Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6394
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 02 آذر 1399 - 10:41 |

فال روزانه: ۲ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، این روحیه را در سال تولدتان به فال نیک بگیرید و با کمک به اطرافیان، دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. دی ماه امسال با کار‌های زیادی روبرو می‌شوید، اجازه ندهید کمر شما زیر فشار این کار‌ها خم شود و به اطرافیان ثابت نمایید که از عهده انجام هر کاری برمی آیید. بهمن سال جاری ماه استراحت شما است و در این ماه خستگی را از تن بیرون کنید. در اسفند و فروردین شرایطی مهیا می‌شود تا بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و صفا را تجربه کنید. مرداد سالی که از راه می‌رسد را با احتیاط پشت‌سر بگذارید چرا که در این ماه با خرج‌های زیادی روبرو می‌شوید و اگر مواظب نباشید، حساب و کتاب زندگی از دست‌تان خارج خواهد شد. در ماه آبان سال آینده با مشکلی روبرو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که این مشکل از سر راه‌تان برداشته می‌شود و از این مهلکه سربلند بیرون می‌آیید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با پشتکار به پایان برسانید و در این سال لحظه‌ای از حال دوستان و آشنایان غافل نشوید تا به سالی خاطره‌انگیز در سال‌های عمرتان تبدیل شود.

متولدین فروردین

بیماری که به آن گرفتار هستید برطرف خواهد شد. به یاد خاطره‌های خوش دوران کودکی خواهید افتاد. به لحاظ روحی پشتیبان همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. با دعوتی غیرمنتظره روبرو خواهید شد. روز خوبی را برای خرید در پیش‌رو دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. چند دست لباس جدید بخرید و هوای خودتان را داشته باشید.

متولدین اردیبهشت

امروز فکر‌های نگران‌کننده‌ای به سراغ شما می‌آید، به این افکار بها ندهید و تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنید. اهل عمل نیستید و با مشکلات روبرو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را با تجربه‌ای خاص از عشق آشنا می‌کند. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و اگر به موفقیت‌های بیشتر فکر می‌کنید، فکری به حال سلامت جسم و جان خود بردارید و با حفظ آرامش در محیط منزل، شرایط را برای موفقیت‌های بیشتر مهیا نمایید.

متولدین خرداد

دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. احتمال سرقت اموال‌و‌دارایی‌های شما وجود دارد. لحظه‌ای از پشتیبانی اعضای خانواده غافل نشوید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. اهل گفتگو و هم‌صحبتی با اطرافیان نیستید و سکوت را به گفتگو‌های بیهوده ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه کم و گزینه بگویید و از اظهار نظر‌های مفید و سودمند در میان جمع غافل نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شرایطی مهیا می‌کند تا بار غصه‌های‌تان را زمین بگذارید. سری به دوستان قدیمی بزنید و یادی از خاطره‌های خوش گذشته کنید.

متولدین تیر

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. اعضای خانواده امروز دردسر‌های زیادی برای شما درست می‌کنند. با محبت و انسان‌دوستی، دامنه دوستان‌تان را افزایش دهید. به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید. روزی سرشار از عشق و شادکامی را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. مهارت‌های فردی خود را افزایش دهید.

متولدین مرداد

روزی سرشار از خوشی و نشاط را آغاز کرده‌اید و از شادی در پوست خود نمی‌گنجید، این نشاط و شادی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و خاطره خوشی‌های امروز را در ذهن اطرافیان ماندگار کنید. قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران‌قیمتی را دارید، اما برای خرید شک کرده‌اید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز باخیال جمع خریدی که مد نظرتان است را انجام دهید و مطمئن باشید از این خرید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. حضور بیشتری در کار‌های خیر و انسان‌دوستانه داشته باشید. قدرت عشق را در زندگی دست‌کم نگیرید و تا می‌توانید به اطرافیان عشق بورزید. یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید. در محبت و علاقه عشق‌زندگی‌تان شک دارید و فکر می‌کنید که مانند گذشته شما را دوست ندارد، اما امروز اتفاقی می‌افتد و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد. بیش‌از‌حد توان خود، کار می‌کنید و این وضعیت آسیب‌های جسمی و روحی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

متولدین شهریور

فشار‌های کاری زیادی را تحمل می‌کنید و این وضعیت باعث شده تا امروز حسابی نگران و مضطرب باشید، قبل از اینکه این نگرانی‌ها شما را از پا در بیاورد، فکری به حال این وضعیت بردارید و تا جایی که امکان دارد فشار کاری‌تان را کاهش دهید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. مهمانی بزرگی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را دعوت کرده‌اید، برای مهمان‌ها سنگ‌تمام بگذارید و کاری کنید تا خاطره‌های خوش آن در ذهن مهمان‌ها ماندگار شود. احساس می‌کنید که نبض شما و عشق‌زندگی‌تان یک آهنگ را می‌نوازد و بیشتر از همیشه با عشق‌زندگی‌تان هم‌دل هستید. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید. احساس می‌کنید زمان متوقف شده و روز طولانی و خسته‌کننده‌ای را در پیش رو دارید، در چنین شرایطی سرتان را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بند و کنید و مجالی برای کسالت و بی‌حوصلگی باقی نگذارید.

متولدین مهر

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید امروز به شما بازپرداخت خواهد شد. نظر‌های خود را به اطرافیان اعمال نکنید و به خاطر داشته باشید که با استبداد و زورگویی راه به جایی نخواهید برد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان راز ناگفته‌ای را امروز با شما درمیان می‌گذارد. ایده بکری به ذهن شما خطور کرده‌است، این ایده را اجرا کنید و مطمئن باشید که فاصله‌ای با موفقیت ندارید. فرصتی فراهم می‌شود تا با ورزش یا پیاده‌روی، حال‌و‌هوایی تازه کنید و سلامت جسم و جان خود را تضمین نمایید.

متولدین آبان

سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات، سود چشمگیری را نصیب شما خواهد کرد. برای انجام کار مهمی حسابی تلاش کرده‌اید و بی‌خوابی‌های زیادی کشیده‌اید، امروز زحمت‌های شما به بار خواهد نشست و مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را دریافت می‌کنید. این موفقیت را با اعضای خانواده که همیشه پشتیبان شما بوده‌اند در میان بگذارید و روزی سرشار از خوشی و شادکامی را تجربه کنید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای ایجاد شود و لحظه‌های ناراحت‌کننده‌ای را تجربه کنید. حتی برای لحظه‌ای از فکر زیردستان غافل نشوید و از هر فرصتی برای کمک به نیازمندان بهره بگیرید.

متولدین آذر

رویکردی سخاوتمندانه را در زندگی در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که گله و شکایت از شرایط زندگی چیزی را تغییر نمی‌دهد و به فکر راه‌کار‌های کاربردی برای بهبود وضعیت زندگی‌تان باشید. بیشتر از همیشه حواس‌تان به هزینه‌های زندگی باشد و صرفه‌جویی را فراموش نکنید. اهمیت بیشتری به زمان بدهید و نگذارید وقت با ارزش‌تان تلف شود. دور افرادی که شما را درک نمی‌کنند خط بکشید. روزی سرشار از محبت و عشق را در پیش رو دارید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است و برنامه‌ای تدارک دیده تا لحظه‌های شاد و عاشقانه‌ای را در کنار هم سپری کنید. این فرصت را مغتنم بدانید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که مهر ایشان را هرگز از دل بیرون نمی‌کنید. خبر غیرمنتظره و جالبی به دست شما می‌رسد و حسابی تعجب خواهید کرد.

متولدین دی

اجازه ندهید افکار ناراحت‌کننده روز شما را خراب کند. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. خبری خوشحال‌کننده امروز به دست شما خواهد رسید. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. تنهایی و خلوت را به حضور در میان جمع و مهمانی‌های خانوادگی ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است، چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید و شرایطی دست می‌دهد تا حسابی استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در عشق و محبت با شما وارد خواهد شد. سرتان را به انجام کار‌های غیر ضروری بند نکنید و اجازه ندهید روزتان با تنبلی به پایان برسد.

متولدین بهمن

کار‌های زیادی در پیش دارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نمی‌کنید و همیشه می‌خواهید یک‌تنه مشکلات را از سر راه بردارید، اما امروز با مشکلی روبرو خواهید شد که یک‌تنه از عهده حل آن بر نمی‌آیید. در نتیجه به خاطر داشته باشید که یک دست صدایی ندارد و با کمک گرفتن از دوستان و آشنایان، این مشکل را بدون هیچ دردسری پشت سر بگذارید. امروز بوسیله دوستان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار پسندیده‌ای انجام می‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. قدر زمان را نمی‌دانید و اجازه می‌دهید لحظه‌های باارزش زندگی مانند برق و باد از جلوی چشم شما گذر کند، قبل از اینکه این وضعیت شما را از هم‌قطاران‌تان عقب بیاندازد، اهمیت بیشتری برای گذرزمان قائل شوید و هر روز را بهتر از دیروز پشت‌سر بگذارید.

متولدین اسفند

با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت هستید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و با مهمانی کسل‌کننده‌ای طرف هستید که خاطره بدی را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. اهل منزل شرایطی آرامش‌بخش را برای شما در خانه فراهم کرده‌اند، از این شرایط استفاده کنید و به آرامش برسید. هوای اهل منزل را داشته باشید و از رفاه آن‌ها غافل نشوید. دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اثبات نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.