Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4765
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399 - 9:11 |

فال روزانه: ۲۸ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۸ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصت‌های بیشتری برای حضور در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید. در این سال کار‌ها را با دقت بیشتری انجام دهید و سهل‌انگاری نکنید. در ماه آبان که از راه می‌رسد، دوستان شما که مشغول انجام کاری هستند، برای پیش‌برد این کار از شما درخواست کمک می‌کنند تا رهبری آن‌ها را بر عهده بگیرید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به آن‌ها ثابت کنید که شایسته اعتمادشان هستید. دی ماه امسال زمان ایده‌پردازی شما است و در این ماه با ایده‌ای خلاقانه روبرو خواهید شد. در ماه بهمن عاشق می‌شوید، اما این عشق گذرا است و بهتر است که به آن دل نبندید. در اردیبهشت سال آینده پاداش زحمت‌هایی که پیش از این کشیده‌اید را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و صفا به پایان برسانید و با کار و تلاش بیشتر، این سال را به الگویی درخشان برای سال‌های آینده عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه گذاری نکنید. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. روز حساسی را برای عاشقی در پیش دارید و ممکن است رفتار و گفتار ناپسندی از شما سر بزند. ایده‌های خلاقی ندارید و این وضعیت شما را به لحاظ کاری از هم‌قطاران‌تان عقب انداخته‌است. برای حل این مشکل نشست‌و‌برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح‌های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. امروز اطرافیان از شما برای زحمت‌هایی که می‌کشید قدردانی خواهند کرد. یکی از اطرافیان از رفتار شما سوءبرداشت می‌کند، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید.

متولدین اردیبهشت

روز شلوغی را در پیش دارید، اما انرژی لازم را پیدا می‌کنید و خسته نخواهید شد. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. تجربه‌های زیادی در زندگی دارید، این تجربه‌ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام دهید.

متولدین خرداد

مشکل مالی که گرفتار آن هستید را به کمک یکی از دوستان که وضع مالی مناسبی دارد حل کنید. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از اطرافیان امروز از در ناراحتی و دلخوری با شما وارد شود. عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را به زبان بیاورید و ایشان را غرق در محبت کنید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید. با انجام کار‌های خلاقانه به آرامش برسید.

متولدین تیر

اجازه ندهید حجم زیاد کار‌های امروز شما را نگران و مضطرب کند. خرید‌های زیادی در پیش دارد، اما مواظب باشید ولخرجی نکنید و حساب و کتاب خرج‌ها از دست‌تان بیرون نرود. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. دوستان ناباب را کنار بگذارید و با نشست‌و‌برخاست با افراد صالح و درستکار، آینده خود را تضمین نمایید.

متولدین مرداد

مواظب رژیم‌غذایی‌تان باشید و پرخوری را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه حواس‌تان را به انجام کار‌ها جمع کنید چرا که احتمال سهل‌انگاری شما وجود دارد. از جایی که انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می‌کند. استعداد و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. نگرانی‌ها را با انجام کار‌های مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید.

متولدین شهریور

با یکی از دوستان قدیمی که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده تماس بگیرید و دلتنگی‌های‌تان را خاتمه دهید. اجازه ندهید مشکلات خانوادگی ریشه‌دار شود. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید.

متولدین مهر

نیازی نیست نگران سلامتی‌تان باشید و امروز از هر روز دیگری سرحال‌تر خواهید بود. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد داشت. فردی که اعتماد زیادی به ایشان دارید امروز به شما ثابت می‌کند که لیاقت اعتماد‌تان را ندارد. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید. اهمیت زیادی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از محبت و عشق‌ورزی به ایشان غافل نمی‌شوید، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که ایشان نیز علاقه بی‌پایانی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و خوشنود است.

متولدین آبان

امروز از شر مشکلی بزرگ خلاص می‌شوید. سبک‌زندگی خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و ایشان را مهمان روزی سرشار از عشق و محبت نمایید. روز مناسبی است تا در کنار اعضای خانواده به خرید بروید و خوش بگذرانید.

متولدین آذر

از احترام به دیگران غافل نشوید و با اطرافیان مهربان باشید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. چشم از دارایی‌های‌تان بر ندارید و بیشتر از همیشه مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید. امروز اگر مواظب نباشید همسر یا عشق‌زندگی‌تان خرج هنگفتی روی دست‌تان قرار می‌دهد. فرصتی برای انجام کار‌های موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید.

متولدین دی

امروز زمان مناسبی است که نگاهی جدی به ورزش و تحرک داشته‌باشید. پولی به دست شما می‌رسد، اما مواظب باشید که پول بادآورده را باد خواهد برد. یکی از آشنایان در بستر بیماری گرفتار شده و حالش امروز اصلا خود نیست، در اولین فرصت به عیادت این فرد بروید و به ایشان اطمینان خاطر بدهید که لحظه‌ای از پرستاری و مراقبت وی دست نخواهید کشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان راز ناگفته‌ای را از شما پنهان کرده‌است. سردرگم هستید و احساس می‌کنید خلاقیت خود را از دست داده‌اید، اما به خودتان سخت نگیرید و با کمی استراحت، روحیه بهتری پیدا کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید.

متولدین بهمن

دنیا را سرشار از موضوعات منفی و نگران کننده می‌بینید، این روحیه را امروز تغییر دهید و عینک بدبینی را از چشم بردارید. به خاطر داشته باشید که حسادت شما را به فرد منفوری درمیان اعضای خانواده تبدیل خواهد کرد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز به محبوبی نرد عشق می‌بازید و صد دل عاشق ایشان می‌شوید، این عشق را غنیمت بدانید و دریچه قلب‌تان را به روی عشقی سوزان و آتشین باز کنید. خلاقیت و هنرمندی شما امروز گل می‌کند و اطرافیان به استعداد‌های سرشار شما پی می‌برند. فرصتی دست می‌دهد تا با حضور در کنار دوستان و آشنایان، اضطراب و نگرانی‌ها را فراموش کنید.

متولدین اسفند

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. احتمال زیادی وجود دارد که امروز وسوسه شوید و خرید‌های غیرضروری انجام دهید، به این ترتیب حواس‌تان بیشتر از همیشه به خرج‌ها باشد و خریدی انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. مرتکب اشتباهی شده‌اید و نمی‌خواهید این اشتباه را به گردن بگیرید، اما این رفتار اصلا به نفع شما نیست و باعث می‌شود تا اطرافیان شما را به عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. در نتیجه در اولین فرصت پای اشتباهات خود بایستید و به اطرافیان ثابت کنید که از این اشتباه درس گرفته‌اید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.