Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6352
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 29 آبان 1399 - 12:22 |

فال روزانه: ۲۹ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۹ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. قضاوت‌های عجولانه‌ای درباره اطرافیان و دوستان دارید و در سالی که با تولدتان آغاز شده، این رویکرد را تغییر دهید و قضاوت تند و تیز را کنار بگذارید. در سال تولدتان با ایده‌های جدیدی برای پیشرفت روبرو می‌شوید. این ایده‌ها را پیش خود نگه دارید و سفره دل‌تان را پیش هر کسی باز نکنید. در دی ماه امسال پولی به دست شما می‌رسد، این پول زمینه شادی و خوشحالی شما و اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد، اما اجازه ندهید پول و ثروت حواس‌تان را پرت کند و از مسیر زندگی خارج شوید. فروردین سال آینده فرصتی دست می‌دهد تا بیشتر در کنار اعضای خانواده باشید و به اهل منزل ثابت کنید که از بودن در کنار آن‌ها لذت می‌برید. در مرداد سالی که از راه می‌رسد به مهمانی‌های زیادی دعوت می‌شوید. در این مهمانی‌ها دوستان تازه‌ای پیدا کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و کوشش به پایان برسانید و این سال را به چراغ راهی برای آینده تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد شما را از پا در بیاورد. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. اعضای منزل امروز به کمک‌تان می‌آیند. عشق یک‌طرفه‌ای به محبوبی دارید و لحظه‌ای از فکر به دلدار غافل نمی‌شوید، اما این عشق سرانجامی ندارد و ادامه عشق یک‌طرفه چیزی به غیر از غم و تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. فرصتی دست می‌دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین اردیبهشت

با انجام کار‌هایی که روحیه‌تان را تقویت می‌کند، انگیزه پیدا کنید و کسالت را کنار بگذارید. حسادت، عصبانیت، شک و تردید و حرص و آز به عنوان صفت‌های منفی شما شناخته می‌شوند و برای رسیدن به زندگی سالم از این صفت‌ها دوری کنید. از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان در بستر بیماری افتاده و حال وروز خوشی ندارد، در چنین شرایطی لحظه‌ای عشق‌زندگی‌تان را تنها نگذارید و با پرستاری از ایشان، به وی ثابت نمایید که در خوشی‌ها و ناخوشی‌ها کنارش هستید. انسان پرتلاشی هستید، اما تعادل میان کار و زندگی را رعایت نمی‌کنید، اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد میان شما و خانواده‌تان فاصله بیاندازد. حوصله کار ندارید و قصد دارید تا در اولین فرصت استراحتی به خودتان بدهید و زودتر از همیشه کار را کنار بگذارید. از این فرصت استفاده کنید و زمانی را در کنار خانواده سپری نمایید.

متولدین خرداد

امروز ممکن است زود عصبانی شوید و از کوره در بروید. با خرید کالا‌های بی‌ارزش و پیش‌پاافتاده، موقعیت مالی‌تان را به خطر نیاندازید. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. احتمال سوء‌برداشت شما از صحبت یا رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تن‌هایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌وتن‌ها حل کنید. علاقه‌ای به تنهایی و خلوت دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید.

متولدین تیر

روز شلوغی را در پیش دارید، اما انرژی لازم را پیدا می‌کنید و خسته نخواهید شد. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. امروز یکی از اطرافیان که احساس می‌کردید دشمنی با شما دارد، از در دوستی وارد خواهد شد. سبک‌زندگی ناسالم را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های عمر خود را بدانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری را برای رضایت و خوشنودی شما انجام می‌دهد.

متولدین مرداد

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. دشمنی دیرینه‌ای که با فردی دارید را امروز خاتمه دهید و از در صلح و دوستی با ایشان وارد شوید. روز خوبی را برای آغاز تجارت و کسب‌و‌کاری جدید آغاز کرده‌اید. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید و حسابی تفریح کنید، امروز این فرصت فراهم می‌شود و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز مانند پروانه دورتان خواهد چرخید.

متولدین شهریور

روز حساسی را در پیش دارید و به صلاح‌تان است که بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی وجود دارد که مرتکب اشتباه بزرگی شوید. قرار است برای خرید بیرون بروید، اما مواظب باشید که تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید و ولخرجی نکنید. روزی که با انرژی شروع کرده‌اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. انسان تلاش‌گری هستید، اما پاداش زحمت‌های‌تان را نگرفته‌اید، ناامید نشوید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. برای گسترش کسب و کار خود با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید پاسخ‌گوی توقع‌های شما نیست و این رویکرد امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین مهر

به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. نصیت‌های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. تمرکز بیشتری به هدف‌های خود داشته باشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید روزتان هدر رود. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

متولدین آبان

بد اطرافیان را نخواهید و همیشه بهترین آرزو‌ها را برای آشنایان داشته باشید. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت را فراموش کنید و پول خود را برای انجام کاری بلندمدت، سرمایه‌گذاری کنید. یکی از اعضای خانواده در بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است. سوءتفاهم‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی دارید و ایشان از هر بهانه‌ای برای مخالفت با شما بهره می‌گیرد، ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دوری و دلخوری به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل اینکه ایشان ساز مخالف با کارهای‌تان می‌زند را جویا شوید. سردرگم هستید و احساس می‌کنید خلاقیت خود را از دست داده‌اید، اما به خودتان سخت نگیرید و با کمی استراحت، روحیه بهتری پیدا کنید. شناخت کافی از توانایی‌های خود ندارید و نقاط ضعف و قدرت خود را نمی‌شناسید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت وقتی را برای بررسی توانایی‌های خود کنار بگذارید و نقاط ضعف‌تان را تقویت کنید. کار‌های عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت نگرانی شما را به دنبال دارد، اما اجازه ندهید کار‌های عقب‌افتاده شما را بیش‌ازحد نگران کند و امروز به هر قیمتی که شده کار‌ها را انجام دهید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.

متولدین آذر

انسان جذابی هستید و به لطف این روحیه، امروز دوستان جدیدی پیدا کنید. فرصتی برای خرید مهیا می‌شود، اما مواظب باشید که در این خرید ولخرجی نکنید. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شرایطی مهیا می‌کند تا بار غصه‌های‌تان را زمین بگذارید.

متولدین دی

بیش‌ازحد به خواسته‌های دل‌تان اهمیت می‌دهید و انسان هوس‌بازی هستید، اگر مواظب این روحیه نباشید، امروز کار دست خودتان می‌دهید. بیشتر از چیزی که انتظار را دارید امروز پول به دست‌تان می‌رسد. کار‌های زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کار‌ها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی در سینه دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

متولدین بهمن

فراموش نکنید که کلید موفقیت در صبر و بردباری نهفته است. ایده بکری به ذهن‌تان رسیده، این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. با کمک روحیه‌ای شوخ و خوش‌مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد. اعضای خانواده مشکلات زیادی دارند، اما امروز فرصتی برای رسیدگی به مشکلات خانوادگی پیدا نمی‌کنید.

متولدین اسفند

انسان تنهایی هستید و علاقه‌ای به نشست‌وبرخاست با اطرافیان ندارید، اجازه ندهید این روحیه شما را به فرد گوشه‌گیری تبدیل کند و در اولین فرصت وقتی را برای گذراندن با اعضای خانواده و آشنایان اختصاص دهید و دوستی خود را با اطرافیان عمیق و ریشه‌دار کنید. امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و برای حل این مشکل به‌تن‌هایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و مشکل مالی خود را با بزرگان فامیل مطرح کنید و مطمئن باشید که شما را از این گرفتاری مالی بیرون می‌آورند. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. از کاری که به آن مشغول هستید، دلسرد نشوید و مطمئن باشید که انجام این کار در نهایت سودسرشاری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌کند. عازم سفری هستید و مشکلی برای این سفر در سر راه شما وجود ندارد، اما ممکن است در حین سفر ولخرجی کنید و ثبات مالی‌تان را از دست بدهید. در نتیجه سفری کم‌خرج را در پیش بگیرید و شش‌دانگ حواس‌تان را برای مدیریت هزینه‌های این سفر جمع‌کنید. اجازه ندهید رابطه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان خسته‌کننده شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.