Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3799
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 02 تیر 1399 - 12:45 |

فال روزانه: ۲ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسال شما زمانی فوق العاده برای شکستن دیوار‌های قدیمی که دورتان را گرفته اند و فراتر رفتن از حد و مرز‌هایی است که شما را محدود کرده اند. این دوره زمان رهایی از چیز‌هایی که جلوی پیشرفت شما را گرفته اند خواهد بود. اگر الان از این فرصتی که به وجود آمده استفاده کنید تا مرداد ماه موقعیت‌هایی که تا به حال شما را به وحشت می‌انداختند برایتان بسیار ساده و پیش پا افتاده خواهند شد. تا آخر تابستان شما آماده خواهید بود تا هر موقعیت پرخطر و هیجان انگیزی را برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان پشت سر بگذارید و با جسارت تازه‌ای که در شما به وجود آمده است زمینه لازم برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر را برای خود فراهم خواهید کرد. همچنین تا پیش از فرا رسیدن سال نو با این شهامت تازه‌ای که به دست آورده اید خواهید توانست رابطه عاشقانه خوشایندی را با کسی که مدت هاست عشقتان را از او مخفی کرده اید آغاز کنید.

متولدین فروردین

اگر در دیگران انتظار‌های بیش از حد ایجاد کنید تا بعدازظهر خودتان را در شرایطی گرفتار خواهید دید که فرار از آن کار ساده‌ای نخواهد بود. همیشه یادتان باشد کمتر به دیگران وعده و وعید بدهید تا بتوانید بیشتر و بهتر به قول هایتان عمل کنید. امروز افکار شما با ثبات و در هماهنگی با ذات واقعی شما هستند و خواهید توانست آنچه را که در درونتان می‌گذرد را به زبان بیاورید. ولی ممکن است درباره این که چقدر از این افکار را می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید کمی محتاطانه عمل کنید. شاید دیگران هم تمام آن چیزی که باید با شما در میان بگذارند را به شما نگویند. در هر صورت با احتیاط پیش بروید، اما صداقت را در هیچ کاری فراموش نکنید.

متولدین اردیبهشت

شما ترجیح می‌دهید همان طوری که خودتان دوست دارید و با آمادگی کامل با تغییرات مواجه شوید و وقتی سرعت تغییر و تحول افزایش پیدا می‌کند هراسان می‌شوید. بجای این که نگران شوید تمام تلاشتان را بکنید و منتظر نتیجه باقی بمانید. امروز روزی فوق العاده برای بیان احساسات شما است. افکارتان بسیار هوشمندانه و واضح هستند و کافی است بیان کردن آن‌ها را آغاز کنید و خواهید دید که خودشان به سادگی لبریز خواهند کرد. دیگران هم با دقت بسیاری به حرف‌های شما گوش خواهند کرد و تأثیر بسیار زیادی روی آن‌ها خواهید داشت. متوجه تأثیری که بر محیط اطرافتان دارید باشید و از آن به درستی استفاده کنید تا به موفقیت زیادی دست پیدا کنید.

متولدین خرداد

ذهن شما سرشار از ایده‌های خلاقانه و متفاوت است، ولی اگر بخواهید بدون فکر و برنامه ریزی مدام راجع به آن‌ها حرف زده و از شاخه‌ای به شاخه دیگری بپرید نمی‌توانید هیچ بهره‌ای از این افکار نبوغ آمیز خود ببرید. یک ایده را در نظر گرفته و تا انتهای راه آن را دنبال کنید. به جای این که به فکر خوشحال کردن و راضی نگه داشتن دیگران باشید بهتر است طوری زندگی کنید که خودتان شاد باشید و از زندگیتان لذت ببرید. احساس می‌کنید امروز نمی‌توانید مهارت همیشگیتان در سخن گفتن را به کار بگیرید. سر حوصله و با دقت کلماتتان را انتخاب کنید در غیر این صورت حرف زدن با کسی که دوست دارید ممکن است کمی سخت و مشکل ساز شود.

متولدین تیر

سعی کنید با انتقاداتی ک امروز از شما می‌شود انگیزه خود را از دست ندهید. اگر از هدفتان مطمئن هستید با به کار گرفتن انتقادات سازنده می‌توانید خود را به آن نزدیک‌تر کنید. چرا از تغییرات وحشت دارید؟ اگر شما خودتان را با تغییرات سازگار کنید، آن‌ها نیز با شما سازگار و هماهنگ خواهند شد، پس قدم برداشته و پیش بروید. امروز زیاد به خودتان فشار نیاورید و خیالتان راحت باشد که اگر برنامه منظمی داشته باشید به همه کارهایتان خوهید رسید. امروز به کلمات برای بیان حرف‌ها و احساساتتان اکتفا نکنید. زبان بدن و لمس کردن تاثیری بسیار بیشتر از کلمات خواهند داشت. با دست دادن صمیمانه به دوستان و در آغوش گرفتن عزیزان و نوازش همسرتان دوست داشتن خود را به آن‌ها نشان دهید.

متولدین مرداد

به همه اطلاعاتی که امروز به دست می‌آورید اعتماد نکنید، چرا که برخی از آن‌ها ممکن است زیاد موثق نباشند و باعث گمراهی شما شوند. اگر کسی در کارهایتان مانعی ایجاد کرد تسلیم نشوید و از خلاقیت خود برای دور زدن این مانع استفاده کرده و اجازه ندهید جلوی شما را بگیرد. چنین تجربیاتی تنها شما را قویتر می‌کنند. سعی کنید کار‌هایی که برایتان لذت بخش هستند و به شما امید و اطمینان می‌دهند را انجام دهید. در مورد دیگران قضاوت نکنید، گذشته هر فردی به خودش مربوط است، آنچه اهمیت دارد درسی است که از اشتباهاتمان می‌گیریم. با دوستان نزدیک خود دیدار کنید و اگر کدورتی بین شما وجود دارد آن را حل کنید.

متولدین شهریور

امروز کلی کار برای انجام دادن دارید. به طور ناگهانی انگار شما در مرکز دنیا قرار گرفته اید و توانایی‌های ذهنی شما در معرض امتحان قرار گرفته اند. خودتان را برای امتحان آماده کرده اید؟ بهتر است خودتان را جمع و جور کرده و ذهنتان را به کار بیندازید. کافی است خودتان باشید و دنباله روی کورکورانه دیگران نباشید. به شایعات و غیبت‌هایی که می‌شنوید خیلی اهمیت ندهید و حرف‌هایی که از منبعی موثق نشنیده اید را باور نکنید، در غیر این صورت ممکن است به دردسر بیفتید. با داشتن نظم و برنامه ریزی از ابتدای روز حتی اگر برخی مشکلات جزئی به وجود بیایند هم خواهید توانست همه کارهایتان را به موقع انجام دهید.

متولدین مهر

به نظر می‌رسد که دیگران علاقه چندانی به شنیدن اهداف و برنامه‌هایی که برای خودتان در نظر گرفته اید ندارند و شاید حتی حرف زدن با آن‌ها به جای این که کمکی به شما بکند باعث از بین رفتن انگیزه تان هم بشود، پس به جای این که چیزی بگویید در خلوت خودتان به آن‌ها فکر کنید. امروز ذهن خودتان را روی لذت‌های کوچک زندگی متمرکز کنید. تفریح و رسیدن به شادی و آرامش تنها در مسافرت به مقصد‌های دوردست و فعالیت‌های گران قیمت و تجملاتی خلاصه نمی‌شود. تمام آن چیزی که به آن نیاز دارید از درون شما نشأت می‌گیرد. از طبیعت لذت ببرید. به ماه و خورشید و ستاره‌ها نگاه کرده و لبخند بزنید. زیبایی در تمام چیز‌های اطراف شما وجود دارد و تنها در چیز‌های گران قیمت خلاصه نمی‌شود.

متولدین آبان

امروز به ذهن خلاق خود توجه کنید. اکنون وقت بسیار خوبی برای کاشتن دانه‌هایی است که در نهایت صحت و قدرت رشد خواهند کرد و به ثمر خواهند نشست. شما اکنون توانای رسیدن به ثروت را دارید، اما نمی‌توان راه صد ساله را یک شبه رفت. کلید موفقیت شما این است که آرامش خود را حفظ کرده و به مشکلات کوچکی که سر راهتان سبز می‌شوند عکس العمل شدید نشان ندهید. شما مهمتر از این هستید که وقت و انرژی خودتان را صرف چیز‌های بیهوده بکنید. سعی کنید در کار دیگران دخالت بیجا نکنید و با کنجکاویتان از حد و مرز‌هایی که بین شما و آن‌ها وجود دارد فراتر نروید، این کار تنها فاصله بین شما و آن‌ها را بیشتر خواهد کرد.

متولدین آذر

امروز به خودتان انگیزه بدهید. تنها چیزی که صبحگاه به شما انرژی کافی برای ترک کردن رختخواب گرم و نرمتان و آغاز یک روز پرهیاهوی دیگر را می‌تواند بدهد انگیزه درونی شماست. تفریح و خوشگذرانی بیش از حد باعث می‌شود انگیزه خود را از دست داده و نسبت به همه چیز بی تفاوت شوید، در هر چیزی حد و اندازه را نگه دارید. تفاوت زیادی بین کمک کردن به دیگران و دادن اجازه سوء استفاده به آن‌ها وجود دارد، این تفاوت را درک کنید. بعد از یک روز کاری طولانی با وقت گذاشتن برای خانواده و عزیزان به خودتان انرژی بدهید. امروز علاقه زیادی به بحث در مورد مسائل عمیق و جدی دارید، ولی حواستان باشد طرفتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید، بحث با نادان بزرگترین اشتباه است.

متولدین دی

با وجود این که ذهنتان اطلاعات را به سرعت هر کس دیگری تحلیل می‌کند، ولی شما توانایی فوق العاده‌ای در نظم و ترتیب دادن به افکارتان و عملی کردن آن‌ها دارید. از این توانایی خود استفاده کنید تا خیلی زود به خواسته هایتان برسید. امروز ذهنی آرام خواهید داشت و روابطتان با دیگران خیلی خوب پیش خواهند رفت و به راحتی خواهید توانست منظور و حرف هایتان را به دیگران انتقال بدهید. شما اطلاعات مهمی برای به اشتراک گذاشتن با اطرافیانتان خواهید داشت. عقاید کاربردی و منطقی و درست شما در فعالیت‌های امروز آن‌ها تأثیر بسیاری می‌توانند داشته باشند. دقت داشته باشید و به همه حرف‌هایی که می‌شنوید اعتماد نکنید مگر این که صحت آن‌ها ثابت شده باشد.

متولدین بهمن

امروز ذهنتان علاقه بسیاری به حل پازل و معما‌های پیچیده دارد، ولی مسئولیت‌های زیادی که در محل کارتان دارید به شما اجازه این کار‌ها را نمی‌دهند. چرا از این علاقه در حل مشکلات کارتان استفاده نمی‌کنید؟ سینه تان را سپر کرده و سرتان را بالا بگیرید و به خودتان ببالید. این که بین شما و دیگران اختلاف نظر وجود دارد به هیچ عنوان دلیل برتری آن‌ها نسبت به شما نمی‌تواند باشد. به خودتان و عقایدتان احترام بگذارید و حرف هایتان را با اعتماد به نفس تمام بزنید، اما برای دفاع از دیدگاه هایتان هم آماده باشید. از حرف زدن با عزیزان و نزدیکانتان لذت ببرید، ولی از حرف زذن درباره موضوعات خسته کننده کاری با آن‌ها خودداری کنید، مطمئن باشید آن‌ها از این بحث هیچ لذتی نخواهند برد.

متولدین اسفند

امروز با خیال راحت می‌توانید تنبلی کنید. تا وقتی که مجبور نشده اید به خودتان تکان ندهید. ولی این را هم به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید دیگران را به انجام کاری مجبور بکنید مگر این که خودشان هم بخواهند. طبیعت انعطاف پذیر شما ممکن است به معرض امتحان گذاشته شود و شما مجبور شوید خودتان را با آن‌ها هماهنگ کنید. آیا واقعا کاری را می‌کنید که خودتان دلتان می‌خواهد یا کار‌هایی را انجام می‌دهید که دیگران از شما انتظار دارند؟ دوستانتان شما را تشویق می‌کنند که ایده‌هایی که در سر دارید را عملی کنید، ولی باید مواظب باشید بازخورد مثبتی که از آن‌ها دریافت می‌کنید مانع دیدن مشکلات و موانع احتمالی نشود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.