Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4316
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 29 تیر 1399 - 9:28 |

فال روزانه: ۲۹ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۹ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان زحمت‌کشی هستید و در طول سال‌های زندگی‌تان لحظه‌ای استراحت نکرده‌اید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصتی را به استراحت اختصاص دهید. پاییز امسال انرژی زیادی پیدا می‌کنید، این انرژی را برای تفریح و خوش‌گذرانی کنار بگذارید و زندگی را سخت نگیرید. بهمن امسال فکر بکری به ذهن‌تان خطور می‌کند و فروردین سال آینده شرایطی مهیا می‌شود تا اطرافیان به مهارت‌های شما پی ببرند. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید یکی از بهترین سال‌های زندگی شما است به شرط اینکه در این سال تعادل کافی میان کار و زندگی برقرار کنید و از رسیدگی به اعضای خانواده غافل نشوید.

متولدین فروردین

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. مدت‌ها است که پولی را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما تاکنون از این سرمایه‌گذاری خبری نبوده و سودی روانه جیب‌تان نشده است، امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و از محل این سرمایه‌گذاری سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. یکی از آشنایان اشتباهی مرتکب شده و از این اشتباه ضرری به شما رسانده است، امروز زمان مناسبی است که چشم بر این اشتباه بپوشانید و به این فرد ثابت کنید که بخشش از بزرگان است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان تحت‌تاثیر افکار اطرافیان قرار گرفته و رابطه خوبی با شما ندارد، به عشق‌زندگی‌تان کمک کنید تا حرف‌های منفی اطرافیان را درباره شما باور نکند.

متولدین اردیبهشت

امروز عواقب کار اشتباهی که در گذشته انجام داده‌اید گریبان شما را می‌گیرد. از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. یکی از اعضای خانواده امروز مایه سرشکستگی شما می‌شود. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید.

متولدین خرداد

بین اعضای خانواده سوءتفاهمی ایجاد شده و اهل منزل امروز حسابی ناراحت و دلخور شده‌اند. برای دوری از نگرانی و اضطراب از ورزش کمک بگیرید. به فکر تقویت رابطه میان اعضای خانواده باشید. به جای فکر به گذشته، همیشه آینده را در نظر بگیرید. تلاش‌های شما امروز به بار می‌نشیند. عشق بی‌پایانی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، امروز این عشق را نثار ایشان کنید و لحظه‌هایی سرشار از محبت و دوستی را تجربه نمایید.

متولدین تیر

امروز یکی از بزرگ‌ترین مشکلات زندگی تان به خوبی و خوشی از سر راه‌تان برداشته می‌شود. بیشتر از همیشه مواظب خود باشید و سبک زندگی سالمی را درپیش بگیرید. با چندین فرصت جدید برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، شرایط این فرصت‌ها را دوباره بررسی نمایید. اعضای خانواده روز خوشی را سپری می‌کنند و برنامه خاصی برای‌تان تدارک دیده‌اند. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که رفتار خودخواهانه را کنار بگذارد و بیشتر به شما توجه کند.

متولدین مرداد

روزی همراه با انرژی و نشاط انتظار شما را می‌کشد. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. کار‌ها را جدی نمی‌گیرید و در انجام کار‌های مهم سهل‌انگاری می‌کنید، اجازه ندهید این روحیه کار دست‌تان بدهد. عشقی که در سینه دارید را نهان نکنید و به عشق‌زندگی‌تان بگویید که از همیشه بیشتر عاشقش هستید. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

متولدین شهریور

دغدغه‌های زیادی در زندگی دارید و اجازه داده‌اید که این دغدغه‌ها آرام و قرار شما را از بین ببرد، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و رویکردی همراه با آرامش به زندگی داشته باشید. به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، بیشتر از همیشه قدر پول و زمان را بدانید. اعضای خانواده در ظاهر رابطه خوبی با هم دارند، اما در باطن وضعیت فرق می‌کند و اختلاف‌نظر‌های زیادی را در میان اهل منزل مشاهده می‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت نفاق و دوری میان اهل منزل ایجاد کند و امروز فکری به حال دوستی و صلح در بین اعضای خانواده بردارید. فشار بیش‌ازحد به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید و رفتاری شایسته با ایشان داشته باشید. بیماری به جان یکی از دوستان یا اعضای خانواده افتاده است، این فرد را در شرایط سخت تنها نگذارید.

متولدین مهر

از کسی پولی قرض کره‌اید، اما امروز اگر حتی از زیر سنگ هم شده این پول را فراهم کنید، چرا که اگر پول این فرد را ندهید، آبروی‌تان به باد خواهد داد. محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این قضیه باعث شده تا اطرافیان فکر کنند که قلب‌تان از سنگ ساخته شده و کسی را دوست ندارید. قبل از اینکه ادامه این وضعیت شما را به انزوا بکشاند، به خودتان قول بدهید که عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به اطرافیان ثابت نمایید که آن‌ها را از دل و جان دوست دارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان خاطره‌ای از عشقی قدیمی را در ذهن شما تداعی می‌کند.

متولدین آبان

با عادت‌های مضر و خطرناک، سلامت خود را به خطر نیاندازید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. دید کاملی از توانایی‌ها و نقاط ضعف خود ندارید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز رفتاری همراه با عشق و محبت را با شما در پیش خواهد گرفت.

متولدین آذر

سفری در پیش دارید و در این سفر نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه با نگرانی‌های زیادی روبرو خواهید شد. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده امروز سر شما کلاه نگذارد. عشق و عاشقی را به روز‌های آینده موکول کنید چرا که امروز شرایط خوبی برای عاشقی نیست. تنهایی را به حضور در جمع ترجیح می‌دهید و امروز فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید. توقع‌های خود از همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کاهش دهید. مهارت‌های فردی خود را افزایش دهید.

متولدین دی

با نگرانی و اضطراب از رختخواب بلند شده‌اید و حسابی مضطرب هستید. برای مبارزه با ناراحتی‌ها افکار منفی را از ذهن خود بیرون کنید. احتمال سرقت مال و اموال شما وجود دارد. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید.

متولدین بهمن

زندگی را به خودتان سخت نگیرید و وقتی را برای تفریح و انجام کار‌های موردعلاقه‌تان کنار بگذارید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. به مهمانی یا جلسه کاری دعوت هستید و در این مراسم افراد سرشناسی حضور دارند، در نتیجه به هر قیمتی که شده در این مراسم حضور پیدا کنید و با آشنایی با افراد سرشناس و مهم، فرصت‌های بیشتری برای موفقیت را تجربه نمایید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین اسفند

بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. برای کسب آرامش بیشتر، قسمتی از وقت امروز را به کار‌های خیر و انسان‌دوستانه اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. اهمیت بیشتری به توانمندی‌ها و استعداد خود بدهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.