Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4296
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 28 تیر 1399 - 9:46 |

فال روزانه: ۲۸ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۸ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید یکی از حساس‌ترین سال‌های زندگی‌تان است و در این سال باید بیشتر از همیشه به فکر شکار فرصت‌ها باشید. تابستان امسال را با انرژی و روحیه پشت سر خواهید گذاشت، اما پاییز که از راه رسید، کسالت و خستگی را برای شما به دنبال می‌آورد. بهمن ماه امسال با فردی آشنا می‌شوید و این آشنایی زمینه فراگیری مهارت‌های جدیدی را فراهم می‌کند. در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید لحظه‌ای دست از کار و تلاش نکشید و این سال را به چراغی برای دیگر سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

رفتار محترمانه و همراه با ادب را با اطرافیان در پیش بگیرید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. عازم سفر هستید، اما بهتر است که این سفر را به آینده موکول نمایید. به این فکر هستید که فرصتی از روز را به حضور در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید، اما این فرصت مهیا نمی‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که برای خوشنودی‌تان دست به هر کاری خواهد زد.

متولدین اردیبهشت

غمگین و ناراحت هستید و حوصله کار کردن ندارید، اما نگذارید روزتان با کسالت و خستگی به پایان برسد و با انجام کار‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید، انرژی لازم را برای ادامه روز پیدا کنید و غم و غصه را کنار بگذارید. روز مناسبی برای صرفه‌جویی در پیش‌روی شما است. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز زمان عاشقی شما فرا می‌رسد و چشم شما به محبوبی خوش قدوبالا خواهد افتاد، این عشق را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین سروکار دارید. کار مهمی را امروز باید انجام دهید، در انجام این کار کوتاهی نکنید و مطمئن باشید که در آینده فایده‌های زیادی از این کار به شما می‌رسد.

متولدین خرداد

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. امروز از هرگونه سرمایه‌گذاری به‌خصوص در بازار املاک و مستغلات دوری کنید. زود قضاوت نکنید و به خاطر داشته باشید که صبر امروز شما، جلوی افسوس آینده را می‌گیرد. علاقه‌ای بی‌پایان به کسب علم و دانش و مهارت‌های جدید دارید، این علاقه امروز به کمک شما می‌آید و در کنار افزایش مهارت، دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد. دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و امروز حس‌و‌حال عاشقانه‌ای دارید. روز خوبی در انتظار شما است به شرط اینکه مواظب جیب‌تان باشید و ولخرجی نکنید.

متولدین تیر

انسان نامنظم و شلوغی هستید و ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست. امروز سرمایه‌ای که برای انجام کاری نیاز دارید از جایی که فکرش را نمی‌کردید مهیا می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان اهمیتی به شما نمی‌دهد و مدتی است که با رفتار و گفتار خود به شما ثابت کرده که از هر فرصتی برای نادیده گرفتن شما بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را از ایشان جویا شوید. به جای وقت‌گذرانی و اتلاف وقت با رفقای ناباب، کمی به فکر افزایش مهارت‌های خود باشید. به مجلس عروسی یا مهمانی مهمی دعوت شده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت، اما مواظب باشید که در خورد و خوراک زیاده‌روی نکنید و به رژیم‌غذایی‌تان پایبند باشید.

متولدین مرداد

سودسرشاری از منبع پولی که پیش از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. مدتی است که سری به بزرگ‌تر‌های فامیل نزده‌اید و از حال‌و‌احوال آن‌ها بی‌خبر هستید، امروز فرصتی دست می‌دهد تا دیداری با بزرگان فامیل تازه کنید و به آن‌ها ثابت نمایید که همیشه به فکرشان هستید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نمی‌دهید و این وضعیت زمینه ناراحتی ایشان را فراهم کرده است.

متولدین شهریور

هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد. اهل گذشت و بخشش نیستید و این روحیه دشمنان زیادی برای شما به دنبال داشته است. روز خسته‌کننده‌ای را درپیش دارید و تا انتهای روز فرصتی برای استراحت پیدا نمی‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خرج سنگینی روی دست‌تان خواهد گذاشت.

متولدین مهر

با زیاده‌روی در کار و کوشش، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد، شرط‌عقل این است که تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. روابط پنهانی و بی‌ثمر را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار باشید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان شما بیرون بیاید و اطرافیان را ناراحت کند.

متولدین آبان

هوش سرشاری دارید و از این روحیه برای حل مشکلات امروز کمک بگیرید. فکر‌های منفی را کنار بگذارید و همیشه به افکار مثبت و خوشایند فکر کنید. احتمال زیادی وجود دارد که دزد به اموال‌تان بزند. فردی که خصومت بی‌دلیلی با شما دارد، امروز به فکر ریختن آبرو و اعتبار شما است، این فرد را هرچه سریع‌تر پیدا کنید. یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌کار امروز حسابی شما را به دردسر می‌اندازد.

متولدین آذر

در قضاوت‌های خود شرایط افراد را در نظر نمی‌گیرید و این رویکرد باعث شده تا اطرافیان زیر تیغ تیز و ناعادلانه قضاوت‌های شما قرار بگیرند. قبل از اینکه این رویکرد ناراحتی اطرافیان را به دنبال داشته باشد، قضاوت‌های ناعادلانه را کنار بگذارید و قبل از هرگونه اظهار نظری در خصوص رفتار دیگران، شرایط آن‌ها را در نظر بگیرید. قبل از اتخاذ تصمیم‌های مهم، با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، مشورت نمایید. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما مواظب باشید که پول بادآورده را باد خواهد برد. سفری تفریحی را در پیش دارید و در این سفر اتفاق‌های فرخنده‌ای برای شما رخ خواهد داد و خاطره‌ای جذابی را از این سفر به یادگار خواهید برد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است.

متولدین دی

یکی از دوستان قدیمی که روی رفاقت وی حساب می‌کنید، امروز از در کج‌خلقی و بدرفتاری با شما وارد می‌شود. هزینه‌ای برای تعمیر یکی از لوازم منزل یا محل‌کار باید کنار بگذارید. کدورت‌های زیادی میان اعضای خانواده وجود دارد، اجازه ندهید این کدورت‌ها شما را از هدف‌های‌تان دور کند. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. سهل‌انگاری را کنار بگذارید و تمرکز خود در انجام کار‌ها را افزایش دهید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که انتظاراتش را کاهش دهد.

متولدین بهمن

با انجام کار‌های سرگرم‌کننده و نشاط‌آور، اضطراب و نگرانی را خاتمه دهید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. صبح را با خستگی و کسالت شروع کرده‌اید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که با ادامه روز، انرژی بیشتری پیدا می‌کنید و شادی و نشاط، جایگزین خستگی و کسالت خواهد شد. امروز یکی از دوستان که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده، به دیدارتان می‌آید و دلتنگی‌تان را خاتمه می‌دهد. در اولین فرصت سری به پدر و مادر یا بزرگان فامیل بزنید.

متولدین اسفند

مدتی است که در بستر بیماری افتاده‌اید و حال‌و‌روز خوشی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری ادامه پیدا نمی‌کند و در طول چند روز آینده، بهبودی کامل حاصل خواهد شد. ایده بکری که به ذهن‌تان رسیده را انجام دهید و مطمئن باشید که راه درستی را انتخاب کرده‌اید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار بسیار پسندیده‌ای انجام می‌دهد و زمینه شادی و خوشحالی شما را فراهم خواهد کرد. برای رسیدن به موفقیت دامنه آشنایی خود با افراد سرشناس را گسترش دهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.