Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5755
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 27 مهر 1399 - 19:09 |

فال روزانه: ۲۷ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۷ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در ماه‌های اول سال تولدتان با مشکلاتی نه‌چندان دشوار روبرو خواهید شد، اما این وضعیت دوامی نمی‌آورد و در ماه آذر امسال بخت به شما رو می‌کند و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید، پولی به دست‌تان می‌رسد. بهمن ماه امسال زمانی فراهم می‌شود تا به یکی از آرزو‌های دیرینه‌تان جامه عمل بپوشانید. فروردین سالی که از راه می‌رسد را با احتیاط سپری کنید و در این ماه از انجام کار‌های پرخطر دوری کنید و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. مرداد سال آینده فرصتی فراهم می‌شود تا استعداد‌های خود را به رخ دیگران بکشید و مزد زحمت‌هایی که در زندگی کشیده‌اید را دریافت کنید. شهریور سال آینده زمان تفریح و شادی شما است و در این ماه با فرصت‌های زیادی برای خوش‌گذرانی و بودن در کنار دوستان و آشنایان روبرو می‌شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با رویکردی مثبت در پیش بگیرید و این سال را با شادکامی و دستاورد‌های چشمگیر به پایان برسانید.

متولدین فروردین

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. ولخرجی‌های زیادی انجام داده‌اید و وضع مالی خوبی ندارید، از این وضعیت درس بگیرید و به فکر صرفه‌جویی باشید. نظر اعضای خانواده را برای انجام تغییرات مهم جویا شوید. از رسیدگی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل‌شده‌اید و این وضعیت باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان به این فکر بیافتد که شما ایشان را مانند گذشته دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت، وقت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید و از امروز به بعد، بیشتر از همیشه به عشق‌زندگی‌تان محبت نمایید. دوستان و آشنایان درک کاملی از شما ندارند و این وضعیت شما را در موقعیت بدی قرار داده است.

متولدین اردیبهشت

برای حفظ سلامتی‌تان هم که شده امروز از مشاجره و جروبحث دوری کنید. قرار است به همراه دوستان دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید، اما از آنجایی که احتمال ولخرجی شما در این دورهمی زیاد است، بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید. فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار شما لذت می‌برند. احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار عشقی ناگهانی و غیرمنتظره شوید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. زندگی را با دیدی مثبت نگاه کنید و منفی‌بافی را کنار بگذارید.

متولدین خرداد

به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. به اعضای خانواده انگیزه و روحیه بدهید تا به هدف‌های‌شان برسند، اما آن‌ها را بیش‌ازحد تحت‌فشار قرار ندهید. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. کار‌های زیادی دارید، اما به‌رغم این کارها، فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا می‌کنید. اگر می‌خواهید کامروا باشید، سحرخیزی پیشه کنید.

متولدین تیر

غم و غصه‌ها را کنار بگذارید و به جای فکر به چیز‌های منفی، همیشه مسائل مثبت را ببینید و رویکردی امیدوارانه به زندگی داشته باشید. مشکل مالی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، این مشکل را با تدبیر و درایت حل کنید. انسان جذابی هستید و مهره‌مار دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان به‌سرعت مجذوب شما شوند. در نتیجه مواظب باشید که در دام هوا و هوس گرفتار نشوید و جذابیت بیش‌از‌حد، کار دست‌تان ندهد. به لحاظ عاشقی روزی سرشار از عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، این فرصت را مغتنم بدانید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که از همیشه بیشتر دوستش دارید. به فکر رسیدگی به سرووضع‌تان نیستید و ظاهری ژولیده و نامناسب دارید، امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و از امروز به بعد دستی به سروروی‌تان بکشید و اجازه ندهید اطرافیان شما را به عنوان فرد بدلباس و بی‌سلیقه‌ای بشناسند.

متولدین مرداد

خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر چیز‌های کوچک و پیش‌پا‌افتاده ایجاد شده و اهل منزل روز پر تنشی را تجربه می‌کنند. برای حل این مشاجره پا درمیانی کنید و اجازه ندهید مشکلات کوچک و بی‌اهمیت، زمینه ناراحتی و دلخوری اعضای خانواده را فراهم کند. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت‌کننده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بزنید. اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد، فاصله‌ای میان شما و اعضای خانواده بیاندازد. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

متولدین شهریور

اجازه ندهید روزمرگی‌های زندگی شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت هستید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و با مهمانی کسل‌کننده‌ای طرف هستید که خاطره بدی را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام آن ناتوان هستید. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت.

متولدین مهر

امروز مواظب اعصاب خود باشید و از کوره در نروید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز وسوسه شوید و خرید‌های غیرضروری انجام دهید، به این ترتیب حواس‌تان بیشتر از همیشه به خرج‌ها باشد و خریدی انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید. خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد و زمینه ناراحتی‌تان را فراهم می‌کند. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود. میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختلافی ایجاد می‌شود.

متولدین آبان

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. فکر ناراحت کننده‌ای شما را آزار می‌دهد، این ناراحتی را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و با آن‌ها درددل کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار پسندیده‌ای انجام می‌دهد و حسابی خوشحال‌تان می‌کند. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین آذر

به خاطر داشته باشید که پرخوری و مصرف خوراکی‌های ناسالم سلامت شما را به خطر خواهد انداخت. قدر پس‌انداز و صرفه‌جویی را می‌دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات مالی قابل‌اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه‌ای از پس‌انداز غافل نشوید. خبری غیرمنتظره و خوشحال کننده دریافت خواهید کرد. امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری را برای رضایت و خوشنودی شما انجام می‌دهد. زندگی را سخت‌نگیرد و غصه دنیا را نخورید.

متولدین دی

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. انسان رویاپردازی هستید و به جای زندگی در دنیای واقعی، همیشه ترجیح می‌دهید که در خواب‌و‌خیال زندگی کنید، ادامه این وضعیت شما را به جایی نخواهد رساند، در نتیجه در اولین فرصت خیال‌پردازی را کنار بگذارید و نقشه‌ای واقع‌گرا و عملی برای زندگی طرح کنید. سوءتفاهم‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی دارید و ایشان از هر بهانه‌ای برای مخالفت با شما بهره می‌گیرد، ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دوری و دلخوری به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل اینکه ایشان ساز مخالف با کارهای‌تان می‌زند را جویا شوید. فرصتی برای خرید به همراه اعضای خانواده فراهم می‌شود، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی خوش بگذرانید.

متولدین بهمن

انرژی و نشاط خود را از دست داده‌اید و احساس خستگی و کوفتگی می‌کنید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که انرژی خود را به دلیل بیماری از دست نداده‌اید و حجم زیاد کار‌ها و روزمرگی‌های زندگی حسابی شما را خسته کرده‌است، در نتیجه امروز فرصتی را به استراحت اختصاص دهید و انرژی لازم برای روز‌های آینده را بدست آورید. پولی برای پس‌انداز کنار گذاشته‌اید، اما امروز مجبور می‌شوید این پول را خرج کنید. خبری شاد و مسرت‌بخش از یکی از اعضای خانواده به دست‌تان خواهد رسید. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. احتمال زیادی وجود دارد که از یکی از حرف‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان برداشت نامناسبی داشته باشید. پندواندرز‌های اطرافیان را آویزه گوش کنید.

متولدین اسفند

با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. همفکری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات با وی مشورت کنید. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آن‌ها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. با دعوتی غیرمنتظره روبرو خواهید شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.