Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5302
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 28 شهریور 1399 - 16:06 |

فال روزانه: ۲۸ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۸ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سال فرخنده‌ای را آغاز کرده‌اید و با اتفاق‌های بسیار خوبی روبرو خواهید شد. در ماه مهر فرصتی پیدا می‌کنید تا شناخت بیشتری از خودتان داشته باشید و به توانایی‌های‌تان اهمیت بدهید. وضعیت مالی‌تان در ماه آبان بهبود پیدا می‌کند و از جایی که فکرش را نمی‌کنید پولی به دست‌تان می‌رسد. آذر ماه امسال را بیشتر از همیشه به خودتان اختصاص دهید و در این ماه به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بپردازید. اردیبهشت سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه با فرصت‌های زیادی برای عشق و عاشقی روبرو خواهید شد. در مرداد ماه سالی که از راه می‌رسد مزد زحمت‌های خود را دریافت می‌کنید و تلاش‌هایی که در زندگی کشیده‌اید در این ماه به بار خواهد نشست. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید به فکر شکار لحظه‌ها باشید و با تلاش و کوشش این سال را به سالی سرشار از دستاورد‌های چشمگیر تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

فردی از شما درخواست پول دارد، اما مطمئن باشید پولی که به وی قرض می‌دهید را هرگز بازپس نخواهد داد. رابطه میان خود و اعضای خانواده را استحکام بخشید. به جای فکر به گذشته، همیشه آینده را در نظر بگیرید. تلاش‌های شما امروز به بار می‌نشیند. امروز غرق خاطره روز‌های اول عاشقی‌تان می‌شوید و خاطره‌های خوش این روز‌ها ذهن شما را کاملا مشغول می‌کند. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و از عشق و محبت سخن بگویید.

متولدین اردیبهشت

احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. اسرار دل‌تان را پیش هر کسی افشا نکنید و رازدار باشید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان قول داده‌اید که فرصتی از روز را در کنار ایشان بگذرانید و تا می‌توانید عاشقی کنید، اما احتمال دارد که مشاجره‌ای ناخواسته بر سر مشکلی قدیمی میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد شود و روز عاشقانه‌تان را خراب کند. در نتیجه روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید و اجازه ندهید که مشکلات قدیمی و کهنه، آتش عشق شما را خاموش کند.

متولدین خرداد

لطفی که در حق یکی از دوستان انجام داده‌اید بی‌پاسخ نمی‌ماند و این دوست امروز از شما قدردانی خواهد کرد. امروز هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. اجازه ندهید اطرافیان اختیار حساب‌و‌کتاب‌های‌تان را در دست بگیرند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار پسندیده‌ای انجام می‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید.

متولدین تیر

به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید، سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی تان خواهد شد. کار‌های زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کار‌ها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز ملاقات خواهید کرد. کار مهمی انجام داده اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد. در معامله‌ها با افزایش سود روبرو خواهید شد. روزی سرشار از عشق و شادکامی را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. پول چشمگیری به دست‌تان می‌رسد و امروز مشکل مالی نخواهید داشت. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز زمان عاشقی شما فرا می‌رسد و چشم شما به محبوبی خوش قدوبالا خواهد افتاد، این عشق را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین سروکار دارید. قدر لحظه‌های باارزش زندگی را بدانید و از اتلاف وقت دوری کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد.

متولدین شهریور

تنبلی را کنار بگذارید و بیشتر از همیشه تن به کار دهید. اگر حواس‌تان را حسابی جمع نکنید، احتمال زیادی وجود دارد که با خرید کالا‌های غیرضروری، حسابی ولخرجی کنید و ثبات مالی‌تان به خطر بیافتد. یکی از دوستان به دیدار شما می‌آید و نظر شما را برای انجام کاری جویا می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کنید قدر‌تان را می‌داند و از لحظه‌لحظه بودن در کنارتان لذت می‌برد. امروز در محل‌کار با فرد بسیار با نفوذی ملاقات خواهید کرد. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین مهر

قصد شرکت در آزمون مهمی را دارید و حسابی مضطرب و نگران هستید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که سالم و سلامت راهی این آزمون خواهید شد و سربلند و خوشحال از این آزمون بیرون می‌آیید. به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و این وضعیت روزتان را خراب می‌کند. دائم به کار دیگران سرک می‌کشید و انسان فضولی هستید، قبل از اینکه ادامه این رفتار کار دست‌تان بدهد و اطرافیان از شما دوری بگیرند، فکری به حال این رفتار بردارید و به جای دخالت در کار اطرافیان، سرتان در کار خودتان باشد. عشقی آتشین انتظار شما را می‌کشد. در کنار انجام کار‌های روزانه فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی در خیابان قدم بزنید و به آینده فکر کنید. نهایت استفاده را از این فرصت ببرید و برای پیشرفت و موفقیت بیشتر نقشه بکشید.

متولدین آبان

پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. وسیله‌ای در منزل یا محل کار شما خراب شده و مجبور هستید که وقت و هزینه زیادی را به تعمیر این وسیله اختصاص دهید. قولی ندهید که از انجام آن ناتوان باشید. علاقه زیادی به تنهایی دارید و امروز شرایطی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین آذر

سفری کوتاه در پیش دارید و در این سفر لحظه‌های شادی را تجربه خواهید کرد. این سفر را مغتنم بدانید و برای مدتی هم که شده از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید و به جسم و ذهن‌تان استراحت بدهید. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. وقت فراغت زیادی در پیش‌رو دارید، اما نمی‌توانید از این اوقات به بهترین نحو استفاده کنید.

متولدین دی

به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. نقشه‌های جدیدی برای موفقیت دارید و عشق‌زندگی‌تان از این نقشه‌ها حمایت خواهد کرد. قرار است تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های شخصی مشغول شوید و کمی با خودتان خلوت کنید، اما ممکن است فرد یا افرادی مزاحم شما شوند، در نتیجه شرایط ایجاد هرگونه مزاحمتی را از بین ببرید و اجازه ندهید اطرافیان با درخواست‌های بی‌اهمیت، روز شما را خراب کنند.

متولدین بهمن

کار‌های امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود. قدر پس‌انداز و صرفه‌جویی را می‌دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات مالی قابل‌اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه‌ای از پس‌انداز غافل نشوید. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. تاکنون عاشق نشده‌اید، اما امروز چشم تان به یاری خوش‌قدوبالا می‌افتد و در دام عشق گرفتار خواهید شد. کار‌های امروز در محل‌کار یا منزل بر طبق مراد شما پیش نمی‌رود. امروز متوجه می‌شوید که بی‌دلیل روی یکی از آشنایان حساب کر‌ده‌اید و این فرد نقشه‌های شومی برای شما در سر دارد.

متولدین اسفند

اهمیت زیادی به رسیدگی به اطرافیان می‌دهید و این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از آشنایان کمک بگیرید. عجله را کنار بگذارید و قبل از عقد قرارداد‌های مهم، جوانب کار را دوباره بررسی نمایید. قول‌هایی می‌دهید که از انجام این قول‌ها ناتوان هستید، در نتیجه بیشتر به فکر حفظ اعتبارتان باشید و وعده‌های پوشالی ندهید. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. روزی سرشار از عشق و عاشقی را تجربه خواهید کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.