینه های پیش رویتان را به دقت در نظر بگیرید. باور داشته باشید یا نداشته باشید همه چیز دارد خیلی خوب و طبق برنامه پیش می رود و هیچ گونه وضعیت اضطراری در کار نیست. در هر صورت داشتن این همه جاه طلبی به شرط آن که با منطق و برنامه ریزی درست همراه شود، برای شما زمینه ساز رسیدن به موفقیت های بزرگ خواهد شد.

متولدین مهر

امروز شاید یک نفر از اطرافیانتان با شما زیاد صادقانه رفتار نکرده و یا حتی مخفیانه سعی کند کارهایی بر علیه شما و خواسته هایتان انجام دهد. ولی اگر چنین احساسی نسبت به یکی از دوستانتان داشتید و فکر کردید که به شما وفادار نیست بلافاصله او را مورد حمله قرار ندهید و در آرامش آنچه فهمیده اید را بپذیرید. این که بخواهید آنچه را که متوجه شده اید با او در میان بگذارید تنها وقتتان را هدر داده و رابطه تان را بدتر و پیچیده تر خواهد کرد. از این که به حقیقت پی برده اید و می توانید جلوی بعضی چیزها را بگیرید خوشحال و سپاسگزار باشید. درست است که باید با احتیاط بیشتری رفتار کنید، ولی همیشه باید به دیگران یک فرصت دوباره بدهیم.

متولدین آبان

کنترل انرژی منفی درونتان امروز کاری دشوار و همراه با استرس به نظر می رسد، به ویژه اگر راهی برای تخلیه ترس ها و عصبانیت خود سراغ نداشته باشید. غرورتان نمی گذارد در مقابل هیچ کسی کوتاه بیایید و حاضر شوید تفاوت های بین خودتان و دیگران را بپذیرید و به همین دلیل هم کوچکترین بحث و اختلاف نظر را هم می توانید به یک دعوای تمام عیار تبدیل کنید. این کارهای شما هیچ کمکی به بهتر شدن اوضاع نخواهند کرد؛ بهتر است سعی کنید راه های برای کنترل انرژی منفی و احساسات خود پیدا کرده و با هر روشی که برای شما مناسب تر است، خواه ورزش کردن باشد یا به خرید رفتن، خودتان را به آرامش رسانده و حال خود را خوب کنید.

متولدین آذر

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود و انرژی بسیاری در وجود خود برای مقابله با ترس ها و تردیدهایتان احساس می کنید، از این قدرت تازه ای که در وجودتان هست نهایت استفاده را ببرید. امروز حفظ کردن عقل و منطقتان در مقابله با مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان از اهمیتی ویژه برخوردار خواهد بود. شما می خواهید ایده آل های خود را در نظر داشته و به آنها وفادار باشید و از طرفی احساس می کنید موظفید به راهی که طرف مقابلتان می خواهد پیش بگیرد هم باید احترام بگذارید. شما حاضر نیستید بخاطر تعهداتی که پیش از این داده اید رویاهایتان را کنار بگذارید. ایجاد تعادل بین این دو حالت کار بسیار دشواری به نظر می رسد، ولی سماجت ملایم شما رمز موفقیتتان خواهد بود.

متولدین دی

امروز آنقدر بی صبر و حوصله هستید که اگر کنترل خودتان را حفظ نکنید هر لحظه ممکن است کار بچگانه و اشتباهی از شما سر بزند. با جر و بحث کردن و عصبانی شدن در مقابل کسی که احساس می کنید سد راهتان شده است تنها خودتان را خسته و اوضاع را از اینی که هست بدتر خواهید کرد. اگر دلتان می خواهد کار تازه ای کرده یا مسیر جدیدی را در پیش بگیرید به خودتان یادآوری کنید که بعدا هم برای این کار به اندازه کافی وقت خواهید داشت. در حال حاضر مداومت به خرج داده و از مسیر اصلیتان منحرف نشوید و تغییر جهت های ناگهانی را کنار بگذارید. این روزها تکنولوژی در زندگی شما اهمیت تازه ای پیدا کرده است، پس نقشی که می تواند در پیشرفتتان داشته باشد را نادیده نگیرید.

متولدین بهمن

امروز احساس می کنید که نمی توانید هیچ راه خروجی از وضعیتی که در آن گرفتار شده اید پیدا کنید و توانایی های شما در حل مشکلات به ورطه آزمایش گذاشته خواهند شد. برای حل موانعی که در سر راهتان قرار گرفته اند باید به حس درونیتان اعتماد کنید و خودتان را خیلی درگیر مهارت های فکریتان نکنید. البته تا به حقیقت ماجرا پی نبرید هم آرام نخواهید نشست و برای این کار باید تحقیقات گسترده ای انجام دهید. اگر امروز کارهایتان به نظر دیگران عجیب و غریب می آیند اصلا خودتان را نگران نکنید و با خیال راحت آنچه به نظر خودتان درست است و اهمیت دارد را در نظر داشته باشید. در نهایت شما کارگردان و ستاره اصلی فیلم زندگیتان هستید و همه چیز دست شماست.

متولدین اسفند

شما مجبور به انتخابی هستید که پیشرفت شما در منزل یا محل کار را محدود خواهد کرد، چرا که شما نمی توانید همه کار را با هم انجام بدهید. خوشبختانه راه حل ساده ای برای این معضل شما وجود دارد، ولی برای آن باید بعضی از افکار بیهوده خود را کنار بگذارید. شما تمام چند هفته گذشته سعی کرده اید تک تک مشکلات بی اهمیتی که سر راهتان سبز شده اند را ابتدا حل کرده و بعد به مسیرتان ادامه بدهید. لزومی ندارد فکر کنید همه این وضعیت هایی که پیش می آیند اضطراری هستند و بلافاصله باید حل شوند. اگر متوجه این موضوع شوید خواهید توانست سر فرصت به همه کارهایتان برسید. یادتان باشد که در نهایت آنچه اهمیت دارد این است که برای چیزهایی که برایتان مهمتر هستند وقت بگذارید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.