Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6901
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 29 آذر 1399 - 8:29 |

فال روزانه: ۲۹ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۹ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. رویا‌های زیادی در سر دارید، اما تاکنون فرصتی برای رویاپردازی پیدا نکرده‌اید. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصت‌های زیادی پیدا می‌کنید تا به رویا‌های خود جامه عمل بپوشانید. سال تولدتان را جدی بگیرید و ماه دی را به برنامه‌ریزی اختصاص دهید و رویکردی حساب‌شده و منظم به زندگی در پیش بگیرید. به لحاظ مالی با سالی سرشار از موقعیت‌هایی برای افزایش درآمد روبرو هستید. این موقعیت‌ها در ماه بهمن امسال به اوج می‌رسد و پولی روانه حساب‌های بانکی شما می‌شود. یکی از دوستان در ماه مرداد سال آینده به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، دست این فرد را بگیرید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. مهر ماه سالی که از راه می‌رسد زمان بسیار حساسی برای شما است و در این ماه بیشتر از همیشه در نظر دیگران قرار می‌گیرید. در نتیجه در این ماه کار‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و به گونه‌ای رفتار کنید تا تلاش شبانه‌روزی‌تان در نظر اطرافیان جلوه کند. آذر ماه سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه با عشقی سوزان روبرو می‌شوید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید عاشقی کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با همت و پشتکار به پایان برسانید و این سال را به یکی از پردستاوردترین سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. ولخرجی و خرید‌های غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش در‌آمد هستید، اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید، در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کار‌های ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. هرگز روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نکرده‌اید و بر این باور هستید که دوستان شما در روز‌های سختی و گرفتاری دست‌تان را نمی‌گیرند، اما کاملا در اشتباه هستید و برای حل مشکلات با خیال راحت می‌توانید روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های عاشقانه‌ای را در ذهن شما ماندگار خواهد کرد. اجازه ندهید تنبلی و کسالت بر شما غلبه کند و کار‌های مهم را به آینده واگذار نکنید.

متولدین اردیبهشت

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید. امروز روی خوش زندگی را خواهید دید و کار‌ها همان‌گونه که انتظار دارید پیش می‌رود.

متولدین خرداد

انسان تنهایی هستید و علاقه‌ای به نشست‌وبرخاست با اطرافیان ندارید، اجازه ندهید این روحیه شما را به فرد گوشه‌گیری تبدیل کند و در اولین فرصت وقتی را برای گذراندن با اعضای خانواده و آشنایان اختصاص دهید و دوستی خود را با اطرافیان عمیق و ریشه‌دار کنید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. اجازه ندهید اطرافیان اختیار حساب‌و‌کتاب‌های‌تان را در دست بگیرند. خبری خوش و فرخنده به دست‌تان خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم می‌کند. فرصتی پیدا می‌کنید تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است و روزی سرشار از محبت را در کنار عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است قبل از انجام این کار، یک‌بار دیگر تمام جوانب آن را بررسی نمایید و این کار را به گونه‌ای انجام دهید که مو لای درز کار‌های شما نرود.

متولدین تیر

مشکلی در محل کار یا منزل سد راه شما شده و این وضعیت زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده است. در نتیجه امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و ممکن است که با چیز‌های کوچک و پیش‌پاافتاده دعوا راه بیاندازید. در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب رفتار خود باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کرده که همیشه پشتوانه شما در حل مشکلات است، در اولین فرصت بابت این روحیه از ایشان تشکر کنید و شما نیز پشت و پناه ایشان در رویارویی با مشکلات باشید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید، اما کار‌های زیادی در پیش دارید و چنین زمانی فراهم نمی‌شود. این قضیه زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که در چند روز آینده فرصت فراغت بیشتری خواهید داشت تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید. با فرد باهوش و زیرکی ملاقات می‌کنید و گفته‌های این فرد را برای پیشرفت در کار‌ها استفاده کنید.

متولدین مرداد

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. با فرصتی برای افزایش درآمد مواجه خواهید شد. امید واهی را کنار بگذارید و به دنبال اتفاق‌های غیرواقع‌بینانه نباشید. در عوض زندگی را با رویکردی جدی و حساب‌شده در پیش بگیرید و اجازه ندهید فاصله‌ای میان شما و رویاهای‌تان ایجاد شود. فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا دستی به روی سر و وضع منزل خود بکشید و کار‌های عقب‌مانده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما رسیدگی می‌کند. روز را با انرژی و نشاط به پایان خواهید رساند و مشکلات شما را خسته و افسرده نخواهد کرد.

متولدین شهریور

کار و تلاش شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خود غافل کرده و مواظب خودتان نیستید. از آنجایی که ادامه این رفتار چیزی به غیر از بیماری و مریضی به دنبال ندارد، از امروز بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و میان کار و سلامت وجود نازنین‌تان تعادل برقرار کنید. انسان عاشق‌پیشه‌ای هستید و تاکنون عشق‌های زیادی را تجربه کرده‌اید، ادامه این رویکرد چیزی به غیر از تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز عاشق‌پیشگی را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار و همیشگی باشید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اعضای منزل وجود دارد. اگر فکری به حال نگرانی‌های خود بردارید در آینده از بستر بیماری سر در می‌آورید.

متولدین مهر

مشغول انجام کار مهمی هستید، اما این کار به دلیل نداشتن سرمایه کافی به ثمر نخواهد نشست. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کار‌های منزل کنار بگذارید. امروز زمان مناسبی است تا نگرانی‌های خود را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان سنگ‌صبور قابل اطمینانی برای غم و غصه‌های شما است. فرصتی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روز‌های پرکار آینده را بدست آورید.

متولدین آبان

کسی به غیر از خوبی و محبت از شما چیز دیگری ندیده و از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرید، امروز چنین فرصتی پیش می‌آید و با گرفتن دست افتادگان، نوع‌دوستی خود را به اطرافیان ثابت کنید. پول غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد و این پول زمینه شادی و نشاط شما و اعضای خانواده را فراهم می‌کند. بر این باور هستید که اعضای خانواده پشتیبان شما نیستند و هوای‌تان را ندارند، اما امروز به مشکلی بر می‌خورید و اهل منزل همه‌جانبه از شما برای حل این مشکل پشتیبانی می‌کنند، از اتفاق امروز درس بگیرید و در آینده شما نیز از هر فرصتی برای حمایت و پشتیبانی از اعضای خانواده استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌گذارند و امروز به شما و عشق‌زندگی‌تان ثابت می‌کنند که جای خاصی در دل آن‌ها دارد. از شلوغی خسته شده اید و می‌خواهید مدتی از جمع فاصله بگیرید، این رویکرد هیچ اشکالی ندارد و بهتر است کمی به خودتان مرخصی بدهید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین آذر

زندگی را به خودتان سخت نگیرید و وقتی را برای تفریح و انجام کار‌های موردعلاقه‌تان کنار بگذارید. اگر پول اضافه‌ای دارید، این پول را برای خرید املاک و مستغلات صرف کنید. روزی عاشقانه انتظار شما را می‌کشد. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

متولدین دی

انسان خوش‌قلبی هستید و حتی برای لحظه‌ای از فکر به دیگران غافل نمی‌شوید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید لطف شما به اطرافیان، بدون پاسخ نخواهد ماند. پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما این پیشنهاد به‌غیر از ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت. مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد، اما این مشکل چیزی نیست که شما را به دردسر بیاندازد و بدون آنکه نیازی به کمک اطرافیان پیدا کنید، این مشکل را حل خواهید کرد. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید. حوصله کار ندارید و قصد دارید تا در اولین فرصت استراحتی به خودتان بدهید و زودتر از همیشه کار را کنار بگذارید. از این فرصت استفاده کنید و زمانی را در کنار خانواده سپری نمایید. حضور در کنار دوستان و آشنایان هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه وقت گران‌بهای خود را بیش‌از‌حد تلف نکنید.

متولدین بهمن

انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. مشاجره‌ای میان اعضای خانواده ایجاد می‌شود. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را به زبان بیاورید و ایشان را غرق در محبت کنید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید.

متولدین اسفند

شور و نشاط زیادی دارید و به لطف این احساس، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. برای رسیدن به درک و تفاهم متقابل با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر تلاش کنید. به این فکر هستید که بعدازظهر امروز را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما با کار‌های زیادی روبرو خواهید شد و نقشه‌های‌تان نقش برآب می‌شود. کار‌های زیادی دارید، اما با مشکلی برای انجام این کار‌ها روبرو نخواهید شد و در پایان روز کار ناتمامی روی دست شما باقی نمی‌ماند. به خاطر داشته باشید نگرانی‌های بی‌مورد چیزی به غیر از اضطراب و آشفتگی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.