Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4781
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 29 مرداد 1399 - 8:35 |

فال روزانه: ۲۹ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۹ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصت‌های زیادی پیدا‌ می‌کنید تا توانایی‌های‌تان را به رخ اطرافیان بکشید و در چشم دیگران بدرخشید. انسان دلسوزی هستید و وقت زیادی از عمرتان را به کمک به دیگران اختصاص می‌دهید، در سال تولدتان این رویکرد را تغییر دهید و به رغم اینکه به فکر دیگران هستید، از پیشرفت خودتان غافل نشوید. بهمن ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی شیرین و خاطره‌انگیز را خواهید چشید. در اردیبهشت سال آینده فردی درخواستی از شما دارد که از انجام آن ناتوان هستید، غم به دل خود راه ندهید و بیش از حد برای انجام این درخواست خودتان را به زحمت نیاندازید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با پشتکار بیشتری به پایان برسانید تا دستاورد‌های این سال، راهنمای سال‌های بعدی زندگی‌تان باشد.

متولدین فروردین

امروز سالم و سرحال از بستر بلند شده‌اید و روز خوبی را در پیش دارید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و انتظارات‌شان را برآورده کنید. زحمت زیادی در زندگی کشیده‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز بخت با شما یار است و مزد زحمت‌های شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد. از این شرایط درس بگیرید و هرگز از تلاش و کوشش دست برندارید. نظر‌های خود را به دیگران تحمیل نکنید و اجازه دهید که اعضای خانواده سرنوشت خودشان را در اختیار بگیرند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در عشق و محبت با شما وارد خواهد شد.

متولدین اردیبهشت

انسان کینه‌جویی هستید و اجازه داده‌اید نفرت و تنفر جای عشق و محبت را در دل شما بگیرد، ادامه این رویکرد شما را به فرد انتقام‌جویی تبدیل خواهد کرد و کسی به نشست و‌برخاست با شما علاقه نشان نخواهد داد، در نتیجه از امروز کینه‌جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند. امروز از شر مشکلات مالی خلاص می‌شوید و پولی که انتظارش را نداشتید، روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود.

متولدین خرداد

انسان سخاوتمندی هستید، این روحیه را ادامه دهید و لحظه‌ای از حل مشکلات دیگران غافل نشوید. انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهن‌ربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و روزی شاد و سرشار از موفقیت‌های عالی را رقم بزنید. بار مشکلات را به تنهایی به دوش نکشید و غصه‌هایی که در دل نهان کرده‌اید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. ایده‌های جدیدی در سر دارید، برای تحقق این ایده‌ها از پدر و مادر یا دیگر اعضای خانواده کمک بگیرید..

متولدین تیر

کار‌های زیادی برای انجام‌دادن دارید، اما خسته نخواهید شد. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و وضعیت مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده، زمینه حواس‌پرتی شما را فراهم کند. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و ایشان را مهمان روزی سرشار از عشق و محبت نمایید. انسان درست‌کار و با صداقتی هستید، این روحیه‌ها را ادامه دهید و مطمئن باشید که درست‌کاری شما از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. زحمتی که کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند.

متولدین مرداد

از اعتمادبه‌نفس و انرژی سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. مدتی پیش پول خود را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده بودید و تاکنون سود چشمگیری از این سرمایه‌گذاری روانه حساب‌های بانکی‌تان نشده‌است. اما امروز سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و از این سرمایه‌گذاری سود قابل‌توجهی را به جیب خواهید زد. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را ابراز کنید و مطمئن باشید که با عشق دوطرفه‌ای سروکار دارید. عازم سفر کاری هستید و به رغم اینکه شرایط برای سفر مهیا نیست، چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه رخت سفر بر تن کنید و مسافرت بروید. اما خطر‌های این مسافرت را به جان بخرید و مطمئن باشید که به لحاظ کاری دستاورد مهمی را از این سفر به ارمغان خواهید آورد.

متولدین شهریور

بار مشکلات را به تنهایی به دوش نکشید و مشکلاتی که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. اعضای خانواده را سرزنش نکنید و اجازه مشارکت در تصمیم‌های مهم زندگی به آن‌ها بدهید. هزینه‌های زندگی شما سربه‌فلک گذاشته و حساب‌و‌کتاب خرج‌های‌تان از دست شما دررفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج‌ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه‌های زندگی کمر شما را خم کند. اهل محبت به اطرافیان نیستید و از هر فرصتی برای آزرده‌کردن دیگران بهره می‌گیرید، امروز اتفاقی می‌افتد و به قدرت محبت پی خواهید برد، در نتیجه از امروز به بعد به جای دلخورکردن اطرافیان، راه عشق و محبت را در پیش بگیرید و برای حل مشکلات از جادوی محبت استفاده کنید.

متولدین مهر

با پس‌انداز و صرفه‌جویی، ثبات مالی‌تان را در آینده ثبات بخشید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف تندی از زبان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند، با این حساب امروز بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان از شما دلخور شوند. لحظه‌ای از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین آبان

سفری تفریحی در پیش دارید و در این سفر به همراه خانواده و اطرافیان به شما حسابی خوش خواهد گذشت. ولخرجی‌های زیادی انجام داده‌اید و وضع مالی خوبی ندارید، از این وضعیت درس بگیرید و به فکر صرفه‌جویی باشید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. احتمال ضرر شما در کار‌های مالی بسیار است.

متولدین آذر

یکی از دوستان یا آشنایان امروز از شما درخواست پول دارد، اما در شرایط مالی مناسبی برای قرض پول به اطرافیان نیستید، در نتیجه از این دوست عذرخواهی کنید و ثبات مالی‌تان را به خطر نیاندازید. اعضای خانواده امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرند. احترام بیشتری به سلیقه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. احتمال ایجاد اختلاف‌نظری میان شما و یکی از اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار وجود دارد. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید.

متولدین دی

عینک بدبینی را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت زندگی را در پیش بگیرید. فراموش کرده‌اید که انسان‌های موفق، اعتمادبه‌نفس سرشاری دارند و کار‌های مهم زندگی‌تان را با نبود اعتماد‌به‌نفس انجام می‌دهید، این وضعیت گره‌ای بزرگ در کار شما انداخته و از موفقیت فاصله گرفته‌اید. امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و به خودتان قول بدهید که با اعتماد‌به‌نفس بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. امروز شرایطی برای تنهایی و خلوت پیدا می‌کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اثبات نمایید.

متولدین بهمن

با فرد سرشناس و بانفوذی آشنا می‌شوید و از حمایت‌های این فرد برخوردار خواهید شد. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت‌کننده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بزنید.

متولدین اسفند

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. به اعضای خانواده ثابت نمایید که همیشه پشتیبان آن‌ها هستید. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. خلاقیت‌های خود را دست‌کم نگیرید و کار نوآورانه‌ای که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.