Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 2488
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 29 اسفند 1398 - 11:13 |

فال روزانه: ۲۹ اسفندماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۲۹ اسفندماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز می‌شود را با اراده بیشتری به پیش ببرید و در این سال به اطرافیان ثابت نمایید که عزم و اراده شما از پولاد است. سایه همای سعادت در تیر ماه سال آینده بر سر شما می‌افتد و در این ماه با فرصت‌های زیادی برای موفقیت و پیشرفت روبرو خواهید شد. پاییز سالی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و در پاییز سال آینده عشقی گرم و پر حرارت را تجربه خواهید کرد. آبان سال آینده زمان تحقق زحمت‌های شما است و در این ماه زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند و مزد تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان را خواهید دید. در ماه‌های آذر و دی سالی که از راه می‌رسد، کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، در این ماه‌ها خم به ابروی خود نیاورید و سال تولدتان را با کار و تلاش بیشتر، به سالی سرشار از دستاوردهای چشمگیر تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. کارهای زیادی را امروز باید انجام دهید، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. فردی که از او پول قرض‌کرده‌اید امروز درخواست می‌کند که پول‌ وی را پرداخت کنید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرفی نگویید که از شما دلخور شود. اعتمادبه‌نفس خوبی دارید و به فکر افزایش این روحیه باشید. فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید و دیدارها را تازه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است.

متولدین اردیبهشت

فرصت فراغتی پیدا می‌‌کنید تا دستی‌ به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. معامله یا قرارداد تجاری درپیش رو دارید و از این معامله سود سرشاری خواهید برد. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت‌های عاشقانه‌ای را در میان بگذارید.

متولدین خرداد

امروز یکی از اعضای خانواده شما به موفقیتی دست پیدا می‌کند. رویکرد بلند‌مدتی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید و عجله نکنید. اعضای خانواده برای انجام کاری به کمک شما نیاز دارند. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید لحظه‌های‌تان هدر رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هر کاری که از دستش بر می‌آید را برای خوشحالی شما انجام خواهد داد.

متولدین تیر

از سلامت وجود نازنین‌تان غافل نشوید. قصد آغاز تجارت یا معامله‌ای جدید را دارید و سود چشمگیری از این معامله خواهید برد. امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. مشکلی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با تدبیر پشت‌سر بگذارید. انسان مردم‌داری هستید و این روحیه را ادامه دهید و تعداد دوستان‌تان را بیشتر کنید. ناراحتی‌هایی که بین شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده را فراموش کنید.

متولدین مرداد

مواظب رژیم‌غذایی‌تان باشید و از ورزش و تحرک غافل نشوید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز ولخرجی کنید و به مردم بدهکار شوید. مهره‌مار دارید و اطرافیان را به خود جذب می‌کنید. عازم سفری هستید و در این سفر طعم شیرین عشق را خواهید چشید. تعادل میان کار و تفریح را حفظ کنید. یکی از اطرافیان سرزده به دیدار شما می‌آید.

متولدین شهریور

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و صبر پیشه کنید. برای اینکه در آینده بدهکار کسی نباشید از امروز صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به دوستان قدیمی سر بزنید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده‌‌ کنید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. لحظه‌ای از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا هنرنمایی کنید و کار خلاقانه‌ای که به آن علاقه دارید را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار نامناسبی با شما خواهد داشت.

متولدین مهر

اوقات فراغت زیادی دارید و امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. احتمال ایجاد مشاجره شما با فردی وجود دارد. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشق‌بی‌پایانش را به پای شما می‌ریزد. استعداد‌های شما شکوفا خواهد شد و اطرافیان به توانایی‌های‌تان پی می‌برند. هوش سرشار خود را دست‌کم نگیرید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید.

متولدین آبان

کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید اما خسته نخواهید شد. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از هر فرصتی برای کمک بهره می‌گیرد. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه‌تان قرار خواهد گرفت. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کارهای خودتان باشد. امروز ترجیح می‌دهید به جای ملاقات با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید و تنها باشید.

متولدین آذر

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی‌تان باشید. خرید ضروری برای منزل باید انجام دهید و این وضعیت ثبات‌ مالی‌تان را به خطر می‌اندازد. نصیت‌های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید. برای رابطه پنهانی که دارید، فکری بردارید. امروز همکاران یا اعضای منزل برای کمک به شما آستین بالا می‌زنند. فرصتی پیدا می‌کنید تا پای صحبت اعضای خانواده بنشینید. روزی عاشقانه را پشت‌سر خواهید گذاشت.

متولدین دی

قضاوت‌های زودگذر و بی‌جا را کنار بگذارید. قبل از اتخاذ تصمیم‌های مهم، با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، مشورت نمایید. قرار است پولی به دست‌ شما برسد اما امروز این پول فراهم نمی‌شود و شرایط مالی خوبی را تجربه نخواهید کرد. وعده‌و‌وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیازمند کمک و حمایت شما است. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کارهای امروز مشکلی نخواهید داشت. خبری ناخوشایند به دست‌ شما خواهد رسید.

متولدین بهمن

فکر به امور نگران‌کننده را کنار بگذارید و زندگی را سخت نگیرید. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد داشت. روزی که با انرژی شروع کرده‌اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. از هوش سرشاری که دارید برای حل مشکلات کمک بگیرید. ایده‌ جدیدی که به ذهن‌‌تان رسیده را عملی کنید. یکی از دوستان که مدتی است دلتنگ او هستید، امروز سرزده به دیدارتان می‌آید. امروز حرفی به‌ غیر از عشق و دوستی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نگویید.

متولدین اسفند

فرصتی پیدا می‌کنید تا کاری سرگرم‌کننده را به همراه دوستان و آشنایان انجام دهید. انرژی و توان خود را به انجام کارهای مهم و ضروری اختصاص دهید. در اوقات فراغت کاری جدید و خلاقانه انجام دهید. امروز افکار ناراحت‌کننده‌ای به ذهن‌ شما می‌سد، اجازه ندهید این افکار روز شما را خراب کند. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز حسابی ناخوش‌احوال است و به پرستاری شما نیاز دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.